Kdy dát nášničky

Zpět na hlavní stránku diskuzí DanielaSigi | 13. 6. 2010 22:51
Zdravím všechny maminky a tatínky, chtěla bych se poradit, kdy je nejvhodnější doba dát nášničky?Mluvila jsem o tom se dvěma dětskými lékaři a každý tvrdí něco jiného..jeden, že prý je to možné hned po šestinedělí a druhý prý nejlépe až ve 3 měsících po očkování hexa vakcínou..Taky maličké kontrolovali ramínko po očkování proti TBC.Tak nevím, Babo ra .Předem děkuji za všechny názory a rady.
Celkem 4 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
benjik | 28. 6. 2010 19:22
Ahoj, my dávaly až teď skoro v roce,ale to proto,že se mi to u malých mimin nelíbí a úplně bez problémů. Má je nastřeléné,nehnisalo to,netekla krev. Pohodička.
GM99 | 14. 6. 2010 13:09
@DanielaSigi My jsme s raminkem nemely zadne problemy. Uz ani neprobiha preockovani, jako za me ( je mi 30).
DanielaSigi | 14. 6. 2010 11:02
@GM99 Děkuji moc za názor, já jsem pro ji náušničky dát také hned, je ji 10 týdnů..jen jsem se bála co to ramínko, co by se mohlo stát kdybych ji je nechala píchnout, protože má na tom ramínku malinkou bouličku.Také si myslím, že čím dřív tím lépe.
GM99 | 14. 6. 2010 9:07
ja jsem je nechavala davat hned po sestinedeli. Mala plakala asi jen 2 minuty a hlavne si pak na usi nesahala. A nasledne ockovani probehlo bez problemu. Reakce byla jen u Synflorixu a ten je dobrovolny ( plati se za nej) a ja ho davala az po sestem mesici.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jestli máte v posledních dnech nějaký dobrý důvod se nesnášet, není nejlepším řešením se sama v sobě přehnaně drásat. Namísto toho si…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci