Maminka.czDiskuze

kdy poridit sourozence?

Hankaklem 6. 3. 2011 8:54:53
Ahoj tak já jsem rodila v Šumperku Kačenka vážila 3545g,vůbec mi nebřibírala,když jsme šli domů tak měla 3200g,měla jsem slabé mlíko tak jsme začli přikrmovat nutrilonem.Narodila se 1.6 2005,ale termín jsem měla 16.5 to měl manžel dovolenou a pak musel být v práci když se malá narodila.Bydleli jsme u našich na vesnici,když jsem přišla z porodnice tak mi naši moc pomáhali,protože manžel byl skoro pořád v práci a jsem jim za to moc věčná.Mám hrozně moc hodný rodiče.Na dně jsem byla ten den když jsme přijeli domů,malá se v nemocnici nachladila,zrovna bylo hnusně-pršelo a byla zima a malou nechali při otevřeném okně.Hrozně moc brečela,mlíko nechtěla a já jsem pak brečela taky.Mamka jí uvařila čajík,malá ho vypila a pak usnula.Doktor říkal že se zahřála a proto pak už byla spokojená.Kačenka tam každou chvilku jezdí-děda má zvířátka,chodí s ní do lesa.Teď bydlíme 15km od našich v malém městečku v paneláku.Školku i školu máme hned za panelákem.Hrozně to všechno letí.Nedávno jsem jezdila s kočárkem a teď už půjdeme do školy po prázdninách.Kačenka se už hrozně moc těší.Je moc hodná.A co ty,jaký jsi měla porod?
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme