Kdy velkou postel?

Zpět na hlavní stránku diskuzí Bětka | 12. 10. 2009 8:50
Potřebovala bych poradit- kdy je nejlepší děcko přestěhovat z malé postýlky do velké? Kamarádka to bohužel udělala až ji malá přelezla zábradli a spadla na pusu tak to bych opravdu nerada... jaké jsou vaše zkušenosti? A šli jste do dětské- 160cm, nebo rovnou pro dospěláky?
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Rimmerka | 29. 1. 2010 11:46
my jsme malému ve 2 letech a asi 5 měsících sundali 3 šprušle z postýlky, takže si mohl sám lézt do postýlky, a ještě se nestalo, že by spadl. Chtěla jsem aby se první naučil ve své malé postýlce a dával si pozor aby nespadl. A je z toho nadšený, že si může sám lézt do postýlky. A jak bude mít 2 roky a 8 měsíců tak dostane velkou postel, malá postýlka bude pro mimčo.
Chalupka | 12. 10. 2009 11:49
Ahoj, my jsme naši malou přestěhovali do velké (pro dospěláky) postele v okamžiku, kdy nechtěla spát v postýlce - u nás v 15. měsíci. Spala pořád s námi a my už jsme se nevyspali. Naučili jsme ji slízat z postele nohama, kde není zábrana, a malá spí vcelku spokojeně.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Vstala jste levou nohou a máte nepříjemný pocit, že jste včera opomněla něco udělat, ale nevíte, co to bylo? Na chvilku se ukliďte…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci