reklama

Kdy velkou postel?

Zpět na hlavní stránku diskuzí Bětka | 12. 10. 2009 8:50
Potřebovala bych poradit- kdy je nejlepší děcko přestěhovat z malé postýlky do velké? Kamarádka to bohužel udělala až ji malá přelezla zábradli a spadla na pusu tak to bych opravdu nerada... jaké jsou vaše zkušenosti? A šli jste do dětské- 160cm, nebo rovnou pro dospěláky?
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Rimmerka | 29. 1. 2010 11:46
my jsme malému ve 2 letech a asi 5 měsících sundali 3 šprušle z postýlky, takže si mohl sám lézt do postýlky, a ještě se nestalo, že by spadl. Chtěla jsem aby se první naučil ve své malé postýlce a dával si pozor aby nespadl. A je z toho nadšený, že si může sám lézt do postýlky. A jak bude mít 2 roky a 8 měsíců tak dostane velkou postel, malá postýlka bude pro mimčo.
Chalupka | 12. 10. 2009 11:49
Ahoj, my jsme naši malou přestěhovali do velké (pro dospěláky) postele v okamžiku, kdy nechtěla spát v postýlce - u nás v 15. měsíci. Spala pořád s námi a my už jsme se nevyspali. Naučili jsme ji slízat z postele nohama, kde není zábrana, a malá spí vcelku spokojeně.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nedivte se, že za vámi najednou chodí spousta lidí řešit si svoje problémy, jste taková "máma" všech. Umíte se vcítit a…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama