Kdy začít nakupovat výbavičku ? :(

Zpět na hlavní stránku diskuzí katulasl | 12. 2. 2010 14:30
Ahojki těhulky nebo už maminky.. :) jsem ve 12 týdnu,chtěla bych se zeptat kdy jste začali nakupovat výbavičku,termín mám na srpen takže největší bříško budu mít přes léto,už mám chuť začít postupně nakupovat ať se s tím nemusím trápit v těch vedrech.nevím jestli to není moc brzo :( nepřináší to smůlu? Moc děkuji za odpovědi.. :)
Celkem 14 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Lusia | 19. 2. 2010 13:19
Holky,moc bych se na to nespolíhala,že když teď trpíte na akné,že to bude holčička..Nikdy jsem na to netrpěla jako teď v těhotenství a to čekáme chlapečka..
petkapanakova | 13. 2. 2010 12:35
Ahiojky klidně už nakupuj já jsem taky po 12 týdnu začala nakupovat.Jen toho nekupovat moc nevíš jestji budeš mít malé nebo velké miminko.Pak to neunosíte.Smůlu to rozhodně nepřináší.
katulasl | 13. 2. 2010 9:32
No nevolnosti jsou.. a je jedno jestli je ránno či večer.. většinou jak ulehnu večer do postele tak je to katastrofa.únava? jsem jak šípková růženka,kdybych mohla spát celý den tak to klidně udělám.. přibrala jsem asi půl kila,ale bříško mi už pomalu jde vidět.. :)zdá se mi že už cítím trošičku pohyby,ale tím si vůbec nejsem jistá.no k doktorovi jdu v 15+4tt jdu na krev na ten tripl test a do poradny,jestli mi bude delat UZ tak se ho zeptam jestli uz jde poznat co to je.. :)
Marhulka | 12. 2. 2010 23:25
Katu ahojky já jsem od prvního utz dělala vždy odměnu pro prcíčka Jen se z těhulkování raduj a užívej si to
Jinak mi věděli,co budeme mít od 13tt a já to tak nějak od 9tt prostě tušila co to bude-asi ten náš šestý smysl
giannag | 12. 2. 2010 20:56
Já jsem z Havlíčkova Brodu, ale na mateřskou se budu stěhovat za přitelem do Milovic, stavíme tam domeček. On je z Nymburka, tak to pro mě bude docela velká změna, ale těším se. A jak si užíváš těhotenství, únava, nevolnosti, už jsi přibrala? Já musím říct, že kdybych toho špunta neviděla na UZ, tak ani nevim, že jsem v tom.
katulasl | 12. 2. 2010 20:46
já jsem ve 12tydnu takze za dva dny 13.. jsem z okresu nový jičín.no mě se to akné zlepšilo ale ty vlasy vůbec. :(
giannag | 12. 2. 2010 20:18
tak vidíš, není vše ztracené . I když ty vlasy se mi teď trošku už zlepšily, ale akné moc ne. Jsem v 18. týdnu. Možná trošku, ale to připisuji spíš antibiotikám, který jsem teď brala, protože jsem měla zánět močáku. Odkud jsi?
katulasl | 12. 2. 2010 19:52
no mastné vlasy mám strašně,pokud si co 2den neumyju vlasy tak to je děs. a o akné ani nemluv,nikdy jsem neměla na obličeji a teď pořád.. :(
giannag | 12. 2. 2010 18:35
už i dřív to jsou schopni zjistit, já myslím, když je mimčo dobře vidět, tak už od nějakého 15.týdne. Já mám zas tušení, že to ta holka bude, mám mastné vlasy a akné na obličeji, v dekoltu na zádech, tak bych to tak typovala
katulasl | 12. 2. 2010 17:15
No kdybych si mohla vybrat tak bych si taky přála holčičku ale mám takové tušení že to bude klouček... :) hlavně že to bude zdravé.. uvidim,prý se to dá zjistit cca ve 20 týdnu tak za cca 8 týdnu se to třeba dozvím co ve mě vyrůstá... :)
giannag | 12. 2. 2010 16:25
Tak to mě taky holka v modré nevadí, horší by byl kluk v růžové . Od známých už jsme nějaké hadříky dostali a jsou vesměs modré, ale už jsou pro větší tak půl roku,rok, tak jsem říkala, že na to šmudlání se na zahradě stačí. Jinak bych strašně ráda nakupovala na holčičku :-[
katulasl | 12. 2. 2010 15:28
no tak to věřím.. no já nemám ráda růžovou barvu,takže ty barvičky jestli to bude holka nebo kluk neřeším.. :) vůbec mě nebude trápit když holčička bude oblečená do modré nebo zelené barvy.. už mám doma jedny zelenožluté dupačky takové navnadění a asi budu pokračovat.. :) kočárek jdeme obědnávat koncem měsíce. :)
giannag | 12. 2. 2010 15:18
Ahojky, klidně nakupuj. Já jsem taky nakupovala už skoro od začátku. Termín mám v půlce července a nemám ráda shánění na poslední chvíli a hlavně i finančně to tak nebolí, když každý měsíc koupíš něco. Já už mám i plínky, teď jen čekám, až mi příští týden pan doktor řekne, jestli je to ta naše vysněná holčička a už mě nikdo v obchodě neudrží!!!!!!!
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Dnes vám nedělá problém vcítit se do ostatních lidí a pochopit jejich motivaci. Znáte-li někoho, kdo má problémy v osobním životě,…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci