Když dochází peníze

Zpět na hlavní stránku diskuzí MarkyM11 | 5. 6. 2014 13:01
Holky, jsem na rodičovský a jak asi samy některé víte, peněz není zrovna moc.... Kde máte založený běžný účet, prosím? Já teď u Spořitelny a připadá mi to tam dost drahé a teď chtějí ještě zdražit el.bankovnictví, což je totál nesmysl. Nevíte, zda existuje nějaká banka s neomezenými výběry z bankomatu? Neumím nějak extra plánovat útratu a abych pak na výběrech nezaplatila majlant.... Díky moc, M.
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
adlininka | 10. 8. 2016 12:29
holky prosím vás jak to řešíte když vám ke konci měsíce dojdou peníze a potřebujete prostě něco zaplatit do určitého datumu a v tu chvíli zrovna u sebe nemáte penízky?
vduzik | 9. 6. 2016 18:03
Jestli mohu poradit, tak za mě momentálně mBank, nebo equabank, u mBank dávají dokonce 500kč za založení účtu jako bonus takže se to hodí když to je zdarma, jinak fajn srovnání běžných účtu najdete tady http://www.usetrito.cz/bezne-ucty-srovnani-aktua...
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jestliže jste měla pocit, že se v posledních dnech k něčemu schyluje, ale nebyla jste si jistá k čemu a ani tím, jestli to bude změna…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci