Když dochází peníze

Zpět na hlavní stránku diskuzí MarkyM11 | 5. 6. 2014 13:01
Holky, jsem na rodičovský a jak asi samy některé víte, peněz není zrovna moc.... Kde máte založený běžný účet, prosím? Já teď u Spořitelny a připadá mi to tam dost drahé a teď chtějí ještě zdražit el.bankovnictví, což je totál nesmysl. Nevíte, zda existuje nějaká banka s neomezenými výběry z bankomatu? Neumím nějak extra plánovat útratu a abych pak na výběrech nezaplatila majlant.... Díky moc, M.
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
adlininka | 10. 8. 2016 12:29
holky prosím vás jak to řešíte když vám ke konci měsíce dojdou peníze a potřebujete prostě něco zaplatit do určitého datumu a v tu chvíli zrovna u sebe nemáte penízky?
vduzik | 9. 6. 2016 18:03
Jestli mohu poradit, tak za mě momentálně mBank, nebo equabank, u mBank dávají dokonce 500kč za založení účtu jako bonus takže se to hodí když to je zdarma, jinak fajn srovnání běžných účtu najdete tady http://www.usetrito.cz/bezne-ucty-srovnani-aktua...
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Váš názor je dnes výrazný stejně jako myšlenky, na poradách ostatním dokážete do myšlení vnést množství pozitivních nápadů. Konec…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci