reklama

Knihfest 2016 s dětmi?

Zpět na hlavní stránku diskuzí Kalyopa | 19. 3. 2016 13:53
Ahoj dámy, má některá z Vás zkušenosti s malýma dětma na Knihfestu? Letos je druhý ročník, ráda bych šla, ale nemám hlídání pro dítka. Zabavé se tam nějak? Díky.
Celkem 5 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Makina | 28. 3. 2016 23:40
Taky jsme byli i s dětma, bylo to moc hezký :)
Dana | 27. 3. 2016 23:06
Kdo jste byl na dnešní Velikonoční pomlázce s dětma? :) Naše z toho byly uplně nadšený, letos jsem byla na Knihfestu prvně, ale když vidím jak to mají skvěle připravený tak myslím, že přístá rok tam určitě zase zavítáme.. :))
Máša | 23. 3. 2016 21:56
Na maminky s dětma jsou skvěle připravení, takže by byla škoda to propásnout
Rozinka | 23. 3. 2016 9:30
Ahoj Kalyopo,řešila jsem loni podobný dilema, ale nakonec jsem se rozhodla jít a nelitovala jsem. Byl to v podstatě nadstandart, organizátoři na maminky nezanevřeli. Dokonce jsem tam objevila i kojící a přebalovací koutek. Takže bych se toho nebála.
Loly | 20. 3. 2016 20:01
Ahoj, nemusíš se ničeho bát a vezmi je s sebou ;) Já svoje brala i loni (12 a 8 let) a v pohodě. Krom dětského kouktku v OC má knihfest i různé akce pro děti, kde se dobře zabaví a ty si případně můžeš projít něco sama
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Dopoledne se při jednání s klienty nedokážete zbavit nervozity, proto se snažte raději podporovat svého nadřízeného, rozvíjení nových…
Maminka na Facebooku

reklama

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci

reklama