Maminka.czDiskuze

Kočárek

Eva P. 27. 6. 2011 21:23:57
Záleží, jaké požadavky na kočár máte. Má mít velkou korbičku, nafukovací kola, má být do terénu, nebo městský, chcete co nejlehčí kočár, kolik koleček (chcete otočná), má být skladný, jaké rozměry (aby se třeba vlezl do výtahu), houpací??? Atd., atd. Je toho spousta. Nejlepší je také zajít do obchodu a všechno si omakat a vyzkoušet. Já měla první dceru v prosinci a chtěla jsem velkou korbičku, kočár do terénu a 4 pevná nafukovací kola. To byly základní požadavky. Všechno to splňoval kočár Roan od Marity, který jsem si vybrala, což je mimochodem taky kombinace (hluboká korba a sporťák). Jinak sporťák je celkem velký, takže jsem si pak kupovala lehké golfky na cestování a příležitostné ježdění. Přeji dobrý výběr.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme