Maminka.czDiskuze

RE: Kojení po císaři

Hanka 11. 6. 2015 21:20:51
Mamčo, mám čtyři děti, z toho dvě císařem - první a poslední. Pokud mohu mluvit za sebe a z vlastní zkušenosti, pokud se miminko "nechytilo" hned v prvních dnech po porodu, po měsíci už se nechytí vůbec. Také je rozdíl v pořadí. Jestli je miminko první, pravděpodobnost klesá ještě víc. Měla jsem vpadlé bradavky, také jsem odstříkávala a proto si snadno zvykl na lahev. Jen velmi malé procento dětí, které si zvykne na lahev, chce maminčin prs. S tlakem to myslím nesouvisí primárně, organizmus by si vše upravil do stabilní a dítěti prospěšné polohy, pokud jste Vy sama v pohodě (při porodu jsem měla 200/140). S prckem posledním už to bylo úplně v jiné dimenzi, předchozí dvě děti si moje bradavky vytvarovaly k obrazu svému, takže už je měl krásně připravené a chytl se okamžitě. Kojila jsem ho nejdéle - 2,5 roku
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme