kojení

Zpět na hlavní stránku diskuzí Diana | 2. 10. 2015 12:25
Dobrý den ,mnainky chtěla jsem se zeptat jsem těhotná a teprve jsem objednaná k doktorovy kamárádka mi říkala ,že jí doktorka zakázala kojit během těhotenství že by mohla potratit.Je to pravda ?Děkuji moc
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
evicka84 | 5. 10. 2015 9:59
Mně to taky doktorka radila a proto jsem ji vyměnila, každou návštěvu mě pěkně vystresovala, že nemohu kojit a zároveň být těhotná. Před druhým otěhotněním jsem to řešila s laktační poradkyní, prý se kojit smí i v těhotenství, pokud není nějaký problém s miminkem v bříšku. Já otěhotněla, když měl straší syn 6 měsíců a kojila jsem celé těhotenství a kojím dodnes oba syny (2 roky a 11 měsíců). Naprosto bez problémů, mohu jen doporučit, jen je potřeba pořádně jíst a pít. Má současná gynekoložka s tím problém taky neměla, jen mě varovala, že děti si vezmou vše potřebné a pokud nebudu dostatečně a zdravě jíst, bude mi chybět vápník, vitamíny, atd.
megakojná | 4. 10. 2015 22:11
Dobrý den, menuju se doktorka Kačanová (prosím neplést si s KačEnová) a zároveň si přivydělávám jako kojná. A musím říct, že naprosto nevím jestli je to pravda. Díky za otázku, jen tak dál !
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jste těsně před dokončením nějakého úkolu a už hoříte nedočkavostí? Dejte pozor, aby se kvůli tomu všechno nezhatilo a nesesypalo jako…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci