Konec mateřské.

Zpět na hlavní stránku diskuzí Renča13 | 30. 8. 2014 21:59
Dobrým den , chtěla jsem se zeptat jestli někdo neví jak to je , když mám Rodičák do října , ale už mám práci i podepsanou smlouvu od září. Musím zajít na sociálku a oznámit tuhle zkutečnost. To asi příjdu o ten měsíc mateřské ??? Mohl by mi někdo poradit !!!
Celkem 1 odpověď Řazení příspěvků jako dřív
Iveta Henychova | 31. 8. 2014 8:21
RP Vám běží do vyčerpání "stropu" i přesto, že ukončujete RD. Nic bych nikde nehlásila.Podmínka osobní celodenní péče se považuje za splněnou a rodičovský příspěvek náleží i v případech, kdy: dítě mladší 2 let navštěvuje jesle nebo jiné obdobné zařízení v rozsahu nepřevyšujícím 46 hodin v kalendářním měsíci, dítě pravidelně navštěvuje léčebně rehabilitační zařízení nebo mateřskou školu nebo její třídu zřízenou pro zdravotně postižené děti či jesle se zaměřením na vady zraku, sluchu, řeči a na děti tělesně postižené a mentálně retardované v rozsahu nepřevyšujícím 4 hodiny denně, zdravotně postižené dítě pravidelně navštěvuje předškolní zařízení v rozsahu nepřevyšujícím 6 hodin denně, dítě navštěvuje předškolní zařízení v rozsahu nepřevyšujícím 4 hodiny denně, pokud jeho oba rodiče nebo osamělý rodič jsou osobami závislými na pomoci jiné osoby ve stupni III a IV, rodič zajistí péči o dítě jinou zletilou osobou v době, kdy je výdělečně činný nebo studuje.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Aktivita, které jste věnovala většinu volného času, nedopadla podle vašich představ. Není divu, že se cítíte jako spráskaný pes a vaše…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci