Kravata

Zpět na hlavní stránku diskuzí Magdulinka | 28. 12. 2012 23:43
Ahoj, sháním kravatu pro tatínka k narozeninám, sice je už v důchodu, ale občas chodí na jednání bývalé firmy a vypomáhá s manažerskýma věcma a kravat má sice dost, ale všechny už jsou takový starý a okoukaný. Líbila by se mi nějaká decentní, ale ne smutná. Nemám s tím žádný zkušenosti a vůbec nevím kde nakoupit, jaký jsou ceny a tak. Poradíte? :-[
Celkem 13 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Magdulinka | 28. 2. 2013 20:07
Nojo, chlapi jsou konzervy, není to pak žádná srandaAle tak asi jo, klasika je věčná. Teď jsem nedávno na plese viděla jednoho tanečníka v obleku z moc zvláštní látky - byla to taková šedozelená, ale jakoby měňavá, ale vůbec ne extravagantní, spíš to mělo takovej matně sametovej nádech, no moc krásnej a k tomu měl tmavočervenou kravatu. Fakt to vypadalo dobře. Byl jinej než všichni ostatní klasičtí, ale přitom to nebyla nemístná divočina.
Peg | 27. 2. 2013 20:40
No, já myslím, že je to individuální, asi nebude 60ti letej pán mít stejnej vkus jako 20ti letej na ples. Ale všeobecně mám pocit, že většina chlapů je v tomhle docela konzervativní, žádná divočina, jednobarevná, nebo jemnej vzorek a klasický barvy - modrá, vínová, šedá, béžová. Teda alespoň ti muži, který znám já.
Magdulinka | 25. 2. 2013 18:09
Nojo, vidišto, to mě nenapadlo, omrknout i hedvábný malovaný kravaty. A myslíte, že by šlo koupit třeba jednobarevnou klasickou kravatu, světlejší a nějak ji pomalovat? Jenže vlastně on je to asi polyester a na to myslím moc malovat nejde...tak nic, prostě hedvábí.-)A jaký barvy teď tak frčí u pánů? Co se vlastně nosí? A co tak chlapi říkají na vzorky na kravatě, preferujou spíš jednobarevnou klasiku nebo i vzorek?
Peg | 24. 2. 2013 21:26
Ahoj,
já jo, občas tak řeším nedostatek nápadů, když nějaký mužský člen rodiny, či kamarád slaví narozeniny. Zrovna nedávno jsem kupovala jednu příteli na plesy, shodou okolností taky u Assante, ale v kamenným obchůdku. A moc se mi líbí taky ručně malovaný hedvábný kravaty, co občas prodávají na různých řemeslných jarmarcích.
Magdulinka | 11. 2. 2013 20:39
Díky, s kravatou a košilí byla velká spokojenost, taťkovi se obojí moc líbilo. Jinak - já pánskou kravatu občas nosím, je to docela šmrncovní doplněk
A co vy a kravaty? kupujete někdy příbuzným, manželům či tatínkům?
resetka | 31. 1. 2013 14:18
Ahoj,
tak nakonec pěknej výběr, ta se určitě bude líbit, No není to jednoduchý se rozhodnout, já nad tím taky strávila docela dost času, než jsem se prokousala nabídkou a vybrala tu správnou kravatu Jaksi se mi líbily skoro všechny.-))skoro bych je taky začala nosit
Magdulinka | 28. 1. 2013 14:02
Ahoj,
už mám vybráno a objednáno a netrpělivě očekávám balíček. Nakonec jsme společně s mamkou objednaly ke kravatě i novou košili, na eshopu mají akční sety, takže i cena je víc než příjemná.
Výběr padl na
http://www.assante.cz/e-shop/kosile/Panska-kosi...
a nakonec se nám zalíbila ta kravata, která je přímo v tomhle setu, přemýšlely jsme ještě nad černou košilí a tou jasně červenou kravatou, ale to by se zas nehodilo do černýho obleku.
Tak jsme obě zvědavé, jak to bude vypadat naživo
resetka | 26. 1. 2013 18:30
Tak jak to dopadlo s tvým výběrem kravaty? Už máš něco objednanýho? a přemýšlela si i o jiné barvě, nebo je výběr červené nebo vínové jasnej?
natali163: pravda, když chlap obleče oblek a kravatu, hned se na něj líp kouká :-[
Magdulinka | 21. 1. 2013 18:43
Jojo, mně se taky ta první kravata líbí víc, je taková výraznější a nápadnější. Ukazovala jsem ji i mamce a té přijde dost odvážná (holt starší generace ), ale já myslím, že to bude správná volba. Ještě se zkusím táty nenápadně zeptat, co si myslí o jasně červené barvě :-[
resetka | 14. 1. 2013 20:57
tak ta první je luxusní, moc se mi ten vzor líbí, šla bych do ní. Teda taky jde o to, jak moc odvážný je tatínek, ta druhá je taková konzervativní, usedlejší klasika, ale pokud je tmavší typ jak píšete, tak bych neváhala a vzala tu první, určitě ho krásně rozsvítí a přitáhne pohledy okolí.
Magdulinka | 7. 1. 2013 18:36
Zdravím,
tak mně by se pro tatínka líbilo asi do červena, nebo vínova, je takovej tmavší typ, opálenej, tmavý oči, nosí hlavně černý nebo šedý obleky, tak by ho to myslím trošku rozjasnilo.
Koukala jsem na ten eshop a projížděla výběr červených, zaujaly mně tyto dvě
klasická, červená
http://www.assante.cz/e-shop/kravaty/kravata-ce...
nebo ta úzká, jednoduchá, vínová
http://www.assante.cz/e-shop/kravaty/kravata-sl...

Eva P. | 2. 1. 2013 17:45
Kravatu musíte sladit s košilí i oblekem. Koupit se dá prakticky kdekoliv v prodejnách s pánskou konfekcí, můžete koupit hedvábnou, ta stojí kolem 500,-, nebo polyesterovou, tu seženete kolem 200,-, v akci i méně. Pro staršího člověka bych nevybírala vícebarevnou, žádnou křiklavou, ani extravagantní. Chybu neuděláte kravatou do modrých, červených, zelených, žlutých, šedých barev. Výběr je určitě velký.
Mác76 | 29. 12. 2012 9:34
ahojky tak třeba http://www.modnidoplnky.cz/kravaty/ u nás se kravaty nenosí tak moc neporadím ale stačí hodit do vyhledávače kravaty a vyjede spousta odkazů
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Co jste zažila včera, se neliší od toho, co bylo předevčírem, a dnešek vám také možná připadá jen jako špatná kopie něčeho, co už…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci