Křeč v břiše v 18tt

Zpět na hlavní stránku diskuzí Iveta V. | 7. 4. 2013 9:36
Dobrý den, byla bych ráda jestli mě někdo poradí Včera když jsem ležela mi začal zvonit telefon. Rychle jsem se zvedla a strašně mě zabolelo na levém boku něco jako chvilková křeč. Bolest zmizela a teď cítím jen takové pnutí jako kdybych si natáhla bříšní sval.Teď nevím jestli si mám volat pro jistotu k doktorovi jestli je vše ok a nebo to mám nechat, abych nebyla za hysterku?
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
| 22. 7. 2013 10:35
ahoj maminky ja jsem v prvnim tehotenstvi v 5 mesici kazdy mesic mam alspon jednu krec doufam ze to bude dobry
silvapokorna | 19. 5. 2013 22:51
Ahoj. Já měla tvrdnutí břicha skoro celé těhotenství. Dr. do mně cpal mangnesium horem - dolem. Minerálku Magnesii i magnezko v tabletách, nakonec jsem jich brala 8 tablet denně. Ble a i tam břicho tvrdlo, potvora. Nakonec jsem ale malou donosila skoro do termínu. Pustili jsem ji ven týden před termínem a byl pěkně "dopečená".
Určitě to řekni v poradně, aby dr. věděla, co se děje. Pokud by to bylo intenzivní, několikrát za sebou a nemohla si se třeba u toho nadechnout, sekalo tě to jakoby do předklonu a nutilo rozdýchat, než uděláš další krok, tak to honem do porodky. Já takhle jela taxíkem v 32tt a pak jsem ležela 3 dny na porodním sále. Teď se tomu směji, spala jsem 2 noci přímo na porodní koze.
Dej vědět, jak se ti vede. Držím palečky, aby si měla pohodové těhulkovství. <3
Markéta | 18. 5. 2013 16:59
Křeče v břiše v těhotenství nejsou výjimkou, pokud nejsou časté, tak by se nemělo být čeho bát http://www.krece.u13.cz/krece-v-brise/
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nebude vám dělat problém dotahovat věci do konce, a to ani v práci, po línějších kolezích. Rodina z vás bude šílet, protože vaše…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci