kuchyně z Ikey, jste s ní spokojené ?

Zpět na hlavní stránku diskuzí Lucinka.S | 9. 11. 2009 23:28
Ahoj maminky. Uvažuju o koupi kuchyně . Líbí se mi - i cenově ty z Ikey. Máte doma takovou ? Jak vypadá po čase, drží všechno tam, kde má ? Prostě - jste spokojené a koupily by jste si ji zase ? My máme doma od nich zatím jen komodu, už dva roky a drží, vypadá dobře. Ale kuchyně je trošku větší investice a nerada bych se spálila. Na druhou stranu - peněz taky moc neni, takže když budu chtít jít do kuchyňského studia - budu na linku čekat ještě hodně dlouho.... Díky za zkušenosti...
Celkem 7 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
potatofield | 16. 2. 2017 15:37
V bytě jsme měli kuchyň z Ikey a vydržela nám 7 let v pohodě, pár věci se tam muselo opravit, ale nebylo to nic velkého. Když jsme postavili barák, tak jsme si ale už kuchyn nechali udělat na míru a je to o něco lepší, že to máte opravdu tak, jak chcete. Přeci jenom člověk v té kuchyni ztráví dost času Vyšla ale skoro na 100 tisíc no a to bez spotřebičů, ty jsme potom kupovali online na eshopu a zatím taky všechny fungují, tak jak by měli.
Barča | 20. 1. 2015 20:26
Ahoj, i my máme kuchyň z Ikei a můžu doporučit, po pěti letech stále jako nová, jen drobná opotřebení provozem. Jen ty spotřebiče - varnou desku a myčku jsme už museli reklamovat ( mají 5 let záruku), reklamace vždy bez problémů uznaná. Montoval ji manžel sám.
Marie77 | 20. 1. 2015 13:22
Ahoj, zkusenost s kuchyni z ikei nemam, ale mame doma kuchyn od gorenje a jsme s ni velice spokojeni zadna porucha, material kvalitni a nebyla draha, urcite se zajed podivat na kuchyn od gorenje :)
e | 17. 12. 2009 21:11
ahoj, ikeu ber určite, cena odpovida kvalite, mame dva roky a ok jen detaily
Tereza Středová | 10. 12. 2009 15:54
Ahoj Lucko, my máme Fagerland (je taková tmavě hnědá, jako by rustikální). K tomu máme takovou černou pracovní desku (není celá černá, jsou v ní takové tečky, nevím, jak to popsat) no a úchytky máme černé.
Já mám byt v Praze, kde jsem si najala na to sestavení řemeslníky přímo z Ikey, ale byli docela drazí. Pak jsme se přestěhovali za Prahu do domečku a když jsme chtěli po truhláři, aby nám kuchyň namontoval, tak řekl manželovi, že to zvládne sám. Tak to opravdu sám zvládl, včetně vestavěných spotřebičů. A kuchyň pořád drží. Máme jí už skoro pět let.
Musím říct, že když jsem řešila jakou kuchyň, tak jsme prošli také spoustu těch studií a musím říct, že jsem byla dost otrávená, protože ty ceny byly hrozné. V té Ikee jsme to opravdu pořídili za hubičku.
Ty už máš nějakou kuchyň vyhlédnutnou?
Lucinka.S | 5. 12. 2009 23:18
Ahoj Terezo. Díky moc za reakci. Kdepak, kuchyň ještě nemám - snad na jaře. Pořád jsou nějaký investice..... Moc jsi mně uklidnila, že jsi spokojená. A můžu se zeptat, jaký je to materiál, nebo která kuchyně ? A montovali jste si to sami, nebo truhlář ? Jé, já mám radost.. Jak mi sem nikdo nepsal,tak jsem si říkala, že to asi nebyl dobrý nápad, když to nikdo nemá.... No vyloženě jsi mě potěšila, zas je moje vidina hezké linky o trochu blíž...
Tereza Středová | 30. 11. 2009 15:24
Ahoj Lucko, kuchyň sis už asi koupila, a pokud jsi si vybrala tu z Ikey, tak Tě mohu uklidnit, že my
máme kuchyň z Ikey už asi pět let a v bytě který pronajímám ještě déle. Vypadá pořád skvěle a
jsem s ní moc spokojená. Ve studiu bych si kuchyň asi nekoupila, protože když jsem viděla, jak
mámě taková kuchyň vydržela, tak jsem byla dost zděšená. Navíc za ní dala nepopsatelně hodně.
Takže určitě, pokud se o ní budeš dobře starat vydrží Ti dlouho
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Kvůli tomu, že jste v zaměstnání zavalena prací, si už nenacházíte čas na maličké radosti, které vám dříve ozvláštňovaly život. I když…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci