Kuličková modelína

Zpět na hlavní stránku diskuzí Lucka_Mer | 18. 7. 2013 17:37
Moje dcerka si hodně přeje kuličkovou modelínu a já bych j ji ráda koupila, ale setkala jsem se nedávno u kamarádky s nějakou jinou, divnou. Hodně se lepila na ruce, že nešla skoro sundat a zapáchala. Nevíte někdo, jaká je ta originální, která bude skvělým dárkem a ne jen náhradou, která se bude muset hned vyhodit?
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
xTerka01 | 3. 3. 2015 17:20
@Marketaa_1 Ha, ha, Marketaa_1, mluvíš mi z duše Taky jsme se setkali, jak s originálem, tak i s kopií. Kopii samozřejmě koupila babička, protože nevěděla a já jí to asi málo specifikovala, ale ten origoš byl opravdu znát, koukala jsem, že se dá sehnat v pohodě i na netu ta playfoam.
Marketaa_1 | 21. 7. 2013 18:26
Ono je totiž hodně druhů a napodobenin. Já se setkala s obojím a musím říci, že ty kopie jsou opravdu strašné. Člověk si stím nemá šanci pohrát, jelikož jen to chytne do ruky, už to ze sebe strašně těžko sundává a to nemluvím o zápachu. S originálem jsem se setkala na veletrhu hraček a to bylo něco úplně jiného. Vytvořit se z toho dalo prakticky cokoliv, rámečky na fotky, postavičky a další. Ta modelína na veltrhu se jmenovala PlayFoam. Jinou bych nekoupila právě proto, že nevím, co z toho vyleze, když to rozbalím.
Zita | 21. 7. 2013 17:32
Ahoj Lucko, já se také setkala s nějakou špatnou nebo ta hračka je prostě nevhodná. Strašně se to na nás lepilo, z ruk jsme to skoro sundat nemohly a byla to spíše otrava, než zábava. Koupila jsem to v nějakém malé hračkářství a nic moc k tomu napsaného nebylo. Ale vím, že už takovou hračku asi jen tak nekoupím.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Po náročnějším období, kdy jste musela bojovat s nějakou tou lezavou podzimní nemocí, se vám opět začnou síly navracet. Podpořte tuto…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci