Kuličková modelína - ano - ne

Zpět na hlavní stránku diskuzí Molice | 22. 2. 2014 15:02
Co si myslíte o hračce kuličková modelína? Koupili byste ji svému dítěti nebo nikoliv? Mě se to, jako hračka taková, líbí. Přijde mi to jako zajímavý nápad na obměnu klasické plastelíny, ale nemám s tím žádné zkušenosti a negativní ohlasy mě trochu odrazují.
Celkem 13 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
JItka | 17. 5. 2016 14:58
jaký rozdíl mezi normální modelínou a touhle kuličkovou? Nemohu se rozhodnout, kterou koupím dětem...
xTerka01 | 14. 3. 2015 16:12
Pokud můžu říct svůj názor, tak my s touhle modelínou máme dobré zkušenosti, nemáme ji tak dlouho, jak tu psala kolegyně, ale líbí se nám to, jak je zase odlišná od té klasické, rádi zkoušíme nové věci, takže playfoam doporučuji :)
| 23. 5. 2014 10:41
@Molice Taky si velice ráda hraju s dcerou s modelínou, teď jsem jí pořídila v HM Sudio a.s., tam mají navýběr hodně druhů a barev a mají k tomu spoustu formiček a vykrajovátek :) Super, modelína je zábava snad pro celou naši rodinu
Molice | 18. 4. 2014 16:43
@Lin2 Hahahaaaaa, tak musím říct, že je to paráda, nejen že jsem zabavila děti(vydrží u toho i několik hodin), ale dokonce i manžela, kterej se pořád snaží vymodelovat nějaké zvířecí rodinky Vypadá to, že ho to baví víc, jak ty děti Mohu teď klidně říct, že modelína PlayFoam, kterou jsem ukazovala níže, je opravdu dobrá. Nelepí se, krásně se sní tvoří a ještě ty doplňky k tomu jsou bezva :)
Lin2 | 27. 2. 2014 19:51
nojo,tak asi máme nějakou zázračnou doma ale u nás fakt vede,tak snad sní budete taky tak spokojeni jako mi
Molice | 26. 2. 2014 11:58
@Lin2 No je pravda, že kuličky místo klasické plastelány se buou do koberce asi špatně zašlapovat :) Ale přesně tohle potřebujeme, protože u nás je nejoblíbenější místo na hraní právě zem, takže i když jim tam dám igelit na výtvarku, tak to stejně bude všude kolem No vidíte, vy tu vyvracíte vše, co se píše v negativních komentářích. Že z toho nejde modelovat? Vaší Vanesce to jde.Že je z toho strašný nepořádek a všude se lepí? To asi ostatní dámy zpomněly posbírat, když jim to spadlo
Lin2 | 24. 2. 2014 17:04
tak určitě bude taky dobrá ono se to s klasickou plastelínou ale nedá srovnávat,tohle je uplně něco jiného i na omak,a je fajn,že se to nikam nenalepí,jako spadne to na koberec,posbíráš a hotovo,žádné přilepení jako od klasické plastelíny,tu má naše Vaneska taky,ale tahle kuličková ju baví víc,nevím proč,ale zvířátka ztoho umí hezky udělat
Molice | 24. 2. 2014 15:52
@Lin2 Ty tu semnou hraješ na schovku jo? Já jsem si právě říkala, že bych koupila tady tuto http://playfoam.pexi.cz/playfoam/, kde je dost těch barviček a taky nějaké tydoplňky a větší blbnutí :) Líbí se mi, že tady u té mají značku kvality a píšou na stránkách, že pokud se bude modelína Play Foam moc lepit a rozpadat se, tak ji vymění za nové balení. Proto bych asi koupila tuto, kde budu mít záruku výměny zboží v případě nepořádku :)
Lin2 | 24. 2. 2014 14:14
je kupovaná v hračkářství Wiky
Lin2 | 24. 2. 2014 14:13
ale je pravda že výrobců je hodně,možná jsou některé lepší,nebo horší,protože my jinou nemáme,takže nemohu porovnat,ze začátku se trochu lepila,ale když so ochytá,tak je fajn.
Lin2 | 24. 2. 2014 14:12
ten anonym jsem byla já dcera má tuhle,byli u ní i různé komponenty,jako špejle,kuličky,chmíříčka,pohyblivé oči,celkem 100kusů a 10ks té modelíny.
Molice | 24. 2. 2014 11:17
@ Přiznám se, že jsem čekala spíše negativní názor, ale tenhle mě potěšil. Já si právě myslím, že pro děcka je to výborná hračka, která je baví a hlavně je to něco nového a zajímavého od klasické plastelíny. Mohu se zeptat, jakou kuličkovou modelínu doma máte? Slyšela jsem, že je spousta náhražek, které nejsou kvalitní a nedá se snima hrát kvůli nadměrnému lepení... Nerada bych na něco takového narazila.
| 22. 2. 2014 16:19
tak dcera ju má a hraje si sní deně už,jí má dva roky a pořád ju baví,je pravda že nedrží tak jako klasická plastelína,ale zase nešpiní,je nezávadná,u nás teda dobrá věc,která ju pěkně zabaví
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nebude vám dělat problém dotahovat věci do konce, a to ani v práci, po línějších kolezích. Rodina z vás bude šílet, protože vaše…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci