reklama

Kurz Tvůrčí psaní pro děti

Zpět na hlavní stránku diskuzí Barbora Kozáková | 4. 2. 2014 15:54
Kurz tvůrčího psaní pro děti Dobrý den, dámy, v rámci kreativního rozvoje dětí nabízím kurz Tvůrčí psaní pro děti (od 11 do 14 let). Kurz je zaměřený na rozvoj tvůrčího potenciálu dětí, práci s jazykem a především na probouzení jejich kreativity, realizaci vlastních nápadů a poznávání sebe sama. Pracuje se ve skupinách s maximálním počtem osm dětí, aby každému z nich mohl být věnován potřebný čas a aby si děti mezi sebou mohly vytvořit příjemné, rodinné a podporující prostředí, důležité pro počátky jejich individuální tvorby. Kdyby vás tento kurz zaujal, kontaktujte mne na barbora.kozakova.ag@gmail.com. Zpětně vám pošlu popis kurzu, zodpovím ráda veškeré dotazy nebo můžete vaše dítě rovnou přihlásit. Přeji vám krásné dny, Bára Kozáková:)
Celkem 1 odpověď Řazení příspěvků jako dřív
Jana M | 13. 6. 2015 0:28
Dobrý večer, prosím o bližší informace o Vámi nabízeném kurzu. Jana M
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Ve vašem okolí je někdo nový, kdo vás ještě nestačil poznat, a už vás nemá rád. Pozor na něj, je to bezohledný člověk, který vás snadno…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama