Květňátka 2012

Zpět na hlavní stránku diskuzí Andy | 12. 9. 2011 15:11
Tak jsem založila novou diskusi, jsem v 6 tt a čekám svoje první miminko, tak doufám, že se holky přidáte <
Celkem 2404 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
saboterka | 8. 6. 2013 20:39
Ahoj holky, dlouho jste nic nenapsaly, jak se máte a co vaše děťátka? Doufám, že nikoho nevyplavila velká voda.

Náš malý má 6 zubů, už jsme byli i u zubaře na prohlídce. Lítá jako čert. Režim máme přibližně takový: ráno vstáváme kolem sedmé, pak snídáme, pohrajeme si, dopoledne mi občas malý ještě usne, kolem půl 12 obědvá, pak po obědě jdeme ven, samozřejmě záleží na počasí. Někdy se odpoledne prospí. Kolem šesté koupeme, pak kaše a kolem půl osmé jde většinou malý spát. Ale je to pouze orientační. Večer a v noci ještě kojím. Někdy trošku i přes den, podle toho jak si řekne.

Jinak jsem si holky dělala test a byly na něm 2 //, takže možná budeme mít druhé mimi. Uvidím jak dopadnu ve středu u dr. Těhu příznaky mám, bývá mi na zvracení, občas pálí žáha a mám citlivější prsa a tmavé bradavky... Tak mi držte palce, aby to dobře dopadlo.

Andy, chodíš tu ještě? Jak ty vypadáš s druhým mimčem?
Bruklin | 26. 4. 2013 20:23
Ahojky holky, moc ráda čtu že tak krásně rostete Tak se vám taky pochlubím s našimi pokroky, máme 6 zubů a další dva už jsou na půl venku, malej začal chodit brzy a tak teď už si je jistej krokem. Jen co ráno vstane tak chce jít ven a tak když počasí dovolí tak trávíme celé dny venku, dostat ho večer domů je někdy nadlidský úkol Nám bude rok za pár dní a na prohlídce jsme zatím nebyli tak zatím nevíme jak jsme velicí Taky býváme paličatí a rád si prosazuje svou, naštěstí ho ještě přeperu
Paolo myslela jsem si že už se malí začíná odstavovat od mlíčka ale zase jsem se rozkojila, byl to jen jeho nějaký výkyv

HOLKY povedlo se vám u dětí nastavit nějaký režim? Nám se absolutně nedaří malej je tak živej že nemáme šanci
saboterka | 17. 4. 2013 20:50
Ahoj ZN, vypadá, že tu nikdo jiný nechodí, nebo možná ano, ale nenapíše. Tak to je malá pěkný cvalíček, ale až začne běhat, tak to vyběhá. My slavili rok právě dnes. Uteklo to jako voda. Malý má v roce 76 cm a 11 kg, 2 zuby a už celkem hezky chodí. Je to náš malý smíšek. I když občas pěkně tvrdohlavý. Dnes na svůj narozeninový den nechtěl jít večer spát. Usnul teprve před chvílí. Teď užíváme pěkných dnů venku a první setkání s houpačkami, pískem, klouzačkou atp. :)
Tak ať děti pěkně rostou a nezlobí. Papa
ZN | 14. 4. 2013 20:35
ahoj holky,
jaro uz je konecnce tady. Dlouho se tady nikdo neobjevil. Tak se mate a co deti? Nektere oslavili uz rok, co?
Verca mela teprve 10M. Cvalik je porad ma 9,52 kg a 71 cm. Zubu 5,a le zatím nebyl problém s rustem.
Jinak uz beham kolem nabytku jak cipera a ted se zacla oustet a stat sam. Zvlada zatím jen 1 krůček.
Jak se mate vy?
saboterka | 3. 4. 2013 13:11
Ahoj holky! Už jste tady o sobě nikdo dlouho nedaly vědět. Tak zase napište co vaše dětičky, jaké dělají pokroky a jak to zvládáte v tomto stále zimním čase. Už aby ten sníh roztál a bylo konečně jaro!

Náš malý už má 11,5 měsíce, konečně máme první zoubky a hned 2 nahoře. Máme 10,70 kg a 76 cm. Od 11 měsíce nám malý začal chodit sám, troufá si zatím jen na krátké vzdálenosti. Stále kojím, malý bez kojení neusne. Tak jsem zvědavá, kdy a jak se nám podaří odstavit. Bruklin, tobě už se to povedlo? Jak to probíhalo? Nebo už někdo z vás taky přestal kojit? Jestli se mi to podaří, nahraji do alba pár foteček. Mějte se krásně. Papa.
Bruklin | 22. 2. 2013 18:06
Všem vám přeji aby se vám moc moc dařilo a děťátka lumpačila <
Bruklin | 22. 2. 2013 18:06
Ahojky holky,
Paolo, já jsem chodím nakukovat ale pozdě večer když mi to ještě únava dovolí a vůbec se mi už nechce do psaní Jak tak čtu, tak všechna ta naše batolata krásně prospívají, to je moc dobře < Paolo to nevadí že nemáte zoubky, my už jich máme 6 a už přestávám kojit jelikož mě malej kouše do bradavek a dnes mě kousl do ruky tak že tam mám modřinu jako brno no co nadělám, důležitý je že jsou zdraví < miláčkové naši <3
Také chodíme kolem nábytku a přelejzá postel, vyleze a sleze schody, podlejzá co může, prostě objevuje svět co se do něho vejde, dnes rozsypal pytlík kolínek po kuchyni a vydržel si snima hrát skoro půl hodiny Paní doktorka nám na poslední prohlídce řekla že máme velmi živé dítě je to prostě náš miláček <3
**Holky budete některá očkovat TBC a plané neštovice?**

saboterka | 21. 2. 2013 11:54
Ahoj holky! Jak se máte? Už tady nikdo moc nepíše, co? ZN: to je taky pěkný cvalíček ta tvoje malá. Od mé známé malá má podobné míry, ale v 10 měsíci. Má 9 kg a 70 cm. Náš malý měl 9 kg v 6 měsících. Ale taky je dost akční, chodí kolem nábytku a občas se i pustí a pár vteřin vydrží stát. Teď bude mít kolem 11 kg, přesně to zatím nevím, budeme mít 10 měsíční prohlídku, až se uzdraví. Má zase antibiotika a celý víkend měl horečky. Takže bojujeme. Na plavání teď nechodíme celý únor. Jo a ještě nemáme ani jeden zub :) A na nočník dávat teď ještě nebudu, má to čas. Malý si s ním zatím jen hraje :)

Andy: a co ty a prcek v bříšku? Už jsi byla u doktora? Kdy máš termín? A jak tě vlastně napadlo udělat si test? Měla jsi nějaké podezření, příznaky?
ZN | 19. 2. 2013 16:39
Ahoj holky,
Andy ucime je plavat na molitaovych hadech a ty postupne poustime takze treba 1-2 vteriny plavou sami. Ale kazda hodina je jina dneska treba meli takovou molitanovou podkovu kolem pasu a s tou si plavcili sami dost a moc je to bavilo,
Jinak Verca ted byla na 8M prohlidce a vazi 8,94kg a meri 71cm. Takze maly cvalik:) nastesti je dost pohybliva - chodi kolem nabytku takze se clovek nezastvi...
Jen to pocasi me stve...Cekame na jaro a stale nic, co?
Andy | 9. 2. 2013 22:14
ZN no páni, to mi řekni, jak učíte mimča plavat samotný? taky jsme začali pokročilý kurz, miminka potápíme zatím jen na chviličku a tak vteřinku je táhneme pod vodou, ale malej u toho nezavírá pusinu, má jí furt otevřenou a vždycky se naloká, tak se toho furt trochu bojím... Ale aby plavali samotný, to si vůbec neumím představit.. dyk musí jít pod vodu hned, ne?

Jinak u nás vše ok, malej leze, stojí, chodí podél nábytku a řádí jako čertík, tak jsem zvědavá na to, až tady budou tak malí četíci dva
ZN | 1. 2. 2013 11:41
ahoj holky,
tady clovek chvilku neni a takove zmeny. Andy gratulace! drzim palce at to vsechno zmaknes!
Jinak holky mame to vsechny ale sikovne deti, co? Delaj nam samou radost. clamp
Verca se plazii, ted si zkousi stoupat coz se ji dari. Zatim ma 2 zuby dole a rostou dalsi dole.
jinak na plavcu uz jsme v pokrocilem kurzu. uz se potapi a ted je ucime plavat sami. fakt bezva.
vcera jsem ji nechala ockovat na tuberkulozu. jak doktorka tak sestricka rikaly, ze tubery je desne moc jen se o tom nemluvi..
mejte se pekne a opatrujte se...
Bruklin | 24. 1. 2013 8:33
Je to možné najednou se mi to odeslalo a celé to spado :-/
no byla jsem z toho překvapená :-O Vůbec se s těmi dětmi nějak roztrhl pytel jenom teď v lednu už se okolo nás narodilo 8 dětí, to je paráda si budeme mít s kým hrát
Bruklin | 23. 1. 2013 14:39
Ahojky, Paolo, já to načtený nemám ale když bylo malému půl roku a krásně seděl tak jsem ho s nočníkem začala seznamovat, posadila jsem ho na něj a nebo si po něm lezl a hrál si sním. Pak jsem ho dala do koupelny a vždy když jsem šla na záchod tak jsem ho brala sebou a na nočník posazovala. No a teď když nemá průjem od zoubků tak se mi do plenky nepokaká a když ho posadím na noční ta se vyčůrá, vykaká a hned vstává, kouká do nočníku a hrozně se směje Nevím jak velký z toho má nebo nemá rozum ale už to trénujeme i odpoledne a taky úspěšně, ta jen doufám že mu to tak vydrží
Andy, s těma dětma tak brzy za sebou se roztrhl pytel, byla jsem u známe ( její dcera slaví první rok tak jsme byli popřát) a z ní vypadlo že je v šestém měsíci
Andy | 22. 1. 2013 20:37
Ahoj holký, jo jo, to je můj testík! Koukala jsem na něj jako z jara a byla v šoku! A to prosím pěkně nemáme poslední dobou tatínka skoro doma! Odjíždí do práce ráno v 6 hodin a dřív jak ve 20 se nevrací! Včéra napříkal přijel až ve 22,45 a dnes taky ještě není doma.. takže fakt nevím, kdy se nám to povedlo? Antikoncepci neberu a druhý miminko jsme samozřejmě chtěli, ale proboha až dýýýl... takže si dáváme prostě pozor, fakt to ani jeden nechápeme
Jinak rodičák na 2letou variantu mám, druhý miminko jsme tak nějak plánovali... cca okolo toho, až malýmu budou 2 roky, takže to mám dobrý.
Jinak malej už taky leze, staví se, už i popochází držíc se nábytku, sedí zatím jen v šikmém sedu, zoubky máme 4 a uvažuju o koupi ohrádky. Máte nějakou?
saboterka | 22. 1. 2013 20:13
Ahojky!
Bruklin, tak to se ti teda brzy začal stavět na nohy, nezávidím Mi stačí, že už to dělá skoro měsíc a pořád abych se dívala kde je a co tam zas vyvádí No, ale to k tomu patří... Chci se zeptat, není to brzy dávat na nočník? Vždyť z toho moc rozum nemá, ne? Nebo víš o tom něco víc? Ráda se přiučím a třeba to taky zkusím. I když myslím, že mi tam stejně nevydrží, protože je to takové šídlo.

Jdu přidat ty fotky. Tak zatím papa.
Bruklin | 21. 1. 2013 0:06
Já jsem málem zapomněla už 3 týdny chodíme každé ráno na nočník a malej se krásně vyčůrá a vykaká, a dnes jsem to začala zkoušet i odpoledne a taky, tak už u toho zůstanu je to náš šikulínek, hrozně se mu to líbí sedět na nočníku jen aby mu to zůstalo <3
Bruklin | 20. 1. 2013 23:46
Ahojky holky zdravím vás v novém roce flower
Andy veliká gratulace flower sice to asi bude náročnější ale myslím že nakonec to s přehledem zvládnete a každé těhotenství stejně tak i děti jsou úplně jiné Tak trochu Ti závidím nějak se mi po tom bříšku stýská Hlavně si dojdi přepsat rodičká na dvouletou variantu. Kamarádka to měla velmi podobně, Malému budou v březnu dva roky a ona v úterý porodila holčičku Lauru
Paolo, to je krásné že tak hezky prospíváte Taky chodíme plavat malej by nejraději plaval sám, a ostatní maminky se od nás drží v dostatečné vzdálenosti jelikož náš prťousek si to patřičně užívá a cáká jak jen to jde. Když lezu z bazénu tak vypadám jako bych se celou dobu potápěla
Náš malej se poprvé postavil na nohy když mu bylo šest měsíců a týden, od té doby je stále na nohách nebo leze jako tryskomyš a to doslova, oči mi někdy nestačí :'( už se začíná pouštět a zkouší stabilitu, a tak jsme samá boule no ale to k tomu asi patří. Dole máme už dva zuby a na hoře se nám klubou hned čtyři najednou zatím jsme bez teplot jenom v noci se častěji budí ( no budí, spí a pláče, jak ho položím pláče, chvíli ho pochovám a je to dobré, včera jsem chovala cca 90ti minutovou chvíli )no je to jak kdy, a taky slintá jako bernardýn Před pár dny nám začala asi separační úzkost, malej na mě visí jak klíšťátko a jak se ztratím z metrové blízkosti tak je řev snad to brzy přejde. Jinak nám je 8 měcíců, už, to to letí :'( Taky přidám nějaké fotečky a moc se těším na ty vaše <3
saboterka | 19. 1. 2013 22:06
No, Andy! To je fakt tvůj testík? Kdy vy jste to stihli, při všech těch problémech s prckem?! Pokud je to tak, tak to gratuluji k bratříčkovi nebo sestřičce! To abys založila novou diskuzi Říjňátka 2013 (nebo něco podobného )
A jak se jinak daří, jak se cítíš? A co malý, už je lepší? Jaké dělá pokroky?

Náš malý už se staví na nohy kde může. Tak to abych měla oči všude. Jinak už má teď 9 měsíců. Leze, plazí se, stojí, klečí, sedá si (ale většinou jen ze stoje nebo z kleku). Teď jsme konečně začali chodit na to plavání a byl tam malý moc šikovný. Až budu mít chvilku, přidám pak nějaké fotky. A vy se holky taky ozvěte a napište co u vás nového. Kolik máte zoubků? My zatím nic... Tak ahoj.
Andy | 19. 1. 2013 14:05
Ahoj holky, věřily byste tomu...???
saboterka | 2. 1. 2013 22:43
Tak se hlásím v novém roce a taky přeji vám všem to nejlepší do nového roku! Hlavně hodné a zdravé děťátka

Jak jste prožily Vánoce a Silvestra s dětmi?
My na vánoce byli doma. S novými hračkami si malý na Štědrý den hnedka pohrál. Ale spíše ho zajímaly krabice, ve kterých byly Na silvestra jsme byli u známých, tak akorát malého po půlnoci vzbudily ty petardy, jinak byl hodný. Taky se nám od silvestra začal stavět na nohy v postýlce a taky dělá paci paci. Tak teď už musím o to víc hlídat, protože nejenže všude doleze, ale taky se staví u nábytku, ale nemá ještě stabilitu, tak snadno spadne... Jinak přes den kojím asi 2x, většinou ráno a pak po obědě, zbytek dohání v noci, proto mi může malého manžel pohlídat a já můžu někam vyrazit. Ale před těmi vánoci to byla spíš výjimka, teď se moc nikam nechystám...
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Za klienty cestujte, vyplatí se vám to nejen finančně. Skrze Lunu dobře reagujete na rozumné autority a samy máte dostatek inteligence,…
Maminka na Facebooku

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci