kýlní pás

Zpět na hlavní stránku diskuzí pecinka | 12. 4. 2010 14:25
Ahoj, máte někdo zkušenosti s kýlním pupečním pásem. My ho už pár dní používáme a přijde mi, že malej víc blinká, ikdyž mu ho moc neutahujeme.
Celkem 1 odpověď Řazení příspěvků jako dřív
erika.ch31 | 14. 5. 2010 13:38
tak mi jsme nosili kylní pás na pupíček asi od 4 měsíců. Malá to snášela celkem dobře, protože se ještě moc nehýbala. Když přišli horka v létě, tak to bylo horší, celkem měla potničky. Jakmile začala zapínat bříško, snaha se zvedat (taky jsem s ní cvičila), tak se kýla začala ztrácet. I doktorka mi říkala, jak bude posilovat břišní svaly, tak se začne ztrácet. Takže jsme cvičili a už jsem jí ho nedávala tak často a v osmi měsících už jsme ho nenosili. Hodně záleží v jakém věku se to nosí. Myslím, že jak začnou miminka sedat a mají plínu a ještě stažené bříško pásem, že je to fakt musí tlačit. Pás jsem vůbec neutahovala, jenom jsem ho dávala tak, aby ten špuntík tlačil na pupík a raděj jsem to několikrát kontrolovala jestli se neposunul bokem. Tak hodně štěstí ať vám taky rychle zmizí a nemusíte to nosit.
E.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Vzpomenete si, kdy jste naposledy byla v divadle, v kině, na výstavě, na koncertě? Že ne? Nebo to je už dávno? V tom případě je čas to…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci