Laserová operace očí Brno

Zpět na hlavní stránku diskuzí Sarina088 | 28. 6. 2014 13:05
Čau, máte někdo nějakou zkušenost s laserovou operací očí? Jakou kliniku by jste v Brně doporučili?
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Riley | 24. 9. 2015 19:13
Ahoj vstupní vyšetření probíhalo tak že mi změřili znovu zrak, nitrooční tlak atd. Pak jsme si sedli a probrali možnosti. Pan doktor byl perfektní všechno mi vysvětlil a odpověděl i na otazky takže to na mě pusobilo dobře tak uvidime :). Absolvovala jsem to na brněnské klinice, měli tehdy akčni nabidku takže jsem za obě oči platila 16 000
Sarina088 | 28. 9. 2014 10:04
@Ctiradova Hledala jsem očaře pro své dítě. Má závažnou oční vadu a náš starý očař, nám doporučil jít na laserovou operaci očí, ale chtěla bych to prodiskutovat i s někým jiným.
Ctiradova | 20. 8. 2014 10:12
Ahoj Sarina088 :) Zkušenost s touto operací mám :) Měla jsem velice silné dioprie, tak jsem se odhodlala tuto operaci podstoupit :) Byla jsem na klinice Oftal :) Podle mě je to super klinika :) Ti doktoři byli operavdu velice milí :) Proto určitě doporučuji tuhle kliniku :) Pokud by ses odhodlala tak se podívej na jejich webovky :) Mají je hezky udělané a já před svou operací jsem si všechno načetla, abych věděla do čeho jdu :) Oni mají webovky oftal.cz :)
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Podařilo se vám vymanit ze vztahu, který vám po léta bral energii a radost ze života. Znovunabytou svobodu vyrazte užívat někam k vodě,…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci