Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Ledňátka 2013

Zdravím všechny maminky,které mají termín v lednu.Pokud se Vám chce tak sem můžete napsat něco o sobě a třeba se nám tady rozjede dobrá diskuze . Já mám jednoho syna skoro 3 roky a bydlím ve Zlínském kraji.
Celkem 835 odpovědí Zobrazit jako strom
Ještě jsem zapomněla že Maty taky pořád nějak nemluví ale tak snad začne a pak mě bude z toho bolet hlava .Na nočník taky nemá čas ale když ho dám tak se vyčůrá a vykadí ale te´t jsem zkoušela ho nechat bez plín doma dopoledne i odpoledne a byl šikovný jen 1 se počůral ale je to záhul když ještě vařím a ještě se ho ptát jestli nechce dělat eee ale jde to tak uvidíme jak to půjde dál a hlavně pak nechtěl plínku na noc ale to jsem mu dala protože to by asi nedopadlo dobře
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky.....tak u nás je krásně svítí sluníčko a po sv.Martinovi a bílém koni ani památka .Odpoledne se chystám s klukama ven do oběda byli oba protivní a te´t spí.Marci tak to se krásně drží malý že nebyl nemocný já Šimiho vykurýruju a za týden ho mám zase doma pořád rýma a pak mu sedne na průdušky a je doma.Běžně chybí každý měsíc tak 7 nebo 8 dní .A te´t byl dokonce doma 14 dní a v pondělí zase natahoval ale už nebrečel jak ze začátku a viděla jsem že mu padají koutky na puse.V pátek jedu se Šimonkem do Prahy tak se těšíme pojedeme vlakem a vrátíme se v neděli doufám že nám bude počasí přát a nebude hlavně pršet .Tak se mějte skvěle a hlavně zdraví papapa
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, nějak vůbec nestíhám Maty se ve školce pořád drží a nebyl ještě nemocný. Ondrášek občas trochu zanudlí nebo pokašle, ale všechno je brzy pryč, tak jsem ráda. zajímalo by mě zda pomohl vitamíny co jsem dávala nebo zda máme prostě štěstí a nic se jich nechytlo.Onndrášek je stále lenoch - jak na mluvení, tak na nočník.Už se všichni strašně těšíme na Vánoce, letos si je užije pořádně i Ondrášek, tak to bude super.Mějte se krásně
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoooj........Jani tak domeček Vám chválím a i trochu závidím.Taky bychom chtěli ale tak snad se časem zadaří a taky ho budeme mít .Mě se líbí jeden v Zašové ale stěhovat se mi tam moc nechce .A v okolí u nás nic pořádného .Brigáda je fajn,ze začátku jsem měla strach jestli to zvládnu ale jde to tak jsem ráááda .Snad časem půjde dělat i víc hodin.Šimi už je ve školce spokojený a nepláče hlavně .Když tam jdu s Matym tak ten zase od tama nechce odejít .Za chvilku listopad a Šimi narozeniny ach jo zase o rok větší se mi zdá že to nějak rychle utiká.Venku už se teda pořádně ochladilo .Tak se mějte krásně papa
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky. Kluci jsou naštěstí zdraví, ale já jsem byla už 2x nemocná. Jsem ještě i teď. Nějak se mě drž í děsný kašel, ale snad to brzy přejde. Měla jsem oslabený organismus z nervů. Budeme totiž kupovat dům . Hurá Dostatek místa pro nás a vlastní zahrada, no prostě super. Všechno už máme doufám vyřízeno. V pondělí jedeme podepisovat kupní smlouvu, pak 20 dní trvá přepis na katastru apak to děsné stěhování. Na to se netěším, ale jsem ráda, že začneme novou kapitolu života. Je to pro nás obrovská změna My s nočníkem taky stále nic. Nechce se mu do něj nic dělat . Vojtíšek je stále šílený vztekloun. Chodíme ven dopoledne i odpoledne, pokud neprší. A v noci to taky není žádná sláva. pokud je hodně unavený, tak se vzbudí 2x - 3x za noc a pokud není unavený, tak to zvládne i co hodinu být vzhůru. Chce většinou jen čaj, ale jindy řve dokud mu neudělám jeho mlíčko.. No prostě děs. Jsem zvědavá, kdy to skončí. Taky bych si chtěla najít nějakou brigádu, ale tady to je s prací hrozné Tak se mějte. Pa pa
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoooj....tak to my jsme zase nemocní Maty má i horečky pokud to bude trvat dále tak v pondělí k doktorovi .Šimi měl jen kašel ale po sirupu je už fit takže v pondělí do školky už si taky zvykl ráno už nepláče a v jídle se už taky zlepšil.Dneska v práci a jsem docela unavená.Můj je taky v práci příjde až v 18 a bude muset řešit vykradený sklep u tchýně měl tam starší kolo a soused skoro nové za 25 tisíc. takže zase starost navíc :/ .No tak to já si taky říkala že nějaké užitečné hračky a Šimonkovi určitě i hry taky to máme všechno na listopad a prosinec narozeniny,svátky a vánoce ještě .Tak se mějte krásně a mě taky schází sluníčko když není hezky jak te´t :/ .
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, o podzimu mi ani nemluv :( Nemám ráda, když nesvítí sluníčko. Naštěstí Maty se vyřádí ve školce, tak není tak nutné chodit odpoledne ještě ven a jsme častěji doma. Ve školce je zatím pořád nadšený, tak jsem ráda. Nemoci se mu vyhýbají, tak má zatím super docházku. Jen poslední dobou trpí na afty :'( Dárky už mám tak nějak vymyšlené, oba kluci mají svátky, narozniny okolo Vánoc, tak je to blbý, nechci aby dostali mraky hraček, takže tchýně i obě švagrové budou kupovat vždy po jednom dárku. Když k tomu přidám nás a moje rodiče, tak je to pro každého 15 dárků během cca 3 měsíců...pro mě to znamená dalších 30 krámů do pokojíčku. Naštěstí jsme teď vyřadili hodně po Ondráškovi, tak snad nějaké místo bude. A hlavně se snažím vymýšlet něco alespon trochu užitečného - takže Maty nějaké ty společenské hry a Ondra Lego Duplo.Jinak se máme fajn. Ondrášek konečně přestal dopoledne řvát, když tu není Maty, tak začala být pohoda.Mějte se krásně
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky......tak jak se máte?Léto už je dávno pryč a už tu máme podzim a pak zimu.Hlásí že zima má být docela krutá tak už teť se netěším :'( .V pátek jdeme přeočkovat Matyho měl mít očkování už před 3 týdny ale kluci byli nachlazení a měli chyte i průdušky tak se to oddálilo.V pondělí jdu poprvé na brigádu tak mám docela lufty jak to zvládnu .Jinak te´t jsem se ještě přihlásila do stáží tak uvidím jestli mi budou mít co nabídnout,nechce se mi moc vracet tam kde jsem byla tak pokud se zadaří tak budu ráda a když né tak aspoň budou další zkušenosti. a to se vždycky hodí .Za chvilku vánoce už víte co za dárky a tak?My to máme ke konci roku docela nahuštěné tak už mám z toho nervy dopředu.Te´t bylo tak krásně a dneska u nás prší a prší šlo se špatně ráno i do školky pak ještě do obchodu i s Matym.Ještě že Šimonka vyzvedne manžel jak půjde z práce.Tak se mějte krásně papap
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky...tak u nás s nočníkem bojujeme taky,Maty se posadí ale jen vyčůrá a málo kdy se vykyká na nočník .Ale tak usedí aspoň chvilku.Jinak Šimonek je nemocný od minulého čtvrtka takže je doma.Manžel měl angínu a mě teda pobolívalo v krku a pak Šimi donesl rýmu ze školky která mu sedla na průdušky a tak kašle doma a nechce smrkat to mě štve nejvíc když si postaví hlavu tak s ním nehnu .Já se te´t do toho učím dneska jsem měla dělat zkoušky ale zase se to odložilo na zítra tak snad je konečně udělám a už budu mít klid a pak jen na PC abych se naučila program a pak to bude OK.Tak hlavně zdraví a mějte se fajn
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky, tak my byli minulý týden 2 dny doma, protože měl Maty rýmu. Dneska už putoval do školky Ale chytla jsem to od něj já Jinak ve školce se mu pořád moc líbí, tak jsem ráda. Tím jak chodí po obědě, tak je to pro něj akorát.Jinak u nás teď bylo pořád hnusně a deštivo, tak doufám, že se to už brzy změní.Ondrášek je doma bez Matyho vždycky protivný a pořád na mě visí :( Vůbec si nechce sám hrát.S nočníkem jsme to také zkoušeli a bez úspěchu. Vůbec se na něj nenechá posadit.Mějte se paaaa
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, Tak já v tom tápu taky. Vůbec nevím kde co je, tak snad si na to zvyknu. Peripetie se školkou jsem měla taky. Začátky byly těžké, ale zvykli si jak kluci, tak i já. Ta hysterie každé ráno jednou skončí. U nás pršelo dneska pořádně, teď už je fajn.Vojtíšek na nočník nechce. sedne si na něj jen když je oblečenej, ale nahatej si sednout nechce Tak se mějte a buďte zdraví všichni. Malej chytil rýmu
Odpovědět To se mi líbí0
Tak dneska konečně jakž takž a bez deště konečně jsem mohla pověsit prádlo ven.Tak dneska ráno jsem měla pilno ...ráno jsem zaspalo o půl hodinky ale tak ještě to šlo ale po snídani jsem začala kluky chystat Matyho posadila na nočník a šla dělat jiné věci s domněním že se Maty mezitím vyčura a tak.Jenže za chvilku jsem ho slyšela že už chodí a jde do ložnice tak jsem šla za ním a on jak mě uviděl začal poplakávat tak jsem první nevěděla co se děje ale pak jsem ucítila vykadil se mi v ložnici a i v tom pošlapal tak Matyho honem do koupelny a pak oblíkat všechny abychom mohli vyrazit do školky....po úspěšném dojití do školky ještě před osmou a převlečení Šimonka se na mě najednou pověsil a začal plakat a nechtěl mě pustit ani po domluvě to nedopadlo dobře tak ho pak zabavila učitelka a já mohla konečně zmizet ale nebyla jsem dostatečně rychlá i s Matym tžakže u dveří nás dostihl a začal brečet znova tak po domluvě že mu donesu oblíbenou hračku tak jsem šla zpátky domů a zase do školky.Po tomhle jsem si říkala že už nic nemůže příjít ale po pověšení prádla doma a chystání oběda když byl Maty v ohrádce slyším praskání dřeva a co neudělal náš brouček?Zlomil šprušli v ohrádce protože jsme ji museli přivázat k posteli aby s ní necestoval po celém pokoji a tak dlouho s ní točil do boku až to udělalo rup .Tak snad už nic nepříjde a bude to už klidný den.
Odpovědět To se mi líbí1
Ahoj ahoj.....tak u nás je škaredě a deštivo .Tak my jsme taky zvládli dobře první den ve školce tak snad půjde pořád tak dobře a bez breku .Jinak je to pro mě taky takový nezvyk dřív vstávat a teda když bude manžel v práci tak i s Matym hlavně v zimě to bude děs .Šimi se strašně přes prázdniny vytáhl takže má mikiny hodně akorát takže budeme muset koupit nové 8. jedu do Ostravy k doktorovi tak pojede se mnou a něco mu tam koupíme.tak se mějte pohodově
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky,teda já jsem v tom novém webu úplně ztracená Jinak za sebou máme první školkový den a super. Maty byl nadšený, tak jsem ráda. Teď padnul do svých hraček, že se mu stýskalo a hraje si. Tak doufám, že nám to tak půjde pořád. Nasadila jsem Preventan na imunitu, tak snad nebudeme hned nemocní.Mějte se pa
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky tak jak se Vám líbí nový web?Tak já jsem tady dneska poprvé a docelá tápu ale tak snad si zvyknu .To jsou pořád nějaké novoty .Docela se mi líbí že když píšu že to má větší písmena a taky se to líp čte,v mém věku už docela na menší písmenka dýl koukám .Tak v pondělí 1 razíme do školky už máme všechno připravené no jsem zvědavá jak to Šimi zvládne ,byli jsme včera zjistit do jaké třídy bude chodit a byly tam zrovna paní učitelky tak nás pustili dál a všechno ukázaly a Maty hnedka do herny a už byl ve svém živlu . Tak léto už je v háji dneska zima a tak 17 stupňů kdo ví jestli né 15 .Tak se na tu zimu netešíííím .Tak se mějte krááásně pa
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky.....tak dneska diskuzi otevřu i pro ostatní uživatele a jsem teda zvědavá jak to vylepší protože pak než se zase člověk zorientuje tak to stoji za to .
Marci tak to je fajn že Vám dovolená vyšla a hlavně že jste si ji užili .....Sestra byla taky na dovolené v Krkonoších a taky ke konci dostali střevní chřipku první malý a pak i ona.
Bobek malý to se strašně hojí afty vím jak Šimonek toho měl taky plnou pusu i na jazyku a celé rty museli jsme mazat fialkou a pak ještě lihem nebo něčím takovým to bylo vždycky křiku.Tak brzké uzdravení .
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky Tak jsme se vrátili z dovolené. Těšila jsem se, jak si jí užijeme, když jsme o první přišli kvůli angíně a zase se nám to sypalo :( Když jsme odjížděli, tak měl Matěj v puse 6 obrovských aftů, pak byl pár dnív pohodě a koncem dovči ho chytla nějaká střevní chřipka, tak jsme 2 dny byli zavření doma :(
Ale jinak bylo na Moravě krásně! Příští rok se určitě vrátíme.
Jančo, chudák Domča, jak mu je? Toho já se pořád děsím, že si kluci něco zlomí...šijou s nimi všichni čerti.
Určitě bych taky nechtěla aby naše diskuze zanikla :( Nebo bysme se museli přestěhovat jinam :( Asi to budeš muset otevřít ty.
Užívejte zbytek prázdnin
Odpovědět To se mi líbí0
Tak mě se tady moc nelíbí aby byla naše diskuze veřejná pro přihlášené,protože když byla ze začátku zpřístupněna tak sem byly vkládané různé reklamy a pozvánky k jiným webum tak jsem z toho udělala soukromou .Ale pokud jsou jen 2 možnosti tak samozřejmě chci diskuzi zachovat a tím pádem zpřístupnit.

Mám to udělat já nebo si to udělá administrátor?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj ....Jani tak to mi je líto že jste neodjeli na dovolenou a hlavně Domča a zlomená ruka bobek ještě že te´t není moc horko.Co dělal?
No to on kukadla má z každého jednoho vykukuje čertík .
Holky co říkáte na to že bude nový web maminky a jsou jen dvě možnosti.Aby nezanikla naše diskuze tak budu muset povolit vstup všem přihlášeným .
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky. Tak my jsme měli taky mít oslavu narozenin, Ale manžel ji oddálil, že se to udělá i s narozeninama od Domči, takž eaž teď v sobotu.

Včera jsem měli odjet do těch čech, ale plány skončili, neboť si Domča zlomil ruku. takže možná příští týden, podle situace, jak se bude cítit. Teď ho to bolí :'(

Matýsek je sladký <3. Má krásné oči
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme