Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Ledňátka 2013

Zdravím všechny maminky,které mají termín v lednu.Pokud se Vám chce tak sem můžete napsat něco o sobě a třeba se nám tady rozjede dobrá diskuze . Já mám jednoho syna skoro 3 roky a bydlím ve Zlínském kraji.
Celkem 835 odpovědí Zobrazit jako strom
Dobrý den,

chystáme novou podobu webu Maminka. Protože poslední změna na Mamince proběhla už velmi dávno a technické řešení webu už není vyhovující, jdeme na to „z gruntu“. Kromě přípravy nového vzhledu jsme podrobně procházeli všechny služby a zvažovali, jak s nimi naložit. Chceme hodně zjednodušovat.

Proč to píšu sem? Jednou z funkcí, o které nový web přijde, jsou uzavřené diskuze, do kterých musí zakladatel zájemcům napřed povolit vstup. Jako je tato diskuze.

Nabízí se dvě možnosti:

1. Diskuzi do nového webu nepřevádět. Potom by ale zmizela, na starý web se už potom nikdo nedostane.

2. Diskuzi otevřít, aby do ní měl přístup kdokoli. Psát by do ní mohli jen přihlášení.

Nebudeme o tom ale rozhodovat sami. Tento příspěvek píšu do každé aktivní soukromé diskuze, abyste si sami mohli říct, jak s ní naložit. Proberte to prosím. Já se sem pak před převedením webu podívám a podle převažujících názorů případně nastavím převod. Ideální by bylo, kdyby se k tomu vyjádřil zakladatel diskuze (pokud tady ještě je).

Kolem 20. srpna už bude potřeba rozhodnout.

Děkuji za pochopení

Marek Lutonský,
Mladá fronta
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte....no snad je to brzy přejde lumpy .Dneska je strašné dusno doma je hrozně a venku taky nic moc.Dneska chci jít cvičit paní měla dovolenou a dneska po 3 týdnech cvičení tak se těším ale v tom dusnu to bude záhul .A to chci jít ještě do města tak snad nebude pršet i když hlásí silné lijáky tak snad to bude v pohodě.
Můj už má 1 týden za sebou utekl tak rychle a to měl ještě narozeniny takže o víkendu oslava tak jsme se nikam nedostali tak snad to napravíme te´tka .Dám nějaké foto jak už jsme velcí .
Tak se mějte báááječně
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky. Malej mi taky trhá knížky. nechce se mu poslouchat, ale máme jedno leporelo s vláčkem a to se mu líbí, takže to mu čtu snad 10x za den .

snad se to vztekání brzy zlepší, protože je zo děs. A to mluvení taky brzy příjde. Myslela jsem, že je to jen u Vojtíška, ale nejsem na tom sama tak bledě .

Za týden máme kenečně dovolenou, takže bude nějaká změna

Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj ahoj.......tak asi s tím vztekáním je to stejné :'( ...taky nic nepomáhá doma mi to nevadí ale když to začne dělat venku tak prostě odcházím a nebo když někde sedíme tak zaplatim a jdu nebo je to hrozné zlobidlo.A takový výstup nám udělal i tehdy v ZOO .Doma se mi pořád vyvlíká takže když je klid tak vím že se vyvlíká i z plínky no prostě do naha fakt se těším až tohle období přejde .
Tak Maty už chodí do schodů za jednu ruku takže aspoň ho nemusím už nosit bydlíme ve 3 patře a dolů už taky chce chodit když ho vezmu na ruky tak se začne vztekat takže v tomhle je od Šimiho popředu a s mluvením taky nic,všemu rozumí co po něm chci nebo on po mě .Ale myslím si že je ještě čas Šimi začal až kolem 2 roku takže si myslím že to není žádná hrůza ještě.
Šimonovi jsem i hodně čítávala hlavně když šel spát ale Matyho to nebaví všechno trhá už několik knížek roztrhal a polepených jich máme taky dost takže tak a i talířek už rozbil no je zvědavý jak opice.
Užívejte pěkného počasí a snad nebude srpen deštivý jak předpovídají
Odpovědět To se mi líbí0
S mluvením jsme na tom stejně. Používá pár svých zkomolenin, ale jinak si ukáže a rozumí. Je na mluvení pěkný lenoch. Jsem čekala, že když má doma staršího bráchu, tak že to bude rychlejší.
No to ti věřím, že se pronese. Ondráš bude asi taky takový hubeňour jako Matěj
O vztekání mi ani nemluvte. Už jsem vyzkoušela všechno - domlouvání, slibování, přes zadek, zákazy a nevím co ještě a nic nepomohlo. Jakmile není po jeho tak si dupne, zařve a vzteká se nebo ječí jak ... Děs. Návštěvy jsou občas v šoku. Zkoušela jsem ho i v tu chvíli ignorovat a také to nepomohlo :(
Doufám, že je to jen období a časem se to srovná.
Ondrášek se začíná pěkně bránit, takže Matěje každou chvíli vezme něčím po hlavě :( Občas mají den, že je musím držet daleko od sebe devil devil devil
Užívejte druhou půlku prázdnin. Snad nebude tak deštivá.
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky holky. Dlouho jsem tu nebyla. Venku je krásně, tak jsme stále venku a užíváme sluníčka. Dneska prší, tak sedíme doma. Je mi líto Marci, že jste na dovolenou neodjeli. Tak si užíjte alespoň ty Pavlovice . Je tam fakt krásně. Naposledy jsem tam byla tak před 10 lety

Beruš, přeji pevné nervy s tím vztekáním. Vojtíšek se umí taky pořádně vzteknout, ale on chytne co má po ruce a mrskne s tím, takže už i něco rozbil. Ani nám nepomáhá, že dostane po ruce nebo po zadku. :'(

Na 18ti měs. prohlídce jsme měli 13,8kg a 92cm. Se do schodů pronese :-S
Jak to mají kluci s mluvením? Vojtíšek říká jen pár slov. Nechce se mu mluvit, ale chápe co kdo po něm chce a taky mě odvede k čemu potřebuje. Komunikovat umí, ale mluvení je na bodě mrazu. Nevím co s tím :'(
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj ahoj....jjj tam je taky krásně a pokud máte kola tak super je tam kde jezdit.Tak snad Vám druhá dovolená vyjde ......tady je taky dusno a dusno včera odpoledne jsme zmokli a dneska hlásí bouřky a přívalové děště tak nevím jestli vůbec ven půjdeme protože kluci usli až kolem půl 2 takže minimálně do 16 budou spát. A to tu buří už od 11 hodin a zatím nic.
Já už nevím co s Matym je hrozně vzeklý když mu něco nedovolím nebo že to nemůže, nesmí a tak začne ječet,kopat, rukama kolem sebe mávat no hrůza doma ho dám do ohrádky a tam se vyvzteká ale venku ? :'( =-O .
Tak se mějte krásně
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj,
tak na dovolenou jsme nakonec neodjeli :( Maty byl sice v pohodě, ale chytil to od něj Ondrášek :( včera dobral antibiotika, tak si snad konečně začneme užívat léta.
Narychlo jsme hledali dovolenou na srpen - a nakonec vyhrála zase Morava, Velké Pavlovice,tak se těšíme
Tenhle týden budu hlídat neteře,tak bude doma veselo
Čekala jsem to ochlazení a nic :( Vedro a vedro :(
Mějte se krásněpa
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj ahoj.....tak venku teplo tak se určitě máte krásně .......tak my byli včera na Pustevnách ráno jsme vyjeli a vrátili se kolem 17 takže paráda....na vrchu i buřilo tak jsme se pak brali dolů do Frenštátu ať nezmokneme na vrchu byla i mlha a bez mikiny zima a když jsme sešli tak horko :-S .Takže máme první symboly do zachraňte duhu
A dneska jel Šimonek s mojim na Vsetín pro druhý symbol a nenašli ho takže se vracejí bez něho prý hrozně špatně značenééé takže bu´t se tam za nějaký čas vrátime a nebo musíme najít jiné místo kde ho najdeme.
Tak se mějte krááásně
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky. Taky doufám, že je Maty už v pohodě a vy jste na dovolené. U nás taky se mraky honí, ale doufám že z toho nic nebude. Chci pořádné teplo a koupat se

Jinak nic nového. Ve středu jdeme na preventovku 1 a půl roční, tak jsem zvědavá, kolik má malej

Opatrujte se
Odpovědět To se mi líbí0
Marci.....tak snad jste na dovolenou odjeli ...no ono to je hned něco takového a pak jsou jen starosti ať to dobře dopadne.
V poslední době je Šimi takový vzdorovitý,umíněný no asi budu brzo šediváááá nevím co s ním je jestli nějaká dětská puberta kolem 5 roku?Te´t oba spí tak máj trochu kliiid.K večeru chci jít na brusle tak snad nebude pršet vypadá to všelijak dneska .
Pěknou sobotěnku papa
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, tak na Matyho to teĎ sedlo znovu a v pondělí dostal svoje první antibiotika...vybral si to v dobrou dobu, v sobotu máme odjíždět na dovolenou do Rokytnice, v pátek jdeme na kontrolu a dr teprve podle výsledků uvidí zda nás pustí nebo ne :(
Zachraňte duhu neznáme, musím na to kouknout. Na výlety se chystáme, tak bysme to mohli spojit
Ale teda třetí den jen a jen doma a už jsem na nervy. Kluci jsou pořád v sobě :( Odráš Matějovi všechno boří, Matěj se nudí :(
Mějte se a užívejte prázdnin
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj ahoj......bobek malý se nedivím že brečel.U nás všechno při starém.Na dovolenou se nikam nechystáme jen výlety a možná pojedeme na slovensko za taťkou.Ještě jsem slíbila Šimonkovi že se přidáme a zkusíme zachránit duhu na Déčku tak se těší musíme absolvovat 3 výlety kde najdeme kódy a pak je zadat na webu a hotovo tak se těší bobek .
Tak u nás je to naopak Maty je bez Šimona andílek takže se těším až budu mít na něho víc času.
Byli jsme v Zoo Lešná a Maty tam zlobil jak čert nedalo se to normálně chvilkamií ani vydržet pak nás zastihl déš´t takže jsme to proběhli a jeli domů.
Mějte sééééé
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky
tak Maty propásnul poslední den ve školce a rozlučku :( Chytil nějakou virozu a ležel :( Chudák to obrečel...ale zase už se těší v září do nové školky
Teď je na týden u babiček, tak mám jen Ondráška. Myslela jsem si jak si odpočinu, ale Ondra se sám asi nudí, tak strašně zlobí a já neudělám vůbec nic :(
V noci zase začal strašně zlobit, asi rostou konečně nějaké další zoubky...
Kam se vůbec chystáte na dovolenou??
Odpovědět To se mi líbí0
Když jsme tam byli tehdy na konci května v sobotu, tak bylo šílené vedro. Je to u té velké restaurace, kousek od vchodu. Taky jsem to tam viděla poprvé a všechny děti si to užívaly
Odpovědět To se mi líbí0
.....jé Jani super....něco takové je v Ostravě v Zoo?To musí být nové vůbec si to nepamatuju .Fotka parádní .
Odpovědět To se mi líbí0
takhle řádil Vojta v ZOO v Ostravě
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky. Jsemráda, že jste všichni zdraví. Vojtíšek měl od pátku do soboty zase horečku, ale je už v pohodě. Manžel si bude brát sebou do práce na střídačku kluky. Ale jen jednou každého aby si užili i něho a já měla trošku klidu.

Jinak nic nového. V pátek máme vysvědčení. tak jedeme do Ostravy nějaký dáreček koupit

Opatrujte se
Odpovědět To se mi líbí0
Tak to je je fajn clamp že už nemáte rýmu je to strašně protivné.Taky jste dobří to je akorát 10kg ale že nám rostou nedávno ještě miminka a za chvíli budou mít 2 roky .....jen kdyby to tak rychle neutíkalo.
Tak si Marci užij Ondráška bez Matyho je to pohoda vím jak když je Šimi u babičky nebo s ta´tkou je to 100% lepší malý je klidnější a víc mě vnímá.
Zítra ním nemá jít od rána až do 14 elektrika tak jsem přemýšlela že bychom mohli vyrazit do Zoo ta´tka jde až na noční tak by to šlo jen to ještě neví .....zdělíme a se vrátí z kola .
Tak se mějte krásně a hlavně zdravííí
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky,
my jsme také konečně v pohodě. Ondráš se zbavil rýmy, tak byl dneska na očkování :( Takže čekám večer reakci. Na 18měsíční prohlídku nás objednali až na konci srpna :( Ale máme cca 10kg. Asi bude taky hubeňour jako Matýsek.
Matymu se zahojil paleček, už má jen stinku, tak jsem ráda, že nemusel nehet dolů.
První prázdninový týden si Matyho vezmou babičky, takže budu mít týden jen Ondráška. Teším se, že se mu budu moc víc věnovat a taky, že si užiju trochu klidu
Mějte se krásně pa
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme