Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

lednová miminka 2012

Ahoj budoucí maminky :) v lednu čekáme prvního prcka, bude to holčička Karolínka, jsem z Ostravy a ráda bych si jen tak pokecala o těhu a tak, jak to prožíváte vy, které jste na tom podobně.
Celkem 14 odpovědí Zobrazit jako strom
ahoj maminky tak náš chlapeček se narodil v lednu 26.1.2012 a hledám kamarádku a z miminkem z děčína abychom jsme se seznámily a pak bychom mohli chodit ven
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj,
udělej Damiánkovi radost, potřebuje tvůj hlas. na adrese: http://www.hvezdyeuronics.cz/user/106846 a klikni na tlačítko Hlasuj.
A pokud ho chceš podpořit, sdílej všude !

MocMocDěkujeme
Odpovědět To se mi líbí0
já jdu taky během týdne na cukrovku a kopeme pěkně
Odpovědět To se mi líbí0
@BarunkaBaru 9ledna má narozky i můj chlap
Odpovědět To se mi líbí0
@dasenka6Ahoj dasenko tak to jsme na tom podobně jen já su 27tt a čekáme kluka Davídka a nahoře mám už 13kg a taky čekám první...podle dnešního uz m ám termín 30.12 .-)
Odpovědět To se mi líbí0
čaute mamči, ste tu nějaká z Ostravy?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, ja cekam chlapecka a termin mame 13.1. v patek =-O Tak ale treba nebude pinda tak presnej Jsem zacatek 26.tt a pribrala jsem asi kolem 2 kg, mozna je to i vic, ja se vazim vzdycky jen u doktora Jinak to bude moje prvni detatko darling
Odpovědět To se mi líbí0
@mishuskaAhoj,přesně tak,hlavně,aby byl zdravej.Me bylo první tři měsíce hrozně špatně,nemohla jsem jíst a jen zvracela.Ted jsem 27 tt a mam nahoře dvě kila,protože zvracením jsem dala dolu 7 kg a hrůůza.. miminko mam pořád kvůli tomu drobnější,ale vše je naštěstí v pořádku..ted už je mi konečne dobře,tak můžu papkat
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj 3. ledna čekám první miminko-chlapeček Jakub,jsem 27 tt a v úterý jsem byla na 3D uz,je to krásný z 3D to vypadá,že to bude celý taťka 9.ledna mám já narozeniny,tak jsem zvědavá ,kdy se vylíhne
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, nejsem tu registrovaná, ale můžu se k vám přidat?? V lednu čekám své druhé dítko. Tedy přesně 10.1. Jestli se narodí o tři dny dříve, tak jako jsem to měla u holky, dostanu ho na své 26 narozeniny < Už mám 10kg navrch, malej kope jak fotbalista a vůbec, celé to těhotenství je úplně jiné než to první před šesti lety. Jinak se mějte tady v tom klubu lednových já na vás občas ráda kouknu.
Odpovědět To se mi líbí0
Tak jsem se teď vrátila z kontroly.Všechno je v pořádku,akorát doktorka měla připomínky,že nějak moc narůstám,jestli tam nevykrmuju nějakýho obříka a to jsem přibrala od začátku asi 4 kg.Ať si trhne,hlavně aby byl zdravej.Přeju Vlastinko ať se toho nachlazení brzy zbavíš.
Odpovědět To se mi líbí0
@mishuskaAhoj já jdu na kontrolu v pondělí a pak taky na cukrovku,jen jsem nachlazená tak snad se do pondělka vyležím a budu oukej zatím pá
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky,ráda bych se přidala.Taky budeme mít v lednu prví mimčo a bude chlapeček Vojta.Jsem teď 23tt a moc si to užívám.Taky mi nebylo špatně,ale posledních pár dní se mi dělá mdlo,tak snad to bude dobrý.Zítra jdu na kontrolu a v úterý na glukozu.Mrňous už pěkně kope,tak mám radost a co vy?Jak to prožíváte?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj já takys čekám své první miminko a jsme z Havířova nyní jsem ve 26tt a čekáme kluka Davídka špatně mi vůbec nebývalo mám nahoře přes deset kilo a momentálně jsme nachcípaná tak sem jen občas nakouknu zatím pa a krásný den přeji...

Jinak víc o mě v Galerkách či infu
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme