Letničky 2010

Zpět na hlavní stránku diskuzí TERGY | 25. 1. 2010 18:59
Ahojky, my jsme se dneska byly zaregistrovat v porodnici, budeme rodit v Motole. Termín máme 9. července. A co vy, jak Vám rostou bříška???
Celkem 42 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
emjee | 11. 3. 2010 9:56
luli:Tak uvidím.Tursko je Mezi Dejvicema a Kralupama,hned za Velkýma přílepama.Mě je 22.A tobě?Já jsem doma,mám 20.měsíční dáblici.
LuLi. | 11. 3. 2010 8:44
Aha. V Motole mi delali taky ultrazvuk, kdyz jsem tam byla a nic po nas nechteli. Tak uvidis.... a kolik ti je? Jsi doma nebo pracujes? To ja taky stále nekde litám - hodne se pohybuju na Smichove! Muzeme se nekdy sejit my jsme se tady s tehulkama uz nekteré videly Tursko vubec neznam, to je na jakou stranu?
| 9. 3. 2010 13:34
@Katrin26 Ahoj Katrin Já mám termín 7.8. a jsem zaregistrovaná u Apolináře jestli by naše děťátka chtěli na svět v termínu tak se tam asi potkáme
Emjee | 9. 3. 2010 13:31
Luli:moje gynekoložka mi už nebude dělat utz,na ten velký jsem objednaná do Motola,právě kamarádka říkala,že po ní chtěli 400kč za to,že jí řeknou co to bude.Já jsem z Turska na Praze 6 jsem bydlela 19let pohybuju se často v Dejvicích mám to kousek.
LuLi. | 8. 3. 2010 11:47
Ahoj Emjee... a to ti nezjisti na velkem ultrazvuku nebo tvoje gnekolozka? A kousek od Kralup to je kde? My mame termin 25.6. , budeme mit kristýnku.... jsem puvodne z kladna, ale s manzelem bydlime na Praze 6, blizko Motola..
emjee | 5. 3. 2010 14:49
Ahojky holky,mohu se přidat?termín mám 5.8.010 a budu taky rodit v Motole.Nevíte kolik tam stojí zjištování pohlaví?
bilberry:Odkad jsi od Kralup?Já bydlím taky kousek od Kralup
LuLi. | 16. 2. 2010 8:04
Tak to je super.. uz se budu muset asi taky rozhoupat a jit tam... dekuji za info...
bilberrygirl | 15. 2. 2010 17:28
Tak už se mi podařilo něco zjistit, právě jsme obdržela mailíka z agentury POMAD, která také pořádá kurzy v Motole: " objednat na kurzy se můžete v zásadě kdykoli. Každé pondělí, od 9 do 11h máme jedno mateřské téma – péče o miminko, kojení, první pomoc dítěti a šestinedělí+skladba výbavičky. A dále se témata znovu opakují. Jednou za dva týdny ve čtvrtek odpoledne nabízíme teoretickou a posléze praktickou přípravu k porodu. Objednat se můžete na tel. 222 510 915 nebo 724 330 264. Akorát mi na cenu (kolik takový 2hodinový kurz stojí) neodpověděli...
bilberrygirl | 11. 2. 2010 17:41
O.K.,tak já budu trpělivě čekat, co se ti vše podaří zjistit. Zatim papa (čeká mě pracovní víkend).
LuLi. | 11. 2. 2010 16:15
Nene, je to prý prednáška klidne jen pro zenu, ja tam taky nechci manzela tahat... ony nejsou od 30.týdne, ale rikaji, ze by jsi tam mela jit az po 30.týdnu, ale klidne te vezmou drive urcite...
hlavne ona rikala, ze ten jeden kurz je jen na dve hodiny, takze klidne vse muzes zvladnout i za jeden týden. Já do Pomad jedu 17. tak tam vše zjistim, i termíny kdy a kde a v kolik a kolik to stoji a napisu ti, ju?
bilberrygirl | 11. 2. 2010 14:56
Luci a víš to určitě, že tam ty kurzy,které pořádá firma Pomad jsou od 30.týdne?Ten mi totiž vychází na duben a já jsem tam chtěla jít v březnu.To znamená,že tam teda dřív neberou?Já s tím nemám vůbec žádné zkušenosti,tak proto se možná, tak hloupě ptám...Já chci jít na to "vše o dítěti" (výbavička,ošetření,koupání) a pak na to "kojení + šestinedělí".Nevíš, kolik se za to platí? Tou přednáškou o porodu jsi myslela tu přípravu párů k porodu?
LuLi. | 11. 2. 2010 13:56
Jojo, Kralupy trochu znam.... kurzy tam dela firma Pomad, byla jsem tam na tehotenské masáži a pani rikala, ze je to az kolem 30.týdne a ja nechci chodit na vse, tak pujdu jen na tu prednasku na porod, to je jednou na dve hodiny a pak na kojeni, to rikala pani, ze je dobré... pristi týden jdu k ni zase na masaz, tak se zeptám na terminy a muzeme se tam sejit... to bude legrace a copak delas? Ja jsem doma, mela jsem celkem sileneho sefa a moje tehotenství moc nepochopil, tak jsem sla marodit. Mne ted bylo 28.
bilberrygirl | 11. 2. 2010 11:27
Bydlíme kousek od Kralup.Budeme mít chlapečka, ale to už jsem tady psala...My už také pomalu začínáme nakupovat.Jelikož se cítím dobře, tak na mateřskou jdu koncem 8.měsíce (v dubnu). Je mi 30.Chystáš se chodit na té předporodní kurzy v Motole?
LuLi. | 10. 2. 2010 20:50
A kde bydlite? Já jsem puvodně z Kladna. A už vite,co budete mit? Ja ted konecne zacinam uz chystat ruzovou vybavicku, kdyz uz vime, ze je to Kristýnka. A chodis jeste do práce? Kolik ti je? Asi se hodne vyptávám, vid? My jsme s nekterýma mamnkama na skypu, tak jestli ho pouzivas, jsem tam jako lulinka060609. Dokonce jsem se s jednou maminkou i sesla a v pondeli jdeme zase na obed
bilberrygirl | 10. 2. 2010 10:22
Ahoj Lucko (LULI). Jééé, tak to se možná v tom Motole opravdu potkáme. Já bydlím 19km od Prahy. Jinak jsem omrkla ty moc pěkné fotky z toho vašeho ultrazvuku z 20tého týdne. Teda tolik fotek a tak pěkně zobrazených - prostě bomba. Gratuluju ke Kristýnce.To my máme fotky jenom tři (7tt, 12tt a 20tt). V březnu jdeme do Gennetu na ten 4D ultrazvuk, tak jsme na to s manželem zvědaví.
LuLi. | 8. 2. 2010 16:42
Ahoj holky... tak jsme dnes byli s manzelem na druhém screeningu a bude to HOLČIČKAAAAAAAAA...... KRISTÝNKA..... Máme s manzelem obrovskou radost, protoze jsme si v koutku dušičky holčičku přáli, i kdyz je pravda, z na tom nezáleží... byla na ultrazvuku uzasna... videli jsme vsechno.... jinak moc zdravim Belberrygirl: já jsem registrovaná také v Motole, tak se tam, mozná potkáme. Mám termin 25.6., ale prý to nejpíš bude dříve, tak uvidime... a odkud jsi presne? Jsi doma nebo jeste chodis do práce? Plánovaly jsme tu s holkama sraz, s jednu tehulkou jsme se uz videly a byla to sranda.... Jinak Peto, to musi byt narez a tvoji precitlivelost chápu.. jsem na tom dost podobne, ale ted uz se to zlepsilo. ze zacatku tehotenství to bylo se mnou silene a to mam manzela kazdy vecer doma...
peta | 7. 2. 2010 11:28
Ahoj zdravím všechny maminy.Mám termím 9.6. tak jsem ráda že to vyjde na krásné počasí a teploučko.Co to bude nevíme točilo se to zády a nebo se asi stydí.1.3.jedem na 4D ultrazvuk tak se moc těším.S tou přecitlivělostí je to děsný.Už jsem se kapku srovnala,ale bylo to opravdu děs.Navíc jsem tu sama přítel pracuje v zahraničí tal létá domu tak po měsíci 5 týdnech na týden a zase pryč.Takže někdy na palici.Teď přiletí na ten ultrazvuk takže ještě 3 týdny snad to už zvládnem.Pa
bilberrygirl | 5. 2. 2010 11:49
Ahoj nastávající maminky, také vás všechny moc zdravím. My čekáme chlapečka Daniela, termín máme 16.6.2010. Jsme registrovaní v Motole.Je to naše první mimi, takže se na něj s manželem mocinky moc těšíme. Teprve vše zařizujeme a nevím si rady s nákupem peřinky do postýlky.Jsou různé rozměry a potřebovala bych od některé z vás poradit,jaký rozměr je ideální.Jestli 120x90 nebo 100x135.
LuLi. | 2. 2. 2010 17:01
A co ten sraz, holky? <
LuLi. | 2. 2. 2010 17:00
a hlavne, ze to bude zdravé.... chodis do prace Tergy?
1 2 3
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Prohlížejte si hodně obchodů, které nabízejí domácí dekorace i kvalitní oblečení, jistě si i s kritickým pohledem vyberete. Díky Luně…
Maminka na Facebooku

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci