Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Letničky 2010

Ahojky, my jsme se dneska byly zaregistrovat v porodnici, budeme rodit v Motole. Termín máme 9. července. A co vy, jak Vám rostou bříška???
Celkem 42 odpovědí Zobrazit jako strom
Nazdar holky ,já jsem byla naposledy na ultrazvuku ve 13 týdnu, teď jdu až ve 20, to je až za 2 týdny a na krvi jsem byla 2x naposledy v 16 týdnu. Taky už se těším, až budeme vědět, jestli je to holčička nebo chlapeček. Taťka by chtěl kluka, to já to tak neprožívám, me to je celkem jedno, hlavně, že to bude naše!!!
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky...vcera jsem byla na tehotenské masazi a bylo to super - silene se mi libilo, ze pani ma lehátko, kde je otvo na brisko, takze jsem si konecne mohla lehnout pekne na brisko, natahnou nohy a ona me masitrovala.... hned bych tam spala... bylo to super... ja jdu ve ctvrtek do poradny, takze uvidim ten nas pokladek a na velky ultrazvuk jdu v pondeli a snad nam potvrdí holcicku...chtela jsem se zeptat - vy jste byly vsechny znovu na krvi kvuli tomu velkemu ultrazvuku? zatim ahoj...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky... Tergy, ja tohle mam taky, kdyz manzel prijde z prace a treba za hodinku odejde za klukama si zahrat tenis... ale to tak proste je.. uz jsme si zvykla, ale je pravda, ze jsem taky ted v tehotenství vice litostivá A nepouzivate holky skype? A chodite do práce? My jsme se videli na Smichově v tom centru nahore v jedné restauraci... tak dejte vedet, kdy by se vam to treba hodilo a neco vymyslime... krásný den...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky,také bych se ráda připojila ke srazíku v Praze
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky . LULI, myslím, že je to skvělý nápad. Jsem v Praze krátce, taky tu ještě moc kamarádek nemám, tak bych nějaké to rozptýlení určitě uvítala. Já mám teď trošku depku, taťka odešel s kolegama na fotbal, tak jsem s bříškem sama doma (opět), občas mám pocit, že se z toho zcvoknu . A co vy??? doufám, že se máte alespoň lépe než já
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, měla jsem dneska sraz s jednou tehulkou tady od maminek a bylo to moc fajn. Ale na ma termin uz na zacatku dubna, takze ma uz veliké brisko.... ale rekly jsme si, ze to bylo fajn a jestli se taky nechce nektere treba sejit.... ale jsme z Prahy, takze pro nekteré to je asi z ruky ale neznam v Praze moc holek a tehulek uz vubec, tak bych byla pro mejte krásný vecer....
Odpovědět To se mi líbí0
Je mi 26, proč se ptáš?
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj ,,PETULE'' MUZU SE ZEPTAT KOLIK TI JE???
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky co myslite za tyden mi skonci MS a antinou uz ode dneska koncim tak myslite ze budu mit sanci otehotnet????diky za radu
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky,mam termin 1/8,je to nase prvni ditko. O porodu jsem premyslela v Podoli,protoze nas tam mamka vsechny taky odrodila,ale nakonec jsem se rozhodla pro Horovice. Jsem ze stodulek jako Tergy,takze je to asi pul hodka autem. A cetla jsem na to same pozitivni ohlasy(vcetne me kamaradky) a taky se tam nemusi registrovat.Myslim,ze to tam bude prijemnejsi prostredi nez ve velke porodnici v Praze. Tak to je muj nazor Mejte se.
Odpovědět To se mi líbí0
luli:hlavně,že to mám blíž a nemusím stát v té dopravní zácpě a nebyla jsem tam spokojená s přístupem chytla jsem zrovna hrozné oddělení a mladé sestry dost arogantní ty strší byly v pohodě.Jinak na sále supr PA i doktorka co přišla na konec byla supr.Ještě mi vadilo to omezení návštěv a že se musí s mimčam ž n hlavní chodbu kde byla dost zima.V Motole může návštěva na pokoj
Odpovědět To se mi líbí0
@LuLi. Já jsem ze stodůlek a ty??? Mě stačí když, ten porod přežijem. Budu rodit poprvé a popravdě z toho mám hrůzu =-O , tak snad plaším zbytečně
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky... a je nejaky duvod pro prvni u Apolináře a ted v Motole? Jako rozdíl? Zdravím...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky... a je nejaky duvod pro prvni u Apolináře a ted v Motole? Jako rozdíl? Zdravím...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky,mohu se připojit?mám tp 6.8.2010 a budu rodit v Motole.Ve středu se jdu registrovat.První jsem rodila u Apolináře
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj tehulky... Tergy - ja budu taky rodit v Motole. Termin mam 20.6., tak jsem zvedava. Snad to tam bude super. mame to taky kousek od domu... a odkud jsi?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky těhulky Přeji všem krásný den
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojda ženský. Ono asi jak kde se musí nahlašovat porodnice. Já třeba budu rodit v Hradci Králové. Termín mám na 3. dubna a nidko se o ničem takovém nezmiňoval. A to chodím přímo do porodnice na kurzy i cvičit.
Odpovědět To se mi líbí0
@Katrin26 Určitě držím palečky, taky jsem uvažovala o Apolináři, ale Motol máme 10 min od baráku
Odpovědět To se mi líbí0
@A55@email.cz Ahojky, my jsme zatím v pohodě, akorát jsme přestali zvracet . V prvním trimestru jsem zhubla 5 kilo, tak zatím doháním deficit, ale už to snad bude dobrý. V Praze je registrace nutná, protože je veliký zájem, tak jsem ráda, že jsem se ještě vešla
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme