lokátor pro dceru

Zpět na hlavní stránku diskuzí petrona | 5. 5. 2014 21:25
Hezký den maminky napadlo vás někdy pořídit svému dítku GPS lokator pro případ, že by se nedej bože něco stalo ? V dnešní době mám opravdu strach když dcera někam jde i za bílého dne…..
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
petrona | 23. 6. 2014 14:01
Je to klasický GPS lokátor pro vysledování polohy toho kdo ho má zrovna u sebe viz 1obchod. Navíc se na něm dá i aktivovat odposlech tzn. víte co se děje…. Nechci to používat na sledování jenom pro ochranu kdyby se nedej bože něco stalo. Jinak dcera má 17 let, takže si myslím, že starosti jsou ještě na místě...
Jane1992 | 27. 5. 2014 12:41
@Sarlota.K Jo jo jo! Já už ho taky mám z bodyid. com a dětem se líbí a pořídila jsem ho i manželovi, když je tak zapálený cyklista :)
Sarlota.K | 24. 5. 2014 22:00
Můžu se zeptat co to vůbec je? A kolik je dceři? Moji děti mají identifikační náramek, (jsou malí, ještě bez mobilu) tak kdyby se třeba někde nedej bože ztratili, ale už se mi to několikrát osvědčilo ;)
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Vzpomenete si, kdy jste naposledy byla v divadle, v kině, na výstavě, na koncertě? Že ne? Nebo to je už dávno? V tom případě je čas to…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci