Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Májová koťátka 2010

Ahojky, všechny čekatelky májových koťat sem ! Já našla // včera a jsem moc šťastná. A co vy? <3
Celkem 261 odpovědí Zobrazit jako strom
@zuzla lalinka66:čtu že už máš chlapečka, tak si té mojí otázky nevšímej , nějak jsem si nevšimla toho příspěvku předtím
Odpovědět To se mi líbí0
Myslím, že pojišťovna hradí ultrazvuk na začátku těhu, pak ve dvacátém a třicátém týdnu. Ale každý doktor je dělá podle vlastního uvážení. Mě je dělal zpočátku co dva týdny, dvakrát a pak co tři týdny. Ještě, že tak , kdybych měla čekat vždycky dva měsíce, to bych asi nevydržela .
Odpovědět To se mi líbí0
@Miska Ahojky, tak to gratuluju k holčičce . Teď můžeš vzít růžové věci útokem .
Odpovědět To se mi líbí0
ZUZLA:Tak to si ještě 3 tydny počkam.nee,čekam druhy.Mam už 4 letyho chlapečka <3 .Ale při něm jsem chodila na UZ jinak.Asi se to rok od roku mění Ty budeš mit první miminko?
Odpovědět To se mi líbí0
@lalinka66 Lalinka66: Myslím si že nejpozději v tom 30.tt by jsi měla jít, uvidíš. Mě to doktorka říkala na poslední poradně a taky jsem se ptala kdy půjdu, ale kolikrát mi připadá, že co nevyčtu na netu nevím. Já jsem dnes 26+3, to mám podle UTZ ve 12.tt ale podle toho velkého ultrazvuku jsem ještě plus 3 dny, tak jsem zvědavá, jak to bude vycházet v tom 30.týdnu, i když 3 dny nejsou až zase takový rozdíl. ty čekáš první miminko?
Odpovědět To se mi líbí0
ZUZLAěkuji za odpověd.Maš pravdu je to strasně malo.Takze to by mi mohl doktor taky rict jestly a kdy mě bude dělat ten UZ.V kolikatym jsi tt?
Odpovědět To se mi líbí0
@lalinka66 Lalinka66: ahoj, na uktrazvuk co vím tak chodíme každá jinak, mě taky připadá, že chodím málo. Naposledy jsem byla ve 20.tt a pak je až ve 30. tt, ty platí pojišťovna, takže tak nějak. jestli je ještě pak nějaký to nevím , je to škoda že chodíme tak málo, že? Ale zase když je vše ok, tak proč chodit, ono všeho moc škodí. Já mám poradnu den před tebou a to se budeme prý domlouvat na termínu ultrazvuku, už teď se těším <3
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojik.tak jsem dneska dělala pořadek ve skříni kde mam věcičky po synovi,a zrovna si dělala seznam co mam dokoupit. No,je toho docela dost,ale mam ještě 3 měsíce čas .Takže neni kam spěchat.Holky nevite jestly ještě pujdu na nějaky ultrazvuk? Byla jsem v 9tt a pak až na tom velkym(ten byl před měsícem).Ale zda se mi že ostatni těhulky chodí častějš na UZ.Jinak do poradny jdu až 12.2
Odpovědět To se mi líbí0
ahojík, včera jsme byli na 3D ultrazvuku a bylo to moc krásné Dozvěděli jsme se, že na 100% čekáme holčičku Malá sice ze začátku nechtěla ukázat obličej, pořád tam strkala ručky, ale aspoň na konci se nám ukázala v celé své kráse Máme 17min. video a 6 foteček Taky dělala různé ksichtíky a strkala si prst do nosu
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, mě to video ani nějak moc neláká. Stačí mi ta fotečka, video rodeo mám každý den . Jinak nakupovací mánie mě už taky chytla. Mám pár věciček z laclíka a nějaké látkové plinečky a svrchní kalhotky. Postýlku budeme mít po manželovi a dneska jsem byla objednat matraci, která bude hotová za měsíc. Páč potřebuju rozměr 100 x 60.
Odpovědět To se mi líbí0
no já vám závidím ten 3D ultrazvuk úplně, nebyla jsem na něj a ani už nejdu, že to už je pozdě. Ale celkem mám normálních foteček 7, tak aspoň tak. Věcičky mám už nachystané, ale nemám je doma, chceme ještě doma na začátku března vymalovat, tak si to vyperu a požehlím až pak. Mějte se fajn
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojik holky,docela vam zavidim že mate video.Ja byla na 3D,minulej měsíc a dostala jsem jen fotečku kde si malej cumla prstik.Ale aj tak se na ni nemužu vynadivat. <3 Už mate nějaky věcičky na miminko?Ja mam něco po synovi,ale to nakupovaní mě taky chytlo.Už mam i postylku,takže ještě par drobnosti a nakonec kočarek.Ale ten asi až po porodu,jsem pověrčiva Pěkné těhulkovaní
Odpovědět To se mi líbí0
Misko, ani se ti nedivim chodila bych tam každej tejden jenom abych jí mohla vidět <3 tak hned ve čtvrtek písni
Odpovědět To se mi líbí0
@zuzla Gratuluju
Odpovědět To se mi líbí0
Sabi a Barčuško, tak to je super, já už se taky nemůžu dočkat až malého/malou uvidíme takhle pěkně zblizoučka Jdeme ve čtvrtek a říkám si, už aby to bylo Už se mi i v noci o tom zdá jak se těším
Odpovědět To se mi líbí0
20 minut? máme jen 8...ale stojí za to...taky se malá nezastavila,pořád se chytala za nosánek,za nožičku a pořád se usmívala, je to krásný vidět,co nám ty prckové v bříšku dělají...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky Misko a ostatní, tak už máme 4D UZ za sebou a bylo to naprosto úžasný!!! <3 Miminko se nám krásně ukázalo a už víme, že je to chlapeček < Na začátku samozřejme spinkal a nedařilo se ho probudit, ale nakonec se to povedlo a nebyl k zastavení Dělal různý ksichtíky, zíval, ukázal jazýček, no prostě super Hlavně tatínek z toho byl dojatý Máme krásnou velkou fotečku (vyfotila jsem ji i do galerie :)) a 20 minutové video, které si musím pořád pouštět Moc všem doporučuju, krásný zážitek
Odpovědět To se mi líbí0
testy na cukrovku dopadly na jedničku
Odpovědět To se mi líbí0
Sabi, napis pak jak jsi dopadla na 3D ultrazvuku a jake to bylo. Jsem hrozně zvědavá My jsme objednáni až na čtvrtek 28.1.
Odpovědět To se mi líbí0
@Miska Ahojky,, mě sice doktor nic neříkal, ale kopání cítím taky hrozně dole, tak nevím. Ale myslím, že je ještě brzo se strachovat . Vlastně taky občas cítím jak se natočí úplně k pupíku, až tam mám takovou bouli a cítím tlak, jak se tam snaží vecpat .
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme