Máme skafocefalii setkal jste se s tím už někdo ??

Zpět na hlavní stránku diskuzí p.brodcova | 18. 9. 2013 14:19
Ahoj maminky, syn se mi narodil 28.června 2013 v brodské nemocnici, už od narození měl deformaci hlavičky ale doktoři v Havlíčkově Brodě tomu nevěnovali pozornost a tvrdily mi že to má od toho jak jsem tlačila a polohováním to spravím. Asi za měsíc a půl jsem jela do prahy za svojí matkou kde malímu vystoupaly teploty a my museli na pohotovost, kde nám zjistily že máme zánět ledvin... Tak nás ubytovaly v krči, kde doktoři zjistili že Dustinovi srůstá rychle fontanela a už ve 2 měsících by jí měl srostlou a to prý není dobře ... Proto nás poslali na vyšetření do Pražské mottoly k paní doktorce Krásničanové která se zabívá kostma, a ta nám zjistila, že máme skafocefalii, tudíž lodkovou nemoc to znamená ža nám hlava neroste do šířky ale do délky a tudíž se zužuje . proto by prý bylo nejlepší nastoupit k operaci která se provádí mezi 2 a 6 měsícem, zkrátka až dítě bude vážit 5 až 6 kg ..den operace nám byl stanovený na 8.10.2013 s tím že operace má stejný riyika jako každá jiná .. proto se ptám nemáte někdo zkušenost s touto deformací muzku ??
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Po období stresu a vyčerpávajícího napětí nastanou dnes klidnější chvíle. Budete si moci oddychnout a nabrat nových sil. Jestliže víte…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci