Máme skafocefalii setkal jste se s tím už někdo ??

Zpět na hlavní stránku diskuzí p.brodcova | 18. 9. 2013 14:19
Ahoj maminky, syn se mi narodil 28.června 2013 v brodské nemocnici, už od narození měl deformaci hlavičky ale doktoři v Havlíčkově Brodě tomu nevěnovali pozornost a tvrdily mi že to má od toho jak jsem tlačila a polohováním to spravím. Asi za měsíc a půl jsem jela do prahy za svojí matkou kde malímu vystoupaly teploty a my museli na pohotovost, kde nám zjistily že máme zánět ledvin... Tak nás ubytovaly v krči, kde doktoři zjistili že Dustinovi srůstá rychle fontanela a už ve 2 měsících by jí měl srostlou a to prý není dobře ... Proto nás poslali na vyšetření do Pražské mottoly k paní doktorce Krásničanové která se zabívá kostma, a ta nám zjistila, že máme skafocefalii, tudíž lodkovou nemoc to znamená ža nám hlava neroste do šířky ale do délky a tudíž se zužuje . proto by prý bylo nejlepší nastoupit k operaci která se provádí mezi 2 a 6 měsícem, zkrátka až dítě bude vážit 5 až 6 kg ..den operace nám byl stanovený na 8.10.2013 s tím že operace má stejný riyika jako každá jiná .. proto se ptám nemáte někdo zkušenost s touto deformací muzku ??
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

I když se zdálo, že vše půjde lehce, nyní jste ve svém snažení narazila na překážku, kterou nelze překonat. Mělo by vám být jasné, že…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci