Maminka.czDiskuze

Mamina od 3 malých dětí

Mác76 30. 12. 2011 8:44:22
ahojjj holky Jasou vítám tě mezi námi teda dvojčata to musí bejt záhul co ??Janku holka byla do roka bez plen jak na noc tak přes den vůbec nechápu jak jsem to dokázala Honzík mi začal chodit na nočních + - ve 20 měsících zkoušela jsem to i dřív ale nemělo to cenu vždycky řval jak blázen pak jednoho dne přišel sám svlíknul se plínu vyhodil do koše sednul na nočník a vyčůral se od tý doby jsem mu už plínu na den nedala do nočíku čůral v pohodě ale trvalo nám asi 3-4 dny kakání to se pokakával pak pochopil že musí taky na nočník plínu na noc měl ještě nedávno až taky sám přišel že chce spinkat bez plíny tak jsme to zkusili a jde to clamp taky jsme zkoušeli dřív bez plín na spaní vysazovali jsme na nočník a stejně se počůral ted nevysazujem a vydrží celou noc někdy je nehoda to se stane ...takže já bejt tebou tak to nějak nehrotim malej si řekne sám až bude připravenej sem tam ho zkus třeba posadit honzajs ten si nesednul vždycky řval jak pominutej odplenkoval se přes zimu takže když jsme šli na prochajdu tak jsem byla jak blázen pořád jsem do něj hučela jestli nepotřebuje čůrat nech to být do léta bude teplo může lítat jen v trenkách a určo se naučí Vojtíšek je malej a taky to nebudu hrotit Teda miško už pět měsíců jo ? teda to letí hrůza fakt..já když kojila honzíka tak měl jenom mlíko ode mně kojili jsme 6měsíců a pak jsme přikrmovali tak ještě měsíc vydrž a já ti klído nějaký to kilčo pošlu jestli chceš :-[ jo a kojila jsem taky po 3hodinách...jinak vánoce u nás byli fajn až na to že jsme měli kluky na štědrej den ráno v posteli a Vojtík nevim jak dloubnul honzíka do oka no řev jako blázen myslela jsem že to přejde jenže honzajs celej den protivnej ubulenej pořád polehával u stromku byl dobrej tak jsme mysleli že to zaspí a bude ok..v noci pořád bulel tak jsme ráno oblíkli a jeli na pohotovost dostal atb kapky měl to zespodu poškozený ted už je ok ještě dneska kapeme a pak už ne ..no byly to dost náročný svátky jako vždy s tím čáskem na sex je to u nás stejný večer jsme grogy a ráno ospalý jinak hezkýho silvestra holky
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme