reklama

maminky nad 100 kg sem :))

Zpět na hlavní stránku diskuzí benjijka | 22. 3. 2010 10:54
ahoooj maminky :)) jak už název napovídá ,tak nejsem žádný drobek... ale jsem normální človíček, mám 182 cm a v současné chvíli (při začátku 6 měsíce) 109,5 kg.... Zajímalo by mě jak to máte s pohyby miminka? Cítíte je pořád? Já totiž si myslím,že když je hodně "špíčků" tak to je cítit hůř... nemyslíte? A co oblečení , co nosíte aby to hezky vypadalo a bylo to i pohodlné?
Celkem 27 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
gaborka | 3. 11. 2010 11:48
@Alyothe Jo jo to by mohlo být... vyvaruj se všeho slaného a tučného a než půjdeš na měření, udělej si večer česnekovou pomazánku, nebo něco s česnekem... snižuje tlak... rozhodnutí po tom testu mi přijde docela logický, buď v poho a hlavně se soustřeď na sebe a na to že máš správně jíst a pít a odpočívat... vidíš jakou máš hezkou fotečku z ultrazvuku... a nakupovací mánie, taky pěkná... to jsou radosti... bude dobře, uvidíš... <3 držím pěsti... <3
Alyothe | 3. 11. 2010 11:26
@gaborka Jsem v 15tt a vcera mi namerili 150/90 ale premyslela jsem cim by to mohlo byt a mozna to bude tim ze jsem vecer mela polivku kterou varil muj pritel a byla nehorazne presolena. Ale nevim no, musim ted chodit na mereni kazdej tyden :( Doktor mi prave vubec nic nerekne. Presne za tyden jdu na krevni test na vyvojove vady a ze prej uvidime potom :(
gaborka | 3. 11. 2010 8:55
@Alyothe To hubnutí nevadí, mimi si vezme i tak co potřebuje... ale ten vysoký tlak se musí řešit, kolik Ti naměřili? a v jakém jsi týdnu? co na to doktor? Mě vyvolávali první porod o 2 týdny dřív, kvůli vysokému tlaku, jenže to bylo až na konci těhotenství... A doktor říkal, že by mimi stejně už nevyrostlo... ale
Ty jsi ještě na začátku, ale dnes se dá lékama zvládnout hodně... musíš věřit, že to všechno dobře dopadne, budeš víc sledovaná ale miminko za to stojí... v jakém jsi týdnu? <3
Alyothe | 2. 11. 2010 21:19
Tak jsem byla dneska v poradne a jsem uplne hotova z vysledku :( Zhubla jsem pul kila, mam vysokej krevni tlak a miminko se nam nejak zaseklo a neroste :( Prijdu si uplne neschopna a je mi z toho moc spatne. :( Vim ze timhle stavem mimcu nepomaham ale nemuzu si pomoct :(
gaborka | 1. 11. 2010 9:08
@Alyothe ahojky, buď v klidu, je super, že se Ti povedlo krásně otěhotnět, což znamená, že jsi zdravá... Ve 12tt máš to nejrizikovější asi za sebou.... Hezky si užívej, choď na procházky, hodně pij neperlivou vodu pokud možná a jez min. 5x denně dost ovoce a zeleniny... Uvidíš, že tolik toho nenabereš... Navíc to máš přes zimu, rodíš na jaře, kdy nebudou taková vedra a nebudou Ti snad tolik otékat nohy a ruce... Ale všechno se dá zvládnout... Dnes nás doktoři hodně sledují, takže buď v klidu a miminko určitě na ultrazvuku uvidíš... Dělá se min. 3x za těhotenství, ve 12.tt, 20.tt a 30tt... ve 12tt se nejvíc dělá vnitřně a to vidíš nejlíp, pak už se jezdí jen po bříšku a vidět je to taky dobře... záleží taky na tom, jak tam ten mrňousek leží, a jaký má mudr. ultrazvuk, můj má takovou starou chrchlu, ale vidět to bylo dobře... Jen bude škoda, že si toho svýho bříška tolik neužiješ jako jiné štíhlé maminky... Skoro nikdo na Tobě nepozná, že čekáš miminko... Já jsem ve 28tt a mám zatím nahoře jen asi 2kg, ale i tak se každého vážení u doktora bojím... Ty čísla co ukáže vždy váha nenávidím, ale co nadělám... nikdy jsem nebyla hubeňour, takže buď pokud možno v co největším klidu a pohodě, raduj se z každého dne... kdyby Tě cokoliv zajímalo, písni... Měj se hezky a drž se... <3 P.S. výchozí váha pro těhu je těch 119kg?
Alyothe | 31. 10. 2010 15:58
Ahojda tehulky baculky, jsem cerstve tehotna, termin mame v dubnu 2011 a jsem obezni a proto mam ze vseho strach. Vsichni me varuji, ze mi odejdou klouby a ze se v 7 mesici sama neoblecu a nehnu. Pri poslednim vazeni ve 12tt jsem vazila 119kg, coz je vaha za kterou se sama stydim, baculka jsem byla vzdycky, ale vzdy se ma vaha pohybovala kolem 95kg ale pres leto jsem prisla o zamestani a dost jsem nabrala a ted se bojim jak o miminko tak i o sve zdravi abych po porodu byla vubec schopna postarat o mimco. Mohla by mi nejaka zkusena maminka poradit komplikace ktere tehotenstvi s nadvahou ma a je pravda ze miminko uz na ultrazvuku neuvidim? :'(
gaborka | 11. 6. 2010 22:56
ahojky holky, první dítko jsem počala při 100kg a rodila jsem v 111kg a z porodnice jsem odcházela na svý váze... ultrazvuk mi skoro do 20.týdne dělala mudra. vaginální, bylo to líp vidět a hlavně pod tím mým špíčkem na břiše, mám hodně tenkou kůžičku, kterou mi vždycky rozdrápla, i přes ten gelík... ale i tak to bylo vše hezky vidět... s monitorem to bylo trošku horší, ale taky se to zvládlo... teď jsem na začátku 2. těhotenství a mám 106kg... oblečení jsem skoro řešit nemusela, vešla jsem se do normálního oblečení, při našich kilech se moc neví, ani že jsme těhotné... jo a ty pohyby, já je cítila asi od 20.t, prvorodičky to mají dýl, asi i tím, že neví co mají cítit... mě to přišlo jako bubliny vzduchu co se honí v žaludku či střevech... někdy jsem je cítila víc, jindy míň, pak už byly vidět i boule na bříšku... hlavně buďte všichni v klidu, myslete pozitivně a radujte se ze všeho... <3
petra | 13. 4. 2010 10:27
ahojky ja jsem v 33týdnu a taky jsem se bala toho že nebude nic vydet ale neni duvod pokud člověk neváží 200kg tak je to bez problému. Byla jsem i na 3D ultrazvuku a díky tomu že mam matěje poněkud oživějšího tak se mi v brise porad tocil ale bylo to krasny. je tam vydet uplne vsecko takze sama za sebe muzu rict ze za tech 1500kc nebo tak nejak to bylo to stalo i pritel byl mooc spokojenej. Takže i ten kdo má jako já před početím 100 a více se nemusí bát. Od doktora jsem to slišela jen 1 že jsem malinko víc tlusta než bych mela byt ale co prcek je vpoho a ja taky takze kila neřeším.
martulaa | 11. 4. 2010 18:03
A je lepsi kdyz jde clovek na ultrazvuk mit prazdny mocovy mechyr nebo je lepsi mit h o plny? Ja sla vzdy vymocena a moc to videt nebylo, tak jsem minule nesla curat a bylo to videt mnohem lepe...
pavla+ | 28. 3. 2010 16:51
ahoj holky,taky jsem se bála zda u mě mudr.něco na UZ uvidí a je to docela pěkně vidět,už mám za sebou i amniocentézu a to jsem se bála aby se pře ten můj špek vůbec dostal k mímovi.ale jo,zvládl to.my totiž ty naše mimíska máme pěkně schované,jsem v 18.a pohyby necítím zatím,tak snad už to přijde.mějte se pěkně
ilonka1 | 28. 3. 2010 16:26
Jahuna - tak to gratuluju , mne zbyva mesic do terminu, a mam ze vseho obavy, jak se to mega rychle priblizuje.......
jahuna | 27. 3. 2010 6:30
Ahojky všem.já jsem taky u doktorů narazila na to že je miminko špatně vidět ale jak u kterého.na genetice mi dokonce udělali krásný fotečky a mimčo bylo pěkně vidět bez problémů.jinak při natáčení srdíčka byl trošku problém ale také se to nakonec vyřešilo.po všech zkušebních polohách jsme natáčeli ve stoje a šlo to pěkně 20 minut a pryč.jinak mám už krásnou měsíšní holčičku a zůstalo mi 8 kg a to snad půjde nějak dolů.doktorka říkala že se nemám nějak zbytečně plašit a hlavně se soustředit na kojení...
sincerity | 26. 3. 2010 21:45
Ahojky...nick BENJIJKA-nejmenujes se nahodou Bara?
ilonka1 | 25. 3. 2010 11:09
Ahojky, mne to tehotenstvi totalne srovnalo metabolismus, naucila jsem se jist co dve hodiny a hlavne ovoce a zeleninu.............a kila nepribyvaj pac to mimisek staci vsecko spotrebovat a ma i hafo zasob , snad za ten devatej mesic uz moc nepriberu , s utz ve 13. tydnu problem byl, delali ho vaginalne, ale ve 20tt a ve 32 tt uz normalne pres brisko a bylo videt vsecko..........
benjijka | 25. 3. 2010 10:09
Ahojky :) mě teda doktoři vždy říkali že jsem "málo průsvitná" protože jsem "boubelínek"
Teď tam jdu v pondělí tak držte pěsti, cítím se jak chodící koule.... jsem strašně narvaná -mám tendenci nejíst a nebo se pak strašně přejíst... :'(
Daniela Legerska | 25. 3. 2010 9:19
já jsem byla na ultrazvuku o své doktorky a mimi šlo vidět dobře, pak jsem byla na genetice na ultrazvuku a tam to doktor moc dobře neviděl tak mi dělal vaginální ultrazvuk
Martula32 | 24. 3. 2010 22:27
Ahojky, jsem taky tehotna a mam 116kg, jsem poprve tehotna a v 6. mesici. Pohyby uz nejake citm, spis jako kdyz se mimco v brisku mele. Chtela jsem se zeptat, jak to mate na ultrazvuku?Jde u vas mimco dobre videt nebo hur?
Daniela Legerska | 24. 3. 2010 16:39
To je přesně ono, nejsem hubená a teď jsem těhotná a sehnat něco pěkného je fakt umění a skoro i zázrak. Koukla jsem se na stránky toho kohouta a našla jsem si obchod kousek od práce tak se tam zajdu juknout co tam mají pěkného a za kolik, díky
ilonka1 | 24. 3. 2010 14:44
ja teda nekupovala, ale moc fajn je raj deti u kohouta v Praze Hostivari v tom velkym obchodnim centru, je tam strasne prijemna a ochotna pani, v CA mi prislo takovy ze clovek musi na neco natrefit, jinak vyber docela malej, nebo vsecko jen na hubeny......
Daniela Legerska | 24. 3. 2010 13:56
já chodím do CA, občas tam něco mají, ale jinak je to bída. Koukala jsem na obchody na netu a ceny jsou fakt šílené, za kalhoty 2000,- to je děsné
1 2
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Aktivity okolo financí a fyzického pohybu vám skrze postavení Luny příliš nejdou, cítíte i duševní tíži, ale domov se pro vás ukáže své…
Maminka na Facebooku

reklama

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci

reklama