Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

maminky nad 100 kg sem :))

ahoooj maminky :)) jak už název napovídá ,tak nejsem žádný drobek... ale jsem normální človíček, mám 182 cm a v současné chvíli (při začátku 6 měsíce) 109,5 kg.... Zajímalo by mě jak to máte s pohyby miminka? Cítíte je pořád? Já totiž si myslím,že když je hodně "špíčků" tak to je cítit hůř... nemyslíte? A co oblečení , co nosíte aby to hezky vypadalo a bylo to i pohodlné?
Celkem 27 odpovědí Zobrazit jako strom
ahojky :))

já jsem z Třebíče a máme tady super obchůdek -triatex ... tam se vždy něco najde... jinak na netu určitě najdeš něco dobrýho ,protože díky tomu že mají těhu kalhoty snížený pas a pak jen gumu,tak oblečeš vše
Odpovědět To se mi líbí0
holky kam chodíte nakupovat oblečení, jsem ve čtvrtém měsíci a mám 104kg, zatím nosím svoje oblečení co jsem měla před otěhotněním, ale chtělo by to už nějaké pohodlné těhotenské kalhoty
Odpovědět To se mi líbí0
no ja nevim, ale kamoska treba rika ze ji zacalo kopat az v sedmem, ze do te doby jen pred spanim................ja si na prvni kopnuti pamatuju ze to bylo mesic pred Vanocema , to se neda zapomenout, tehdy me to pri nakupech v Tescu desne dostalo , a do konce prosince to bylo desny lechtani............
je to asi strasne individualni............ ale treba nase holcicka ma moc rada melodickou muziku...........tak si poustime ruzny nahravky a libi se ji zensky hlasy............vzdycky kope jak zbesila..........
Odpovědět To se mi líbí0
Teda,tak ani nevíš jak jsi mě uklidnila:))
Mě přijde že všechny maminky říkají jak miminka kopají už třeba od 16 tt,ale mě to vždycky přišlo jako blbost...
To zvracení Ti nezávidím.... -já jsem nezvracela za těhu ani jednou
Odpovědět To se mi líbí0
tak ja je pravidelne citim tak od toho sedmeho............v sestym to bylo spis jen simrani nebo obcas kopnuti, ted uz je to denne fotbalovej zapas, i kdyz by to mela byt holcicka , asi akcni po tatinkovi..........
s tim hubnutim ja nevim, fakt je ze jsem 4 mesice zvracela, ale pry mi to mimco upravilo metabolismus, ujistovaly me dve doktorky, ze to na nej nema vliv, ze pry ma dost zasob......tak snad jo, a od sesteho mesice jim normalne a za leden unor to byly 4 kila dole, tedka za brezen prvni kilo nahore........
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky :)
já jsem zatím v šestým měsíci,ale pohyby cítím ale ne pořád... tak nevím.. ale říkám si že jsem teprve dnes první den v šestým měsíci,takže snad to ještě nebudu hrotit:))

Jak to že jsi tak zhubla při těhu???
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, taky nejsem zadny drobecek, mam jeste par kilo navic, jsem v osmem mesici ale pohyby citim normalne , ba obcas az moc, ale je to jenom dobre.........., a vzhledem k tomu ze jsem v tehotenstvi zhubla az 15 kilo, ac od 6. mesice normalne jim, predtim jsem dlouho zvracela, tak nosim to co predtim a stale je mi to volne.............
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme