reklama

Maminky od Vánoc 2009

Zpět na hlavní stránku diskuzí streamline | 17. 7. 2010 19:20
Ahojky maminky na mateřské, je mi 23 let a mám půlroční zlatíčko a v mém okolí není nikdo známý, kdo by měl podobně staré miminko, abysme mohli řešit všechny vývojové otázky atd., tak jsem založila tuto diskuzi Pochlubte se, co už vaše zlatíčka zvládají
Celkem 8 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
streamline | 13. 9. 2010 10:51
@Lucienka Ahoj Lucko, to věřím, že péče o malého je vyčerpávající...však to všechny známe Nám se včera naše cácorka narozená 25.12.2009 postavila na nohy a stála tak 20 vteřin - nevěřili jsme vlastním očím...takže už jen čekáme až k tomu dodá ten svůj první krůček...i když by na to měla mít ještě také dost času) Spinkání v noci máme teď trochu horší než v prvních měsících, kdy spinkala v kuse 12 hodin, ale pořád je to o.k. Naše kočička umí zatím jen táta, pápá, bába a různé žvatlanice, kterým nerozumíme Přejeme mnoho nových zkušeností a dovedností Vašíkovi! Hezký den...Lucka
Lucienka | 12. 9. 2010 14:10
Ahoj Streamline a další maminky, já mám Vašíka narozeného v lednu 2010. Protose k vám mileráda přidám. To moje zlobidlo má 8 měsíců (narodil se 9.1.) a už by se strašně rád zvedal a cupkal, ale na to má ještě tak dva tři měsíce čas, takže o zábavu na celý den mám vystaráno. Pořád kolem něj lítat a vymýšlet mu nějakou aktivitu je strašně vyčerpávající, takže chodíme do cvičení kde se Vaíčkovi moc líbí a našla jsem si tam kamarádku, takže chodíme na ven i s její roční holčičkou. V noci spinkáme krásně, takže to jsem ráda. Pro našeho caparta bylo první slůvko BLM BLM (brm brm), protože jeho starší bráška Adámek je ve věku (3 roky), kdy ho zajímají hlavně auta Jinak si tak mumlá a žvatlá, ale další slovo jsme zatím nevykouzlili. Přece jen je mladší. Tak já jdu za ním, právě se budí, tak zase napíšu. Lucka a spol.
Petra Mrázková | 24. 8. 2010 9:19
@smoulina Ahoj, mám také listopadovou slečinku . Leze,sedí, stojí(když se má čeho držet) ..a padá! Dostala helmičku, aby nebyla padlá na hlavu Umí paci,paci. Slovíček umí spoustu, ale rozumíme asi třem
streamline | 30. 7. 2010 9:49
@1.weronika Jéé to je krásný, že první slovo bylo MÁMA, ta naše malá potvůrka začala s prvním slůvkem TÁTA Nic si z toho ale nedělám, protože vím, že slůvko táta je pro dětičky jednodušší než máma, takže máte mooooc šikovnou princeznu Ta naše si už taky sedne sama, otáčí se a už nám tady dokonce i leze a "šmejdí", kde se dá a když se chytne nábytku, tak se i postaví. Z jakého jste města?
1.weronika | 21. 7. 2010 15:11
Ahojky maminky na mateřské, je mi 24 a ve městě jsem nová, tudíž tu nikoho neznám. Naše malá princezna se narodila v prosinci. Dnes už si sama sedne, otáčí se na bříško a z bříška na zádíčka. Za ručičky už si stoupá a snaží se cupitat. Její první slovo bylo MÁMA. Je to krásný pocit, když ráno vstane a první co je tak řekne máma. Je to šikulka.
maceek | 20. 7. 2010 10:33
Ahojky,pridavam se k Vam do klubu vanocnich maminek a miminek - mam holcicku nar. v prosinci 2009 (7 mes.). Co se dovednosti tyce,tak zatim krasne zvatla - bababa... pusinkuje.V pohybu se otaci jak na brisko, tak z briska na zadicka, na brisku kolem osy a moooc chce sedet a plazit se. Zacina pomalu podsouvat kolinka na lezeni. Je radost sledovat kazdodenni sportovni vykony a pokoroky.
streamline | 19. 7. 2010 19:31
@smoulina Tak to je šikulka My máme prosincovou holčičku a taky si stoupá, sedět se jí moc nechce a jen tak na nás žvatlá cosi, co ještě slovům moc podobné není
smoulina | 19. 7. 2010 14:37
ahoj mám listopadovou holčičku,stoupá si,sedá si a umí 5 slov. <3
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Udobřete se s rodinou, situace by pak díky Marsu měla být příjemná. Změny, které byste udělaly ve svém citovém životě, se vám…
Maminka na Facebooku

reklama

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci

reklama