Maminka.czDiskuze

Maminky pejskařky

Pavla 2. 7. 2010 13:15:12
Ahoj, mám nějaké zdravotní problémy a včera mi řekla gynekoložka, že musíme mít dítě (až se vyléčím, mám zánět vaječníku). Je mi 21 let, ale dítěte se nebojím, vlastně se na něj těším. Přítel by chtěl taky dítě, ale on to řeší více logicky a já více emočně. On se hodně ohlíží na peníze, já zase říkám, že to zvládli jiní, tak my taky...uskromníme se. Ale bydlíme v bytě 1+1 a máme amerického buldoka. Je to pes jako hrom a cizí děti moc nemusí (jako 2 měsíce staré štěně ho skopali devítiletí kluci...pamatuje si to). Zavrčí a uteče, nikdy ale neútočí. Myslím si ale, že to s naším prckem pak bude jiné. Bude ho brát asi jako člena smečky a spíše ho ochraňovat...od malička si na něj bude zvykat. Problém mám v tom, že si nedovedu představit, jak to budu dělat s venčením. S kočárkem ho ven vzít nemůžu, protože chodí zásadně jen na vodítku...nikdy ne na volno. Kdyby na vodítku zabral (netahá, ale nesnáší kočky, takže když je potkáme, tak se nezná), tak mám strach, že by převrátil kočárek. A mám strach, že nechat doma dítě samotné a jít před bytovku se s ním vyčůrat není nejrozumnější...co když si dítě ublinkne a udusí se mi. Jak to děláte vy ostatní????
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme