Maminky z Hradce Hrálové

Zpět na hlavní stránku diskuzí alelenka | 30. 5. 2011 8:44
Jsem nově nastěhovaná do HK a moc ho neznám a přátel je tu málo. Mám 10 měsíční holčičku a rády chodíme ven na procházky. Ráda se připojím na procházky s kočárkem.
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Barbora21 | 21. 11. 2011 13:23
Ahoj jsem Bára a přistěhovala jsem se do H.K mám rok a pul starou holcicku a chodime sami ven protože nikoho tady neznáme.Ráda bych si tady nasla i nejake aktivity ale samotné se mi nikam nechce.Budu ráda když někdo napíše.
ririnka | 3. 6. 2011 21:11
Ahojda Alenko, dnes jsem se sem přihlásila se stejným problémem a ve které části bydlíš? já jsem teda celoživotní hradečanda jen jsme se přestěhovali do jiné části - bydlíme naproti Futurum a já tu nikoho neznám, všechny maminy jsou zpárované a vypadá to, že tu nikdo nemá ani stejně staré mimi, Sebastiankovi je za 14 dní rok, tak to by si rozumněli odkud přesně jsi? ráda ven zajdu
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Včera byste kamarádku, která se potřebuje svěřit a vylít si srdíčko, odbyla s tím, že bohužel nemáte čas. Dneska je to ale jinak.…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci