Maminka.czDiskuze

Máte doma nejedlíka?

Maybebaby 14. 1. 2010 1:34:21
Mahjo...já mám taky 14miminko a taky máme stejný problém.Ještě před měsícem jsem to obrečela jak žalostně málo jedl.Ráno pět čtverečků, na svačinu suchý chleba,na oběd 5lžiček, na svačinu skoro nic a o večeři ani nemluvě.Přestala jsem kojit v 11měsíci a začala jsem mu dávat kašičky..tak si na to zvykl, že mi nechtěl nic co nebylo rozmixované nebo mléko.Nakoupila jsem si knížky vařila s něma a nic se nezlepšovalo. Nakonec mi poradila známá z nemocnice.Pokud je už malému více jak 12měsíců nemusí nutně jíst 5x denně jak jsem si myslela pokud mu ještě dáváš nutrilon.Všechny složky vitamínů mléko obsahuje a zřejmě si asi Tvoje miminko připadá dost zasyceno.Hodně chodím s malým ven aby dokázal zpotřebovat všechnu energii a dnes už mi jí pěkně. Pro dobrou funkci mozku doporučuji vaječu a pokaždé mu do ní přidat kousek zeleninky.Na ráno je to výborná věc.Na svačinu si dá mandarinku a za obědem se jen zapráší.Když jde spát dostává ještě mléčko takže odpolední svačina pokud nejste venku je naprosto bezvýznamná, tak máte alspoň více času jeden pro druhého.A večere už jde taky bez problémů.Samozřejmě to není hned.Trvalo Nám to asi týden, ale dnes jsem spokojení. Nemusíte se vůbec bát pokud dítě sní jen málo není to že by měl problém, může zkoušet co mu dáte nebo nedáte, ale pokud dostává mléko a není hyperaktivní podvíživa mu nehrozí. Alespoň tak mi to bylo vysvětleno..
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme