Mateřská - Podvodná půjčka?

Zpět na hlavní stránku diskuzí novakovi | 7. 9. 2014 16:05
Zdravím, vzhledem k tomu, že mi banka kvůli mateřské odmítla poskytnout bankovní půjčku, tak mi zřejmě nezbyde nic jiného, než si půjčit od nebankovky… Má tady někdo zkušenost s nějakou nebankovní firmou, která není podvod, případně takovou, kde nezavolám a oni mi budou účtovat 100Kč za minutu? Je toho teď plná TV jak tyhle firmu fungují, proto si chci nechat poradit… Podle recenzí na internetu co jsem procházela, tak vypadá spolehlivě třeba Cetelem, potom jsem taky v diskuzích viděla pozitivní recenze na www.profi.credit , a co taky nevypadalo, že by byl podvod je Home Credit, ale všude jsou šílené úroky, takže kdyby to nebylo nutné, tak si nepůjčím ani od jedné z nich.Případně má ještě někdo lepší zkušenost? Zkoušela jsem vycházet i z nějakého srovnání půjček na pujcky. cz, ale tam je prakticky prd a žádné ověřené informace od lidí se tam nedají vůbec sehnat, takže myslím že bude nejlepší se zeptat v diskuzi někde, kde jsou snad lidé, kteří už mají nějakou zkušenost ať už špatnou, nebo dobrou… Děkuji.N.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Pokukuje po vás v práci nový, mladý a fešácký kolega, a vy máte sto chutí si s ním alespoň trošku zaflirtovat? Dobře zvažte, jaké by to…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci