Matky samoživitelky - průzkum pro zlepšení situace

Zpět na hlavní stránku diskuzí berusa | 3. 9. 2015 13:16
MATKY SAMOŽIVITELKY, chcete změnu? Zapojte se, je to anonymní!PODKLADY PRO POSLANCE aneb přesná čísla vyhrávajíS dovolením se na vás obracím jménem Lucie Asenové z ASOCIACE NEÚPLNÝCH RODIN, kdy chceme pomocí průzkumu vypracovat podklady pro Poslaneckou sněmovnu.CÍL: předložit přesná čísla a fakta o reálné SITUACE A POTŘEBÁCH matek SAMOŽIVITELEK.Asociace neúplných rodin se snaží na legislativní úrovni posílit PRÁVA RODIN S JEDNÍM RODIČEM. Co Vás to bude stát? 5 min vašeho času. Dotazník je zcela anonymní.PROSÍME O POMOC za účelem dobré věci.Možnosti:1) Zaslat SMS na číslo 774 785 162 s textem: MÁM ZÁJEM O PRŮZKUM SAMOŽIVITELKY (neuvádějte jméno, nechceme, je to anonymní!)2) Vyplnit dotazník elektronicky: http://rmmarketing.eu/dotaznik/PHK91VV6Předem díky za aktivní přístup!
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Znejišťuje vás okolí a ani doma si nepřipadáte zrovna nejlíp? Na nepříjemné pocity nedejte a snažte se den nějak ustát. Spíš než že by…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci