Maminka.czDiskuze

Mazlení v těhotenství

xXx.Misalka.xXx 25. 3. 2010 20:01:38
ooo tak to děkuju zvládnem to obě a navíc asi každej vždycky říkal že až bude mít děti tak nebude jak jeho/jí rodiče Mno dneska jsem se navíc dozvěděla že jedna holčina která jmá termín až na 1. května leží v nemocnici že začla rodit a snaží se jí to oddálit...zrovna ta která mi říklaal co jsem už promeškala a co bch už dávno měla a tak..jelikož jsem zjistila že jsem těhotná až ve 4. měsící..akorát mě tím vystresovala..ale pak jsem to hodila za hlavu..například mi říkala, že jsem si už dávno měla mazat bříško že mi popraská a kdo z nás dvou má teď strie?? Ona a já ani známku
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme