reklama

Mimi březen 2012

Zpět na hlavní stránku diskuzí Kamila85 | 10. 8. 2011 11:36
Jak jsem se tak dívala, tak jsoutu lednáčci, únoráčcí a pak i dubňáci a březnové mimísky tu nikde nevidím, tak doufám, že nedabluju Takže všichny čekatelky březňačky, vítám vás a všechny sem! <3 <3
Celkem 4174 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
maifa | 5. 12. 2013 22:45
Jedna mikulášská se sestřenicí
paajaak | 29. 11. 2013 9:36
ahoj Mafi, my davame bodycko,tlusty svetrik a tlusty kabatek s koziskem, na nohy puncochy slabsi a sofshelove kalhoty s flisem uvnitr nebo mame laclove manzestraky s flisem, myslim ze kdyby meli vic obleceni budou jak koule a nebudou se chtit hejbat. jestli mas strach aby jim nebyla zima, je prima termotriko a termospodky tak y jsem videla mikinku z termoflisu, my mame zatim jen termotriko a termocepici a je to fajn, kdyz prijdou do tepla nejsou aspon spoceny.
Jinak jsme ted po roce nemocny, mala byla zahlenena bez velky rymy tak jsme davali sirup stoptusin ten ji chutnal ale mela po nem hrozny prujem tak jsme ho vysadili a lecime prujem a teplotu...prestala kaslat a chrapot ustupuje, za to ja jsem uplne bez hlasu !!! tak doma septame
ted resim co k vanocum....par veci pro kacenku mam...koupila jsem ji omalovanky a trojboke kvalitni pastelky, barevnou tuzku a modry penalek s pejskama, hrozne rada kresli, pak mam kridy a tabuli,a knizky o krteckovi a xylofon v knizce....ale jsou to takove drobnosti vubec nevim co jinak??? mame malicky byt takze klouzacka a pod nepripada v uvahu a tatra ci kolecko na zahradu taky ne ( nemate napad???
maifa | 28. 11. 2013 13:56
Ahoj maminky , tak koukám, že nám tu naše diskuze uvázla na bodu mrazu, podobně jako venkovní teploty. Řeším teď jak moc malého oblékat když vyrážíme bez kočárku, doteď měl punčochy a rifle, a pak body, triko s dlouhým a teplou bundu s kožíškem. Ale přijde mi, že už by to možná chtělo přidal vrstvu. Jak moc oblékáte vaše zlatíčka? Nerada bych to podcenila. Byli jsme nachlazení, ale zvládli jsme to hlavně odsáváním hlenu. Opravdu tu odsavačku na vysavač si nemůžu vynachválit. S dostával dětský sirup od mulera, protože mi stoptusin sirup plive a nedostanu ho do něj. Doufám, že jste všichni zdraví a pomalu se chystáte na klidné a pohodové rodinné Vánoce.
maifa | 28. 11. 2013 13:50
Reni už jen pár dnů do konce prvního kola a měření
barbora.cieslarova | 11. 11. 2013 9:06
Reni vydrž!!! clamp Já jsem si to cvičení taky na jaře stáhla, ale nikdy jsem se nedostala dál než na začátek druhé série. :'( Začínal jsem 3x.
Rena82 | 10. 11. 2013 11:47
diky,zatim jedu,ale krize prichazji,ale vydrzim.
jillian jsem taky premyslela,ale pak jsem si rekla,ze skusim diky i kaaradce tu 30 denni vyzvy a zatim ok,jevto jen 10 min denne a to si vzdy najdu..chci se vytvarovat.
taky to s darkama neprehanime,stejne nas stale bavi pet lahve,kolicky a tak....
Uzivejte pekneho pocasi dokud je..
mk.brno | 3. 11. 2013 22:12
Ahoj, Reno držím pěstičky ať u cvičení vydržíš, určitě se pochlub výsledkama, já mám skoro o 4 kg míň než před těhotenstvím a vyloženě žeru ale asi mám mnohem víc pohybu kolem trpaslíka. Na Vánoce toho Tom moc nedostane (oblečení ne, hraček málo), teď toho totiž najednou dostal hodně (protože ze dne na den se přestal zajímat o staré hračky, tak jsem nakoupila různý skládačky a kostky a ten domeček <3 Takže Vánoce asi budou chudší, prostě já neumím nakupovat plánovitě na svátky ale kupuju když je potřeba...
jarmila82 | 3. 11. 2013 21:34
Rena82: Držim palce, abys vydržela... Já jsem to taky doma zkoušela, vydržela jsem ten měsíc, pak ještě jeden, ale to už s většíma pauzama, začala jsem na jaře a jak bylo hezky tak jsme furt někam jezdili.... no a pak už jsem se nedokopala... I když bych chtěla. A co cvičíš?? Já jsem cvičila s Jillian Michaels a teda výsledky po měsíci úplně super. Možná zas oprášim ty činky
jarmila82 | 3. 11. 2013 21:26
Ahoj holky, tak my už také řešíme Vánoce, letos to teda rozhodně nebudeme přehánět, loni jsem nakupovala jako blázen a je teda fakt, že z toho ani neměli radost, teda spíš Niky, Honzíkovi to bylo ještě úplně šumák, tomu stačil jeden bubínek a balící papír... Letos koupíme popelářské auto a Nikče asi čůrací panenku ( i když neradi, ale ona si přeje jen ji a šatičky ) Pak jim koupíme společný dárek a to boby pro 2, tak snad bude dost sněhu. No a nějaké oblečení, to u nás nikdy nechybí.
Rena82 | 3. 11. 2013 10:07
Ja mam taky darky hotove,Olik dostane xylofon a auto velky a koncime taky.
Zacala jsem doma cvicit drzte mi palce at to mesic vydrzim a vidim zda to domaci cviceni je k necemu
barbora.cieslarova | 1. 11. 2013 14:52
Ahoj, dneska jsem neodolala slevám v Tescu a koupila jsem první vánoční dárky. Betka dostane bubny! Nejprve jsem měla v košíku i panenku s ploutvemi, ale usoudila jsem, že máme panenek dost a stejně má svojí oblíbenou, tak proč to měnit. Stela dostane první Barbie, moc si to přeje, protože to mají holky ve školce. Vybrala jsem mořskou pannu, protože to je momentálně její nejoblíbenější pohádka.

Domluvili jsme se s manželem, že koupíme maximálně 3 hračky pro jednu, více je zbytečné, stejně je to pak ani nebaví rozbalovat.
mk.brno | 29. 10. 2013 22:31
Ahoj holky ty zlatíčka se najednou chovají úplně jinak, nemyslíte? My už omezily na mlíčko na svačinku v 10 a večer před spaním (nebo když nechce jíst což je málokdy) ale je pravdou, že občas mlíčko v 10 nechce, ale to je spíš kvůli snídani v 7 začátek a 9 dorážka) vstává většinou s mužem v 5 ale já už ho naučila, že ležíme až do světla v pelíšku a mazlíme se a povídám pohádky, občas u toho usne. Nočník zvládá jen po probuzení (a to jen někdy). Mám pocit, že začíná používat i slovo TATI jak má, ale většinou všem furt říká MAMI. Ukáže hlava, ramenka, kolena, palce, má rád Kolo kolo mlýnský. A jestli si některá vzpomenete na takovýty tleskačky - DEN DEN DELI, nebo CIK CAK COK tak ty má taky moc rád, už mě hezky pleská do ruk. Jo a začíná hezky vytleskávat nebo vyťukávat melodii, třeba kostkama nedávno našel dřevěné chrastítko a to chrastil hezky do rytmu.
A co je horší začal se vztekat (stupňuje se to dokud nelehne na zem a vříská), je to někdy dost síla, nedávno se mi vztekl uprostřed silnice, protože jsem ho chtěla chytit za ruku, přes celou silnic ho neunesu a tak jsem zápasila s ním a kočárem a kolem nás se tvořil zástup aut, no síla :'( Ale zatím převažují ty sladký chvíle <3
Koupili jsme mu domeček ( http://www.dedracek.cz/dedracek/eshop/0/3/5/11-I... ), paráda, a takhle trsá a vůbec mu neva, že mu praskla guma
Rena82 | 26. 10. 2013 11:41
My taky ted uz ok noci,ale meli jsme to zubama a rymu k tomu.My nocnik nic a mluveni nic,Ludecek mluvi teda vice no.
Nevim teda kdy ten pokrok prijde s tim nocnikem a mluvenim.
Aspon ted ten vikend ze bude fajn.
My mliko uz dlouho ne,ani kase a presnidavky teda taky vubec jako,nejak na prestalo chutnat. :'(
maifa | 25. 10. 2013 23:28
Ahoj holky. My už taky um nedáváme, moc mu nejelo. Tak obden má kakao z obyč mlíka nebo řídkou kaši. Jinak má rád i Lipánek duo.

Ale předminulý týden mu něco nesedlo asi, v noci začal hodně zvracet, až jsem myslela že pojedeme do špitálu. Nakonec ho to pustilo. Druhý den dostal dietu a dobrý. A za půl dne začala teplota, a následně horečka a průjem. Konzultace s dr. Drželo ho to 4 dny asi něco snědl u tchýně když ho hlídala, jinak jsme si to neuměli vysvětlit ... teď už pohoda naštěstí, jen víc kaká.

A pěkně rozvazuje, vyjmenuje jak dělá pes, kočka, slepice, kráva, ptáček, auto, hodiny, vysavač ... ukáže oči a spol. Kutoulí si, hrajeme na medvědy (stoupne mi na nárty čelem ke mně a chodíme s brum brum), všechno by nejraději rozebral na součástky. A moc rád luxuje. Jen není moc družný k dětem svého věku, radši si hraje s 3 a víc. Nočník skoro vůbec. Ukáže si na plínku a řekne "tam" až když je po všem

Teď řeším neustálé odkopávání, v ložnici větráme a je zmrzlej, neustále se budím a přikrývám, spací pytel už má malý ...
paajaak | 25. 10. 2013 20:11
ahojda holky tak to my mliko nedavame uz vubec, prestala ho chtit, vyjecne ji ho udelam, nebo kakao z obyc mlika, ale prevazne ma cajik. A kasi taky nemela ani nepamatuju, u nas vede pecivo s marmeladou nebo medem a testoviny, banan hroznovy vino a suseny jablicka a svestky a okurka ci paprika, k obedu ma nejradsi rajskoua a vajecnou omeletu s hraskem. nekdy si rikam ze ji musi chybet vapnik ale fakt mi nechce skoro nic mlecneho, obcas pribinaka nebo michany tvaroh s ovocem, ale to vyjmecne.
ted ma takovy tulivy a stidlivy obdobi a taky peknou vztekandu, kdyz neco chce tak se dokaze poradne vztekat a obcas po me hodi lzici a to teda schyta pa misto aby utekla tak se mi vrhne s brekem do naruce pevne me stiskne kolem krku a bulinka mamama nee mam...jako by rikala ja nechtela maminko
v mluveni skoro zadny pokrok, ma svoje slovicka, ale naucila se kolibat ze strany na stranu a dela brum brum a kdyz neco chce tak prosi rucickama, kdyz se ji neco libi tak tleska a viska radosti, nejvic ji bavi omalovanky a kresleni vicebarevnou uzkou nebo vodovkama....pak kocarek a panenka,drmi ji dava dudlicka rika ze ma nana ee,pak ji musime dat boticky...aky rika boo kdyz ji neco boli a kdyz neco pali rika au, kdyz nechce rekne ne a poda mi to do ruky,kdyz ma zizen rika bamba veme si stolicku a poda si flasku nebo hrnicek ze stolu, z hrnicku pije sama aniz by se pobrindala,aky je to paradnice, chce sponecky a bezi se podivat do zrcadla. jinak nos pusu oci usi pupik a nozicky ukaze taky dokonce i na miniaturnim obrazku v knizce.
ale nocnik teda porad nic
jarmila82 | 25. 10. 2013 14:05
Ahoj holky, my si podzim užíváme, hlavně teď poslední dny, kdy je venku fakt nádherně... Tedy krom dneška, Honzík má horečku, začínající zánět v oušku, dostal antibiotika a kapky do uší, tak doufám, že to rozkapeme =-O Ještě, že Nikolka jede s našima na chalupu, tam se aspoň vyvětrá

U nás docela pokrok, Honzík se začal hodně zajímat o knížky, dokáže v nich listovat i hodinu, teda když mu asistuju. Bere můj prst a ukazuje, co ho zajímá a já mu popisuju co to je, ale sám řekne snad jen nána. Jinak má spoustu zkratek, které teda mají více významů, např. HA ( hačí, hají, ham, haf, haló ), podle situace si to musíme domyslet Jinak říká jen táta, máma, babí, děda, nána, mimi a pak teda ty zkratky, no a Nikolce říká TA.Jo a nedávno se naučil říkat AU, tak to mám teď pořád "au au au", hlavně když měříme teplotu... Jinak si na všechno ukáže a udělá ručičkama prosím. Pak umí ukázat snad všechny části těla, nejradši oko - to pak ukazuje i na mě, hrozně se mu líbí, že si musím zvednout brýle a pak mi je vrátí

UM dostává ráno 150ml, někdy přidělávám ještě 60, ale většinou víc jak 150ml nevypije, má k tomu i rohlík. A večer má většinou kaši, občas pečivo s něčím a to mu pak dělám ještě tak 120ml UM. Občas má mlíko i přes den, když se odpoledne špatně vyspí a je protivnej, tak si lehne s flaškou a je spokojenej. Jinak jí všechno, rád a hodně.
barbora.cieslarova | 14. 10. 2013 14:03
Ahoj, tak jaké se daří na podzim? U nás začíná být pohoda. Stela ve školce, tak jsem začala chodit s Betkou 2x týdně na plavání. Týmová práce ji moc nebere (Pásla ovečky..., Berany, berany duc... a jiné kolektivní hry tragédie, drží se mě kolem krku a řve jak tur). Když si může plavat sólo, nebo skákat do vody, tak je to v pohodě.

Spinká 1x denně po obědě i více jak 2 hodiny. Vstává před 6h ráno, ve 12h jde spát a pak večer po 7h. Máme to tak asi 4 měsíce.

Na nočník začneme trénovat asi od listopadu. Už krásně mluví, tak mi může říct, co chce. Od minulého týdne se i začala ptát "Co to je?". Má hrubý zastřený hlas a každý si myslí, že je nachlazená.

Kolik dáváte ještě UM? Já ráno 7 odměrek a na noc 4-5 lžíc instantní kaše (Sunarka, Nutrilon, vše co mi přijde pod ruku - je v akci )
Rena82 | 30. 9. 2013 18:40
My lehkou rymu,a noci diky tomu super ze.
Nocnik nic,mluveni nic,jen mama a mimi,my se to snad nenaucime,ale jinak je sikovnej,nejoblibenejsi kniha je kucharka a foto albumy.
Plavani taky ok,malymu se libi moc,jsem rada.
Pozdrav vsem. flower
mk.brno | 25. 9. 2013 13:44
Ahojte, no teda to se u vás všech děje věcí a ty dovolenky, no teda... To my jsme byli na víkend na Podmitrově a jak tak zjišťuju byl to asi poslední hezký víkend. Kluk furt nemluví -MAMI říká všem z rodiny, občas řekne bú ale doktorku jsme dostali slovem ptáček (ale to už zvládá od května). Byli jsme na očkování tak už má hezkou rýmečku. Jo a nejlepší zábava jsou klíč a zámek, s tím si vydrží hrát moc dlouho. Přidávám fotku s klíčem z Podmitrova <
paajaak | 23. 9. 2013 11:26
ahoj holky, u nás pokroky nic moc, nocnik porad trenujeme 2x denne a nic (( zato da vykakat a vycurat vsechny plysaky a panenky...a hlasi u kazdeho ee :-X :-X
knizky miluje leporela ktery si chce prohlizet prevazne sama ale cist pohadky vubec...krici u toho ze tu knizku chce a vubec ji to nezajima,rikanky taky ne jen obrazky obrazky obrazky...nejvetsi uspech u nas ma kartove pexeso s krteckem.
Slova nemame zadne jen buuu haf,pipi,brum brum a brrm brm a potom mama a baba a baac a hopi
zoubky nam ted nerostou ale zato mame peknou rymu a zase vyrazku kolem pusinky.
doufam ze nebude ubreceny podzim...chtelo by to trosku slunicka a krasne sustivy barevny listi...chystame se na foceni v prirode...kamaradka dela profi foto a prijede kamkoli..tak se moc tesim....bude to zaroven darek k vanocum pro babicky..udelame kalendar, leporelo album a treba karty nebo pexeso z fotek
Darky pro malou budou jednoduchy...drevenou sadu kosticek,mini knizecky se zviratkama, barvama,ovocem ...takovou tu sadu na uceni a veci co potrebuje. ted jsme kupovali zimni boty od zn. superfit s goretexem a termo cepici a jeste nas ceka zimni bunda ci kombineza coz bude asi taky vetsi polozka..takze k vanocum drobnosti....vetsinu veci bych chtela vyrobit....ulozné boxy, stolek na notebook z civky, skrinky na klice, pletene obaly na kvetinace z pedigu a kosiky na kosmetiku, pro deti usiju panenky a jine hracky, pak tu mam asi 20 plechovek ud sus. mleka Beba tak je asi polepim samolep. tapetou ci ubrous. technikou a vytvorim darkove sady do kuchyne....no mam to vymyslene hezky, ale toho casu je malo, sehnala jsem si vecerni brigadu, takze sotva mala usne svistim uklizet do Globusu a vracim se po pulnoci.
Na ockování jsme jeste nebyli, premyslim jestli dame jeste zloutenku, je tu dost cizincu...mongolove atd. tak clovek nikdy nevi a ty deti taky seberou na co prijdou,taky casto jezdime v MHD a lidi na ni casto sahaji, podavaji ruku a tak...to taky nemam rada :-X

1 2 3 4 5 ... 19
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Se svou prací dopoledne spíš lehce bojujete, po poledni jste ale díky vazbě Venuše disponovány k energické činorodosti. Kolegyně vaší…
Maminka na Facebooku

reklama

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci

reklama