Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Mimi březen 2012

Jak jsem se tak dívala, tak jsoutu lednáčci, únoráčcí a pak i dubňáci a březnové mimísky tu nikde nevidím, tak doufám, že nedabluju Takže všichny čekatelky březňačky, vítám vás a všechny sem! <3 <3
Celkem 4174 odpovědí Zobrazit jako strom
Vy uz davate obyc jidla?My teda do roka nic...ani chleba ani rohlik,v lednu jdem k dr.tak se zeptam.
Nas se taky stavi na kolinka
Odpovědět To se mi líbí0
ahojda holky,vse nej do noveho roku, at je hezci nez ten lonsky. my jsme byli na tyden u rodicu a pekne jsme si svatky uzili. Kacenka se sama posadila a sedi bez problemu, taky se udrzi na nozkach kdyz je o neco oprena, dela paa paa , porad se nekde plazi a vechno vyhazuje z policek a stolecku,houpe se na kolinkach ale lezeni nam jeste porad nejde. na stedry den ochutnala rizek a na novy rok svickovou s knedlikem a vanocku s maslem..moc ji to chutnalo..ted zaciname bastit chleba s maslem a eidamem nebo rohlik
jinak bojujeme se spanim usiname az kolem pulnoci
Odpovědět To se mi líbí0
Holky vše nej, Tom si 23. sednul a začal dělat paci paci clamp
Hraje si se vším i sám (někdy vydrží i 10 minut - můj oběd) ale leze i za mnou - všude, nejhorší je záchod, nemůžu se zavřít, protože hned vleze za dveře =-O a nedá se otevřít lákala jsem ho otevřenými dveřmi na 5 cm na roličku toaletního papíru no děs běs :'( a děda ho už taky dveřmi na záchod sejmul, naštěstí jsem se zrovna vrátila s pejskem tak jsem ho rychle utěšila :-S
Dnes jsem s ním po celých vánocích poprvé sama, už byl od rána 3x pokaděnej, budeme kupoavt nočník tak snad něco uloží i do něj. Přes svátky si návštěvama rozhasil spací režim a od předevčíra už jsme měli problém i s krmením, snad to zvládnem vrátit do normálu, dnes jsem ho uložila v 9:30 a ještě spí, takže to už je skoro normál
Na kontrolu půjdeme v půlce ledne, taky jsem zvědavá co se dozvíme. Mějte se krásně a hodně odpočívejte a užívejte si všechno.
Odpovědět To se mi líbí0
@Rena82 My máme taky konztolu někdy koncemměsíce a pokud vím, tak očkování až v roce, přočkování hexy asi a nevím, co dál, nějak to nesleduju teda e tak dopředu. Lidula taky miluje kvězináče...A všecko neustále rozhazuje - co máme na stole, na auči na poličkách, všecko shodí dolů. A ji aopak plyšácí baví, ale musíme si s nimi hrát obě, samotnou taky nee Jo a taky přeju vše nej do nového roku!!!
Odpovědět To se mi líbí0
Vse nej do noveho roku jeste jednou vsem...
Nas mel 9 m a jako darek nam dal lezeni,takze hlidam kde a co...kvetinac miluje ,jinak ho vubec nezajimaji plysaci uz a detske veci,chce furt jen dospelacky veci a vse vyhazuje...
K dr.na kontrolu jdeme v lednu,tak jsem zvedava na vahu...to strha
Co vy mate kontroly nekdo nejake?a ockovani ted je jake?a nebo az v roce? a proti cemu
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky,
tak co, jak se daří po svátcích? U nás klid a pohoda. Liduška si vánoce užila, pořád večer obdivuje stromeček, když rozsvítíme světýlka a jinak si ho vůbec nevšímá, což jsem mooc ráda.
Máme se fajn, jsme zdraví a vlastně jsme si svátky fakt užili. Dneska tu byli naši na obědě a odjeli před chivlkou, tak jsem ráda, že jsme se viděli. Mamka je pořád v práci, tak to moc nevychází. Ale o sátcích jsme tam byli na dva dny a paráda.
Lidušce jsme naložili toho pejska od fisher price, jak zpívá a mluví, tak je z něho nadšená, pořád se po něm válí a mačká ho, aba hrál a hrozně u toho tancuje - kýve se z boku na bok a konečně!! dělá paci paci. To to trvalo.... Začíná se pouštět a normálně se občas zapomene a stojí bezdržačky a přebírá si něco v ručce, no tak čekám, kdy začne sama chodit Jen ať ještě vydrží, opička. Od tety dostala pod stromek nočník, ta ji učíme na něm sedět a zkoušíme různě přes den, aby se vyčurala a zatím nic a hlavně malá nechápe, co to vlastně chceme. Takže u nás takto... A co vy a dětičky? Zatím ahoj!
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme