Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

miminka červen 2012

Ahoj holky, pokud ste některá v těchto dnech zjistila, že ste těhu a chtěly byste se přidat budu ráda. Můžem si předávat zkušenosti, pocity a tak. Já jsem si dneska ráno dělala test a po 21 měsích jsem se dočkala vytoužených dvou čárek. Doufám, že bude všechno v pořádku.
Celkem 621 odpovědí Zobrazit jako strom
Maminky, těhulky, omlouvám se, že Vám sem skáču, spouštím FB stránky k mému e-shopu www.akankeo.cz s dětským zbožím se zajímavými slevami, 10% sleva na celou objednávku za like a a pak slevy na zboží u předobjednávek. Prosím, juknete, holčičky už mi neberou veškerý čas, malilinko konečně zbývá, takže v příštích týdnech to s akankeo.cz konečně rozjedem :o) http://www.facebook.com/pages/Akankeocz/202284909... .
Odpovědět To se mi líbí0
Dovoluji si vás tímto pozvat na můj nový e-shop, který je zaměřen na kojenecká mléka a dětské kaše. Je to dovoz z Německa, kde tyto produkty jsou levnější. Prosím, věnujte mi pár minut času a koukněte na něj.
Děkuji.

http://u-hanicky.eshop-zdarma.cz/
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte holky, jak se vám daří? Tohle je ten náš poklad Alenka.
Odpovědět To se mi líbí0
sice u focení nespolupracoval ale nakonec z toho vyšly krásné fotky :)
Odpovědět To se mi líbí0
Tak Všem novopečeným maminkám gratulji a tady posílám fotečku z našeho focení :) to je náš synáček na focení v 1 měsíci :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Anna Horáková Gratuluju a přeji hodně zdravíčka, ať vám Alenka dělá jen samou radost.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, tak to vypadá že jsem porodila poslední 20.6. v 8:07 se nam narodila Alenka Máme 52 cm a 3600g. Jinak porod to byl rychlej a nekomplikovanej. Všechny zdravíme mějte se pa pa.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, tak nám se 6.6. v 11:05 hod narodil Kubíček, 48cm a 3250 gramů. Jsem dost pošitá, takže na počítač jsem moc nechodila. Jinak je to náš miláček a je celkem hodný, i když mi připadá, že skoro pořád jenom kojím.
Odpovědět To se mi líbí0
ahojte tak se taky přidávám s holčičkou pavlínka se narodila 10.6.v 10.44h...od středy sme doma a kristýnka se ze sestřičky moc těší...porod samotnej byl v pohodě ale to čekání před tím horší..rupla mě voda a nic se nedělo tak mě přijali na pokoj a monitor co 3 h plus pak celou noc i kapačka s antibiotik kvuli tomu že mě odtekla ta plodovka..tak že to ráno vyvolalj to už bylo24h...nakonec mě ještě ruply vak plodových blan a porod se rozběhl sám to už bylo fajn 4 hodinky a mala byla na světe...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky:) omlouvám se že jsem se dlouho neozvala, ale jsem v té skupině černovky na FB a myslela jsem že jste tam všechny tak jsem tu už nepsala:) Jinak 2.6 po 13ti hodinovém porodu sem i narodila dcera Julinka, porod komplikovaný, měla jsem dvě placenty, jak jsem čekala dvojčátka a ta druhá placenta přirostla k děloze a tak mi po porodu dělali doslova vejšrab...hrozný:) Jinak Julinka měla přesně 4000g a 52cm. Posílám fotku:) je strašně hodná, spinkáme v noci minimálně 6 hodin a když se vzbudí tak nepláče ale jen si povídá a tím mě vzbudí:) ještě že jsem jí celé těhu říkala že bude hodná:)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky tak mi přenášíme a nebaví mě to už bych to ráda měla za sebou. Ale Bětka se tu dlouho neozvala tak třeba už má Kubička na světě a nemá na nás čas.
Odpovědět To se mi líbí0
Tak co holky která z vás je další? a co vy které už máte své ratolesti jak zvládáte :)?
Odpovědět To se mi líbí0
tak holky my už jsme konečně taky doma od útery a to jsme rodily 21.5 no tak snad už jsme si vším prošly a teď už bude jen klid. Jinak teda koukám že první jsem nebyla tak gratulace daničkovi k malému mame je ve stejný den :) akorát ten muj maly je až 10:48
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky, tady se nic neděje takže to vypadá že jsem poslední která je ještě dva v jednom . Byla jsem včera na kontrole a jsem na špičku otevřená a trošku se mi zkrátil čípek. v sobotu mám první termín tak uvidíme jinak jedu v úterý znovu na kontrolu. Mějte se hezky a hlavně buďte všichni zdraví a v pořádku. pa pa
Odpovědět To se mi líbí0
Díky a nebojte, taky se brzy dočkáte, váš měsíc se už blíží Užívejte si jich dokud jsou v bříšku, pak teprve začnou ty pravý starosti Dáda byl od malička spáč, Maty dokáže i střídavě koukat a jíst i 2 hodinky a pak usne třeba i jen na hoďku, ale někdy i na dýl. Zase zatím spinká v noci, ale musí usnout u mě na posteli a pak ho můžu dát do postýlky, sám usnout neumí a zase si nepotřebuju vzbudit Dádu. Jinak je vcelku hodnej tak doufám, že mu to tak zůstane. Ale musím přiznat, že po bříšku se mi vůbec nestýská. Jsem šťastná, že mi docela rychle splasklo. V tuhle chvíli mám 6kg navíc, ale zatím to jde ještě trošku dolů. Mám to víceméně všude, tak doufám, že když budu lítat okolo dvou dětí, tak to půjde dolů samo... Tak kdyby náhodou jste se rozhodly už rodit, tak přeji pokud možno rychlý a nejmíň bolestivý porod a spokojená miminka <3
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, moooc gratuluji je nádhernej. Už bych to chtěla mít taky za sebou zítra jedu zase na kontrolu.
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky moc moc gratuluji mikmiskovi je nadhernej..at jste stastní a zdravi clamp clamp
Odpovědět To se mi líbí0
@danicek Je nádherný, moc gratuluju <3 Hlavně ať ste zdraví a spokojení. Taky bych chtěla mít toho našeho mazlíčka u sebe.
Odpovědět To se mi líbí0
Jo a narodil se v 0:37h. Taky se tvářil, že to chce ještě stihnout 20.5 a od té první večerní kontrakce uběhlo 3,5hodiny a na sál jsem došla tak 20 minut před porodem, ale poslali mě ještě do sprchy, kde už jsem stejně tlačila
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte maminy, tak hlásím další miminko Neměla jsem v poslední době moc času chodit na PC a když, tak jsem byla spíš na fbk. Malý Matyášek nás docela napínal s datem porodu. V sobotu večer jsem začala mít kontrakce po 8-6 minutách, tak jsem jela do porodky, tam mě přijali, protože to sice na porod ještě nevypadalo, ale vzhledem k tomu, že už mimi mám, tak aby to nebyla náhodou rychlovka. Do rána kontrakce po deseti a nic se nedělo. Ráno jsem dostala čípek, aby se uvolnily děložní křeče a pak jsem začala mít kontrakce po hodině. Myslela jsem, že mě pošlou domů, ale paní doktorka byla chytrá a řekla mi, že když mě pustí, určitě mě bude za 2 hodinky přijímat Ještě večer se tam objevila sestra z dětskýho a nakázala mi, že si mám porod nechat až na ráno a jak to tak bývá, za půl hodinky jsem měla kontrakce po 10-min. a zkracovaly se. Pak jsem dostala ještě 2 čípky a to už byly stahy tak po 2minutách. Sestra mě prohlídla, řekla, že mám zavolat přítele a že půjdu asi ještě na přípravu (klistýr) což už jsem odpověděla, že to nehrozí a taky že ne, než to stačila PA napustit, už jsem začala tlačit a co si budeme povídat. Přítel stihl akorát dojet na střihání šňůry a byl z toho vykulený snad víc jak já A teď ty důležité informace Matyášek Bělohoubek 21.5.2012- 3680g a 53cm. Je o 3/4kilča větší jak bráška, ale taky delší, takže vypadá jen jako o měsíc starší, než Dáda při porodu, jinak je to jeho věrná kopie. Bolesti byly tentokrát větší, ale nato že jsem si to odrodila víceméně sama bez jakékoliv podpory (samozřejmě počítám do doby než jsem si lehla na por. lehátko) tak jsem to docela zvládla Jiank doma už jsem od čtvrtka, ale když jsem nestíhala předtím, teď už tuplem ne. Zžíváme se všichni s novou situací. Jo a Dáda brášku zatím miluje a pořád mu dává pusinky . Tak jinak přeju ať miminka ještě v klidu dopečete v troubě a hodně štěstíčka a zdravíčka
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme