Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

miminka červen 2012

Ahoj holky, pokud ste některá v těchto dnech zjistila, že ste těhu a chtěly byste se přidat budu ráda. Můžem si předávat zkušenosti, pocity a tak. Já jsem si dneska ráno dělala test a po 21 měsích jsem se dočkala vytoužených dvou čárek. Doufám, že bude všechno v pořádku.
Celkem 621 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahojky, taky se přidávám ke gratulaci a hlavně to zdravíčko ať jste v pořádku pa pa <3
Odpovědět To se mi líbí0
@LucieGratuluju, přeju hodně zdravíčka pro vás oba. Ať ste brzo spolu doma.
Odpovědět To se mi líbí0
luci gratuluji tak to máš aspon za sebou at ste brzy oki a užíváš si malého doma....
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky tak jsem teda první já 20.5 v 23:00 mi odtekla plodová voda a po hodně komplikovaném porodu se nám narodil 21.5. Daneček v 10,48 s mírami 52cm 3150g je nádherny ale bohužel jsem si ho ještě neužila den po porodu mi byl převezen do jine nemocnice na pozorování a musel dostat transfuzku :( já už jsem od včera doma tak za ním dojíždíme aspon na kukajdu do vcerejska byl na JIP ted uz je na normálním oddeleni a budeme čekat na poslední krevní testy a pak bych až se uvolní místo byla prijata k nemu a poté propuštěni. Tak nám držte palce at je to brzo a pak hažte info jak jste dopadly vy přeji at to nemáte jako já když mi řekli že jsem byla noční mura porodnictví a že toto tam ž nezažily strašnědlouho.
Odpovědět To se mi líbí0
to samí i mylolite, tak zatím pa pa
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky, tak u nás zatím nic pořád jsem zavřená ani čípek se mi nezkracuje. Jen mě nebaví teď každej týden jezdit na pásy to je pro mě otrava. A všechno mě strašně bolí hlavně spodek. Taky jsme včera konečně byli s přítelem na matrice a na poslední chvíli se jakž takž domluvili na jménech takže u nás to buď bude Alenka nebo Michálek. Tak uvidíme hodně lidí typuje že vypadám spíš na tu holku tak snad jo. Mějte se pěkně snad těch posledních pár dní přežijem .

P.S. Nemá to už Daníček za sebou už se tu dlouho neozvala.
Odpovědět To se mi líbí0
Holky, tak jsem byla v nemocnici, v pondělí večer mi začalo tvrdnout břicho po deseti minutách, tak jsme nad ránem raději jeli. No nakonec to byli asi jen poslíčci. Jinak se taky trochu otevírám, ale hlavička ještě moc nenaléhá. Nechali si mě tam v úterý a včera ráno mě pustili domů.
Odpovědět To se mi líbí0
ahojte,luciku asi budu první včera mě doktor řekl že se mě zkracuje čípek sem na 1,5cm a hlavička uplně dole....tak držte pšsti prej pokud neporodite tak přidte v pondělí 28.5 =-O =-O
Odpovědět To se mi líbí0
ty jo bětule tak snad se brzo uzdravíš, musí to být vyčerpávající. v pondělí jdeme na kontrolu do nemocnice a pak mě čeká ještě jedna návštěva mého gynekologa a už budu předána jen porodnici. No jo už se to blíží ale zatm teda žádné náznaky :) tak jsem zvědavá kdy to dojde. ale musím říct že se strašně těším až si normálně lehnu to spaní to je strašné každé otočení jsem snad vzhuru do toho nekolikrat za noc na zachod a když si chci lehnout odpoledne tak si náš hafik vzpomene že chce jít lítat na zahradu a tak dlouho otravuje než vstanu (asi mě připravuje na tvrdý režim až bude malý ). tak jsem zvědavá holky která z nás to bude mít první za sebou
Odpovědět To se mi líbí0
ahojte,mě je líp než před měsícem bříško mě kleslo a líp se mě dýchá a malá už tak hrozně nekope do žeber a do močákuo))jinak aktivní je pořád hodně...pásy byly oki...další poradna v pondělí a i zajdu do porodnice vypsat porodopis...jen mě hodně řeže v pipině tak čekám na výsledku stěru..
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, no já jsem byla v pondělí na kontrole, dr. se zdálo, že má prcek nějaké pomalejší srdíčko, ale na pásech to pak bylo dobré, tak snad je to ok. Já jsem totiž už od minulé neděle hrozně nachcípaná. Včera jsem musela jít k dr. a dostala jsem antibiotika. Je mi fakt hrozně. mám příšerně ucpané dutiny, bolí mě čelo, nos, lícní kosti, uši, zuby, prostě celý obličej a k tomu se dusím. Snad se mi brzo uleví. Vzhledem k tomu jak mi je, tak nedělám nic co jsem si naplánovala, jen se stěhuju z gauče do křesla a zpátky. Nejsem schopná vůbec nic dělat. No a Kubíčkovi se to taky moc nelíbí. Včera se skoro nehýbal, až jsem měla strach, ale večer se pořádně protahoval, tak snad je v pořádku.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky maminky čekatelky, mi jsme dneska byli na kontrole a poprvé na pásech. Všechno je v pořádku jen mám prý trochu vyší ten druhý tlak měla jsem 120/90 Prý je to nahranici. Tak mi hned doktor předepsal nějaké kapky prý projistotu a mám je týden brát. Jenže teď jsem si přečetla příbalovej leták a zjistila jsem jaký je to svinstvo tak se mi do toho vůbec nechce. Tak přemejšlím jestli s tím dva dny nepočkám vždycky se u babičky změřím a když bych to měla pořád takovi pak teprve bych to začla brat. Přece jen jsem měla celou dobu pokoj. Co jsi o tom myslíte vy? Jinak u nás je to děs chlap začíná teprve teď řešít jméná a ty co jsem vybrala já se mu nelíbí no není to na zabití? Dejte vědět jak se všichni máte a ahojky. <3
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky tak co jak vám je? co Vaše dětičky ještě se drží? jak vám je? už vám dochází že to za chvíli je tady? =-O
Odpovědět To se mi líbí0
no jo záda to je děs,taky mě bolí,nevím jak mám sedět čí ležet nebo stát.
Odpovědět To se mi líbí0
@P.annaTak to máš fajn, já jdu na kontrolu v pondělí, tak uvidím jak dopandu. Jinak mě trápí hrozná rýma, ucpané dutiny a přidal se k tomu i kašel. Takže jsem úplně vyřízená a bolí mě z toho břicho a záda.
Odpovědět To se mi líbí0
Tak jsme včera vyrazili do JBC na sepsání porodopisu a je to fakt štreka z tý naší vesničky a rovnou jsme zašli na matriku sepsat papír o otcovství a jménu pro prcka takže už jen zbalit tašku a tradá
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky..tak to my jsme byly na kontrole v pondělí.Jenže tam byla jen jedna doktorka,takže poradnu zrušila a šla dělat UZ a nás co jsme šli do poradny nakonec dostali na starost sestry.Takže jsme se jen zvážili,změřili a šli domu..hrozný ..ale 21. jdu na další tak snad si na nás udělá doktorka čas
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky,

my jsme byli na kontrole dnes (32+4) a máme asi 2 300 gramů. Paní doktorka se nad tím nezastavila - prý je to pouze orientační, ale taky počítám, že to nakonec bude tak 4kg macek.

Tak tohle trápení s babičkami taky znám. Ta moje si zlomila krček a ruku minulý rok. Bohužel už to nerozchodila a skončila na kolečkovém křesle. Ale je to silná osůbka, takže i v 84 to nevzdávala a začala se učit na chodítku. Ty léky na ředění krve ji taky udělali v těle pěknou paseku a s krvácením žaludku a střev skončila dvakrát v nemocnici. Teď je tak slaboučká, že už jsme ji museli dát do domova důchodců. Ale pomalinku se zase sbírá a moc se těší na další pravnoučátko
Odpovědět To se mi líbí0
@Anna HorákováLeslieno to mě mrzí, že máš takové trápení. Naši babi ve středu taky odvezli do nemocnice. Byla tam víc jak měsíc se zlomeným krčkem, teď byla necelý týden doma a už je tam zase. Nějak jí zase hapruje krev. Bere léky na ředění a teď ji má prozměnu moc zředěnou, tak jí na pár dní odvezli, aby ji sledovali, mohla by prý začít krvácet, třeba vnitřně. Tak snad ji v pondělí pustí domů. Jinak já jsem byla u našich, pečeme bratrancovi na svatbu a včera večer jsem konečně jela domů. Bylo mi hrozně smutno, mívám teď nějaké depky i doma. Navíc mi hrozně otekly nohy, asi z toho horka, já se nevlezu do žádných bot, snad to brzo splaskne.
Odpovědět To se mi líbí0
Tak ahojky holky, mi jsme byli taky včera na kontrole a všechno je u nás vpořádku že bude mimčo větší mě taky pan doktor povídal ale uvidíme při prvním mě taky strašil a pak měl malej 3,5 kg což mě příjde tak akorát. Zato jinak se nám to všechno tak nějak s.... Teta bojuje s rakovinou jater a střev, už má za sebou jednu operaci další tři jí čekají a ke všemu je v poslední fází, ale doufáme že to zvládne.A ještě tomu dodala korunu moje bábi tři týdny byla v nemocnici se zápalem plic, za tu dobu strašně zeslábla a sešla taky už není nejmladší má přes sedmdesát, dva týdny byla doma a včera jí odvezli zas, ale tentokrát za to může děda protože jí od návratu psychicky deptá a tak se včera složila. Začínám mít pocit že jsem z toho napalici. No nic děkuji že jsem se tu mohla trochu vypovídat a příště snad s lepšími zprávami ahojky.
Odpovědět To se mi líbí0

Video

Diskuze

Doporučujeme