Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

miminka červen 2012

Ahoj holky, pokud ste některá v těchto dnech zjistila, že ste těhu a chtěly byste se přidat budu ráda. Můžem si předávat zkušenosti, pocity a tak. Já jsem si dneska ráno dělala test a po 21 měsích jsem se dočkala vytoužených dvou čárek. Doufám, že bude všechno v pořádku.
Celkem 621 odpovědí Zobrazit jako strom
ono se to ještě třeba roztáhne a zvlášť když půjdeš rodit,držím pěsti.My měli ve 30tt 2kg a nyní jsem 33+3tt takže +nějaké deko.Doktor říkal že je to na svůj vývoj obr a ať počítám se 4kg mackem.
Odpovědět To se mi líbí0
tak jsem dneska byla na kontrole a teda vůbec jsem nebyla potěšena mám úzké porodní cesty nebo co tak že mám počítat i s tím že by mohl nastat císař :-S ach jo. No a maminky kolik vám váží prcci já jsem 35 a nějáké dny a dneska mi doktor říkal 2200g což mi přijde teda málo ale doktor se nad tím něják nepozastavil.
Odpovědět To se mi líbí0
@rufi tak to je dobrý
Odpovědět To se mi líbí0
my máme termín 18.6. ale doktoři hrozí císařem tak pokud to bude plánovaný porod tak bych chtěla už 6.6. to má muž narozky.Nemusím řešít co mu koupit,dostane dítě
Odpovědět To se mi líbí0
Tak já mám taky 2 termíny jeden je 8.6 a druhý je 28.5 tak jsem zvědavá kdy to přijde 22.5 mám narozeniny tak si každý dělá srandu že to bude muj dárek a nám s manželem by se líbilo datum 4.6 to je naše první výročí svatby. tak uvidíme kdy se malému bude chtít na svět.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky, tak já mám první termín 9.6 a druhý 11.6. tak uvidíme. Pokud možno chtěla bych rodit přirozeně jako poprvé tak snad se to povede a bude to aspoň stejně rychlé. Ikdyž je tohle těho. od samého začátku úplně jiné. Poslední dobou trpím na bolesti hlavy minimálně jednou za týden mě to přepadne asi to bude tím jak jsem přibrala a páteři se to nelíbí.Jinak jsme celkem v pohodě Miminko se v bříšku vrtí narozdíl od prvního až moc to byl kliďas tak jsem zvědavá co to bude za ďáblíka. <3 :-S . Mějte se pa pa
Odpovědět To se mi líbí0
@Samantha87Ahoj, tak já dneska končím 33 týden a co se týče porodu tak vůbec nevím. Čekáme 1. mimčo a vůbec nevím co mě čeká. Nedokážu říct, jestli budu chtít něco na ulehčení. Uvidím asi podle situace.
Odpovědět To se mi líbí0
ahojte ja koncim 32.tyden a klasika boli zada a stydke kosti prvni porod sem mela pririzeny ale bohuzel s komplikacemi tak sem hodne uvazovala o cisari ale asi to opet necham na prirode a budu doufat ze druhy porod bude lepsi.... =-O
Odpovědět To se mi líbí0
@Samantha87ahojky..tak já doufám že to všechno půjde bez jakýchkoliv analgetik
Odpovědět To se mi líbí0
Já osobně jsem si zkusila rodit přirozenou cestou a i císařem a na klasický porod nemůžu dopustit.Je to lepší jak pro matku i pro dítě.Hlavně je to kratší rekonvalescence
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky,

může se k vám přidat? Já jsem teď v 31t a pracka čekám 25.6. Teď jsme s manželem absolvovali předporodní kurz. Porodnici máme čistou, barevnou a porodní asistentky vypadali taky v pohodě. Takže s nad to nebude tak hrozné T
eďka u nás nabízejí novinku, krom epiduralu ještě rajský plyn. Oboje mě trochu děsí, tak nevím...Co plánujete vy? Přirozený porod nebo něco na ulehčení?
Odpovědět To se mi líbí0
@rufimi doktorka taky doporučila,ale vůbec nezabíraj a na krabičce je psáno max 16 tablet denně,takže se ani nedivim mno plánovala jsem si že přiberu tak kolem 10kg ( mám totiž oboustranně vykloubené kyčle takže bych neměla moc kynout )
Odpovědět To se mi líbí0
zkus cucat Renii to snad můžou i těhule,můj muž to futr baští a nemůže si to vynachválit.Máš 15kg nahoře?srabe,já 17
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky..tak já už jsem 33 tt a prcek mi pravidelně okopává žebra :) jinak nemáme žádné problémi a tak..
jen mě bolí v kříži,kostrč a kyčle ale nestěžuju si :) Joo jen ta žáha kdyby mě furt nepálila,ať jim a piju co chci tak se toho pálení nemůžu zbavit :'( a abych se vám pochlubila tak jsem přibrala 15 kg a myslim že se ještě pochlapim :)
Odpovědět To se mi líbí0
já používám intim gel Femina tak asi toto.Termín mám 18.6. ale vzhledem k tomu že už mám 2císaře tak mě mudr,straší že půjdu dřív
Odpovědět To se mi líbí0
@alenkazriseNo to jsem teda zvědavá, jak to zvládnu. No nějak budu muset, ten malý andílek za to stojí. A jaké intimní mýdlo si berete s sebou do porodnice? Jo a holky mohly bychom si tu znovu sepsat předpokládané termíny porodu, ať víme jak jdeme po sobě a můžem pak porovnat kdo koho předběhl a tak
Odpovědět To se mi líbí0
jo jo ma se dojet max do 2 hodin,ale me stejne potom jeste tu vodu nejak pichali tak me ji asi tolik nevyteklo doma...ale jinak poradne stahy me zacly az pozdeji nejhorsi asi od 20-do konce 2.55 =-O voda me doma rupla ve 12...mezi tim to byla celkem pohoda a spousta casu na klystyr atd...
Odpovědět To se mi líbí0
ta plodovka je důležitá při porodu a kdyby ti odteklo jí moc tak by dítě lezlo nasucho a hlavně ta voda je pro něj životabudič
Odpovědět To se mi líbí0
@rufiJo já jsem to tak slyšela, že když praskne voda, tak se má tuším do dvou hodin dostavit do nemocnice. Tak tos měla hodně nepříjemný zážitek. Nedivím se, že jsi opatrná. Já taky raději pojedu dřív, když si nebudu jistá, než abych dojela pozdě.
Odpovědět To se mi líbí0
mělo by se.Já bych teda níic neriskovala,může se stát cokoliv a pak by sis to celý život vyčítala.Od minulého těhu jsem dost opatrná,praskla mi placenta a kdyby jsme shodou okolnosti nebyli zrovna v nemocnici tak tu dnes nejsem a ani náš kluk
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme