Miminka listopad 2010

Zpět na hlavní stránku diskuzí Marčela | 23. 3. 2010 17:45
Ahojky sem v 6+2tt takze rodit budu v listopadu.snad nebude moc tuhá zima..
Celkem 3690 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Marčela | 3. 6. 2014 19:14
Ahojky holky co je u vás nového??nějaká nová těhulka ???
Antoanet | 21. 3. 2014 21:50
@Antoanet a tady je Sarinka
Antoanet | 21. 3. 2014 21:49
Ahoj Holky, ted jsem tu dloooouho nebyla a koukam, ze je tu docela zivo. Gratuluju vsem k novym prirustkum a tehotenstvi <3 < . U nas je vse pri starem. Od cervence chodim na plny uvazek do prace, tak je to docela zahul. Sarinka skolku nemusi,asi ji odtud vezmeme, je tam ucitelka s prominutim krava. Rano tam holku tahneme po smyku a ted jsme ji chvilku davali i na odpoledne, rozbilo se auto, tak ji proste po obede vyzvednout neslo a to sme ji zase tahli posmyku odtad, protoze to je tam jina ucitelka a pro zmenu se jitam hrozne libi. No a jak tam chodit nechce, tak je vecne nemocna dostatecne na to, aby tam nemohla a dostatecne malo na to, aby ji bylo s cim lecit, az na blici chripku, tu uz sme vsichni meli dvakrat. Elince budou pristi tyden uz dva roky, strasne to leti. Marcel, vsak ono to pak prijde v ten spravny cas, ja kdybych ted otehotnela, tak by to dopadlo asi stejne nejak proste ted neni na mimco vhodna doba...
Mishelka1987 | 10. 3. 2014 16:57
Ivi jj jsme na tom stejně, těm dětem se ty pusy nezavřou a když ano, tak stejně melou i ze spaní ale tak nemám jim co vyčítat, mě je 27let a celý svůj život jsem zatím prokecala, taky málokdy zavřu pusu Ono je to v pořádku, až na to, že pusu nezavřu ani když jsem sama, takže se vykecávám sama se sebouDD V novém bytečku se bydlí moc dobře Je tady krásné prostředí a všichni jsme si zvykli- takže to byl moc dobrý tah a s manželem jsme moc rádi, že jsme do toho šli Není nad to bydlet ve vlastním :-[ A co vy holky? Jak se vám vede a daří? Marci a jak jsi dopadla ty?
typkova | 15. 2. 2014 13:38
@Mishelka1987 ..s tou ukecaností je to u nás podobný večer si říkám, ať už je sedm a jde spat, nebo budu v Krimi zprávách a jak se bydlí v novém bytečku?
Mishelka1987 | 14. 2. 2014 21:19
Ahojky Marci já osobně nikoho nesoudím a nesoudím ani tebe, jsem ráda ,že existuje možnost potratu a že si žena může sama určit, zda dítě chce či nechce! Kdybych otěhotněla já - třeba teď, tak je mi dopředu jasný, že bych na potrat šla - prostě teď na to finance nejsou a navíc už jsem dost dlouho doma a prodloužit si to o další 3 roky to nee. Ale nemyslím si tedy, že finance bývají v takové situaci rozhodující - já čekala Kubíka v 19letech - velice neplánovaně, žili jsme v garsonce v podnájmu, můj manžel vydělával cca 9 tisíc čistého a já chodila do školy tudíž jsem byla bez peněz. Taky jsem velmi zvažovala potrat, ale Lukyn nechtěl, chtěl být tátou, teď jsem za to moc ráda. Ale jak jsem psala na začátku - je to každého volba a hold když se na to necítíš, tak se na to necítíš... Peti tobě moc gratuluji k miminečku, je to fajn, jak jsme se tady rozrostli a není to tak dávno, co jste všechny byly prvorodičky Jinak s tím psaním tady je to zabité - to máš pravdu, už mnohokrát jsem tady vypsala román a ten se ani neuložil a jelikož já dost spisuju - nikdy se mi to nechtělo psát znovu Jinak u nás nějaký závratný novinky nejsou. S Kubíkem čekáme na pozvánku z pedagogicko - psychologické poradny - má podezření na dyslexii. Minulý týden jsme byli u očního a potřebuje brýle ,tak uvidíme, zda ty jeho problémy se čtením nejsou způsobeny tím, že špatně vidí...ale já se spíš přikláním k té první možnosti, jelikož dyslektik je můj manžel a jeho brácha taky No hlavu si z toho nedělám, hlavně že ho škola baví a je spokojenej Jinak u Natálky všechno v pořádku, ve školce se jí líbí nepláče před ani po a svou paní učitelku má moc ráda. Strašně hezky povídá, až to vlastně hezké není, školku máme 5 minut od baráku a já si po těch minutách cesty domů říkám: Jen ať na chvilku zavře pusinu Jojoooo hrozná máma - jinak se mi od března rýsuje nová práce, zatím nechci víc psát ať to nezakřiknu, tak jsem to ještě nikomu kromě Lukyna a rodičům neříkala - není to žádná fajnová práce, ale hlavně, že je aspon nějaká, za slušný plat a dvě minuty od domu ,takže parádička No nic, já končím a jdu odpočívat k telce. Tak se mějte fajnově a Marci - hlavu vzhůru, zas bude dobře <3
Marčela | 13. 2. 2014 16:16
Ahoj holky tak jsem dnes byla na mini interupci.nebylo zatím ani srdce.zákrok byl otázka pár minut.my jsme prostě ted to miminko nechtelo takze jsme se rozhodli takto.a nelituju toho..chceme miminko az ho opravdu budeme oba chtít..snad mě chápete.ahojky
Lenusacek | 11. 2. 2014 10:39
@Marčela Maci, já bych si mimi nechala, i když bychom měli málo peněz, nedostavěný bydlení atd. Já si říkám, co se má stát, stane se, co by za to jiný ženy daly mít miminko, je to dar, nikdy nevíš, zda budeš mít příležitost mít další děti... Věřím, že se rozhodneš správně, abys toho později nemusela litovat. Drž se, Maci. flower
koralina | 10. 2. 2014 22:00
děkuji je hrozně hodná a havně nám jde i kojení narozdíl od malýho
typkova | 10. 2. 2014 19:13
@koralina ..krásná holčička gratuluji
| 9. 2. 2014 8:09
a ještě jedna společná Honzík a Markétka mějte se krásně
koralina | 9. 2. 2014 8:08
ahoj děvčata jak se tu máte,nějak mi nechodili upozornění tak sem nechodím jsme ještě na jedný skupině jinak u nás Honzík chodí od září do školky je moc spokojenej.na 3l měl 102cm 17kg a nohu má 26,5
jinak v září se nám narodila Markétka opět předčasně a to o 6tt ale vše bylo v pohodě měla 2490 a 46cm
typkova | 8. 2. 2014 20:50
@Marčela Ahoj Marci, tak to je teda dost haluz, člověk se může chránit jak chce a stejně je to k ničemu Bude to jen a jen na tobě, jak se rozhodneš, ty znáš vaši situaci nejlíp.. já nejsem zastáncem potratů, vždycky i říkám, že se to nějak musí zvládnout.. tak držím palce, aby ses rozhodla správně
| 6. 2. 2014 19:46
@19ewicka Ahojky cenu jsem nepočítala všechen materiál jsem měla doma ale bylo to cca 12 hodin práce kdybych to šila na zakázku tak se to asi ani nevyplatí kupovat. Šití na zakázku je neoceněná práce bohužel proto se nepouštím zatím do živnosti Petra
Marčela | 6. 2. 2014 9:28
@19ewicka Já vím je to hrůza.já jsem odpůrce potratů a můj chlap taky ale zase když ted nejsou moc penizky a hlavne ten baracek neni hotov tak bych zase mela jen nervi jak to budeme zvladat.jsem asi v 5tt takze by to byla mini interupce..je mi z toho moc smutno ale nejde to ted jinak.. chtely jsme mimi treba za rok ale ted je to moc brzo..prosím holky doufám ze me za to neodsoudíte... :'(
19ewicka | 5. 2. 2014 19:58
Ahoj holky,

taky nějak nestíhám psát, už chodím od 25. listopadu do práce, tak jsem ráda, že je změna baví mě to dělám laborantku jako předtím, zatím jen na 5,5hod denně, protože není práce, ale od března snad už na osmičky... ted si nevydělám skoro nic devil ada celkem dobré až na to že nechce chodit ze školky domů, vždycky říká běž pryč a kope mě, tak si připadám jakkdybych ho doma týrala :'( co si asi musí ta učitelka myslet, má ted jaksi pořád špatnou náladu...
mimi bych chtěla tak za rok až 2, jsem ráda, že jsem mezi lidma <3
Peti: Kubík má parádní kostým jsi fakt moc šikovná, šiješ i na zakázku ??? taky bych chtěla nějaký kostým na karneval a na kolik penízků to cca výjde ?? děkuji a gratuluji budoucímu přírůstku

Marci : to je teda haluz, že jsi otěhotněla!!! fakt mazec!!! to je tak vždycky když to člověk nechce... záleží na tobě jsi ješte mladá a když půjdeš na potrat tak v budoucnu určo ješte děti mít budeš, ale já osobně bych ted asi nešla- nějak na to nejsem na ty potraty, asi se to mělo stát pak napiš jak se rozhodneš..

musím letět, uspat toho mojeho raubířa, holky mějte se pěkně a pište flower
| 5. 2. 2014 19:10
Ahojky holky je pravda že to tu dost nefrčí, ale pokaždé tady sepisuju slohovky a pak se to nezobrazíí tak se naseru a zruším to ale teď jsem zkusila napsat bez přihlášení a jde to tak nevím asi nějakej eror. U nás to vypadá tak jsem v 14tt screening máme v pořádku a už se těším na další kontrolu až pr´dolku zase uvidím Kubík je v pohodě ale poslední dobou je uplakaný a začalo to cca v době kdy jsme začaly mluvit o miminku. sice mi pořád hladí bříško a poslouchá miminko v bříšku. Ale asi mu dochází že už bude ten druhej bokem no uvidíme jak to dopadne mějte se pěkně Petra

Ps nejnovější fotka kubíka v sobotu jdeme na karneval s míšou Růžičkovou tak jsem mu spichla kostým jeho oblíbeného kuliočka
| 5. 2. 2014 19:00
Ahojky
Marčela | 5. 2. 2014 12:34
Ahoj holky tak vám jdu sdělit novinky.v lednu nám při sexíku praskl kondom..nechápu jak se to muže stat ale stalo..proste se ty mršky dostaly do mě a to zrovna v plodných dnech takže co myslíte..když mi včera 4 den meškala MS udělala jsem test a jsou tam dvě //....jenže ted je problem ten ze to vůbec nebylo v planu..jsem od ledna v praci a docela jsem byla rada ze si vydelam a ze jsem tak nejak jako driv mezi lidma..a nemame dodelaný vrsek baracku...penizky ted moc nejsou tak nevím jak bychom to honem dodelaly..takze jeto hnusný ale přemýšlím i o potratu...co by jste delaly vy holky??
typkova | 12. 1. 2014 16:42
Zdravím holky Mishko, je fakt, že to tu nefrčí tak nějak není čas

U nás je všechno v pohodě, Monička měla na 3leté kontrole 96 cm a 13 kg, nožku má 26.. Narozeniny jsme oslavili v rodinným kruhu.. U nás teda nemoci jsou, je 14 dní ve školce a pak 14 dní doma... musí si zvyknout na ty jiný bacily.. Ze začátku se jí tam líbilo, pak měla chvilku krizi a teď už chodí dobrovolně beru si ji po obědě, tak odpoledne trávíme doma nebo na vycházkách...

Před Vánocema to bylo u nás takový divoký, KONEČNĚ jsme dodělali podkroví, týden před vánoci jsme stěhovali ložnici nahoru, dole jsme museli vymalovat, nastěhovat pokojík a konečně se uvolnil obývák.. takže jako hlavní dárek byl pokojík a pod stromečkem už jen drobnosti... Zatím slouží jako herna, spí s námi nahoře..

A Pavlínka oslavila půl roku (děsně to letí, s Mončou se to táhlo), má 71 cm a 7100g.. je čiperná, točí se o sto šest, pořád jenom povídá, no je doma veselo

Přidám pár fotek z focení v srpnu a pokojíku..

Tak se zatím mějte, papa
1 2 3 4
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Za klienty cestujte, vyplatí se vám to nejen finančně. Skrze Lunu dobře reagujete na rozumné autority a samy máte dostatek inteligence,…
Maminka na Facebooku

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci