Maminka.czDiskuze

Miminka listopad 2010

Mishelka1987 14. 2. 2014 21:19:21
Ahojky Marci já osobně nikoho nesoudím a nesoudím ani tebe, jsem ráda ,že existuje možnost potratu a že si žena může sama určit, zda dítě chce či nechce! Kdybych otěhotněla já - třeba teď, tak je mi dopředu jasný, že bych na potrat šla - prostě teď na to finance nejsou a navíc už jsem dost dlouho doma a prodloužit si to o další 3 roky to nee. Ale nemyslím si tedy, že finance bývají v takové situaci rozhodující - já čekala Kubíka v 19letech - velice neplánovaně, žili jsme v garsonce v podnájmu, můj manžel vydělával cca 9 tisíc čistého a já chodila do školy tudíž jsem byla bez peněz. Taky jsem velmi zvažovala potrat, ale Lukyn nechtěl, chtěl být tátou, teď jsem za to moc ráda. Ale jak jsem psala na začátku - je to každého volba a hold když se na to necítíš, tak se na to necítíš... Peti tobě moc gratuluji k miminečku, je to fajn, jak jsme se tady rozrostli a není to tak dávno, co jste všechny byly prvorodičky Jinak s tím psaním tady je to zabité - to máš pravdu, už mnohokrát jsem tady vypsala román a ten se ani neuložil a jelikož já dost spisuju - nikdy se mi to nechtělo psát znovu Jinak u nás nějaký závratný novinky nejsou. S Kubíkem čekáme na pozvánku z pedagogicko - psychologické poradny - má podezření na dyslexii. Minulý týden jsme byli u očního a potřebuje brýle ,tak uvidíme, zda ty jeho problémy se čtením nejsou způsobeny tím, že špatně vidí...ale já se spíš přikláním k té první možnosti, jelikož dyslektik je můj manžel a jeho brácha taky No hlavu si z toho nedělám, hlavně že ho škola baví a je spokojenej Jinak u Natálky všechno v pořádku, ve školce se jí líbí nepláče před ani po a svou paní učitelku má moc ráda. Strašně hezky povídá, až to vlastně hezké není, školku máme 5 minut od baráku a já si po těch minutách cesty domů říkám: Jen ať na chvilku zavře pusinu Jojoooo hrozná máma - jinak se mi od března rýsuje nová práce, zatím nechci víc psát ať to nezakřiknu, tak jsem to ještě nikomu kromě Lukyna a rodičům neříkala - není to žádná fajnová práce, ale hlavně, že je aspon nějaká, za slušný plat a dvě minuty od domu ,takže parádička No nic, já končím a jdu odpočívat k telce. Tak se mějte fajnově a Marci - hlavu vzhůru, zas bude dobře <3
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme