Maminka.czDiskuze

Miminka s nízkou porodní váhou

vivik 5. 2. 2010 7:25:04
Ahojky, Terzastreda nelámej si hlavu s tím že strácíš mléko, když se budeš pořád stresovat něčím tak si přece nemůžeš užívat těch krásných chvil s tak malím tvorečkem <3 víš sama jak to pak rychle vše uteče, děti vyrostou začnoum mluvit a pak odmlouvaj jako ta má 8 letá žába a pak jsou střety zájmů a můžu ti říct že mám taky kolikrád co dělat abych to rozdejchala. Dnešní doba je šíleně rychlá. Já měla krizi kvůli výchově je to tak 14 dní koupila jsem si i kvůli tomu knihu abych zjístila co dělám špatně. Šokovalo mě že autor bojkotoval vše co nám tloukli naše rodiče do hlavy a nakonec zněl jeho ůsudek at dělaj děti co chtějí hlavně že žijou!!!!! Hm tak mi to moc nepomohlo. Mluvila jsem nakonec s míma rodičama a ptala jsem se jich co můžu dělat špatně a oni mi řekli ,, bud v klidu, nic neděláš špatně! Musíš to vydržet to tak je ! Pak jsem mluvila s pár lidma taky o dětech a uklidnilo mě že naše žába není jediná na tom s chováním tak pubertácky, jj je to dřív i ta puberta a oni žijí úplně jinýma pravidlama a zásadama než mi! Starosti a problémy budou vždycky ale je dobré si je rozdělit a naučit si říct které jsou opravdu tak závažné že stojí zato se nechat odnich ukrádat pocit štěstí a pohody, můj názor je že žádný ale ruku na srdce vždy nás nějaký dostane. Ale i tak se podívej : máš děti zdarvé? Máš zdravého muže? I ty jsi zdravá? Jste rodina - spoustu lidí ani neví co je rodina. Syn je viditelně dobrý? Je aktivní? Tak bud v klidu kdyby opravdu nebylo něco v pořádku tak to víš a nezapoměn že negativní myšlení přivolává starosti takže odedneška mysli pozitivně ohledně starostí a vpust do sebe pohodu ktrá s vývojem souvysí. Snad si se neurazila za můj dnešní příspěvek myslím to jen a jen dobře Krásný den. Jo a já jsem kojila taky jen myslím měsíc a 14 dní behem 3 dnů jsem pak přišla o mléko a malá má taky nutrilon Alergy Care....sem v klidu, je spokojená hlavně že má co jíst a tulit u jídla se kní taky můžu <3
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme