Maminka.czDiskuze

Miminka s nízkou porodní váhou

Tereza Středová 26. 2. 2010 14:24:29
Já si tam volala a řekli mi, že nemám dávky mléka zvyšovat, protože bych mu mohla přivodit bolení bříška. Takže mu ke každému jídlu budu dělat 100 ml. Do teďka jsem mu to dělala na střídačku - jednou 65 a jednou 100, jen v noci pořád 100, aby déle vydržel. Spurt prý trvá přibližně týden, tak jsem zvědavá. Za týden jdu do poradny, tak třeba to už ustojíme. Já si vůbec nevybavuji, že by u dcery vůbec k nějakému spurtu došlo. Je vidět, jak je každé dítě jiné. Co se týče TBC, tak Anička měla jen stroupek. Ve třech měsících si nás zvali k někam do nemocnice, kde to kontrolovali a tím dali i povolení k očkování. Tak jsem zvědavá, zda to je pořád stejné. Během těch tří let se hodně věcí změnilo, takže jsem někdy jak prvorodička
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme