reklama

Miminka v akci

Zpět na hlavní stránku diskuzí Kamčuš | 14. 6. 2016 11:26
Ahooj,jsem hrozně moc nadšená a proto jsem se rozhodla sdílet toto nadšení a hlavně možná některým jako jsem já, to pomůže. Jelikož mě po dětech malinko štve váha a fitko či koktejly, tabletky mi nejsou sympatické, tak jsem hledala alternativu. Dlouho jsem nemohla na nic přijít. Už jsem byla zoufalá, až jednou manžel narazil na super věc. Na Skalce v OC Tesco dostal letáček s upoutávkou badminton "Maminky s dětmi". Nelenila jsem a včera jsem vyzkoušela a musím říct příjemně to překvapilo, bylo to BOMBÓZNÍÍÍ!! Odložila jsem dítko do dětského koutku s hlídáním a šla hrát benďas s trenérem a s dalšími maminami. To vám byla fakt parádička, můžu jenom doporučit. Člověk vypne, poklábosí a hlavně se hýbe (a né málo)! Mě to natolik nadchlo, že zítra frčím zas!!
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Dnes vám nedělá problém vcítit se do ostatních lidí a pochopit jejich motivaci. Znáte-li někoho, kdo má problémy v osobním životě,…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama