Maminka.czDiskuze

miminko v prosinci 2011

LULU 18. 11. 2011 19:31:16
Ahoj Zonan, a odkud jsi? Pěkně si tam zimu nechej, já ještě nejsem připravená - momentálně mám problém zapnout bundu. Na kontrole jsem byla minulý týden, teď měla doktorka dovču, malá už taky jde dolů, ale zatím to vypadá, že bude v termínu:( Já bych ji každopádně vytáhla na svět klidně hned - už mi to příjde nějak moc dlouho a taky jsem začala být jak SLON!!! V noci nespím, pak jsem unavená přes den, většinou to ustojím a v noci stejně nespím...včera jsem do půlnoci žehlila. Nic mě nebaví a jsem už podrážděná. Jediný světlý bod tohoto týdne bylo to, že přítel přivezl kočárek - měli jsme pro něj jet spolu, ale jsem trochu nachlazená, tak jel sám. Ale jsem strašně ráda, že ho máme doma:) už chybí opravdu jen to naše Srdíčko. <3 Na Vánoce nemám skoro nic nachystané - jen jsem vytřela kuchyň, okna nějak neřeším, jen v pokojíčku jsem ho umyla a pověsila čisté záclony. Nějak mi nepříjde, že za měsíc jsou Vánoce a to se na ně vždy strašně moc těším, ale letos mi to příjde strašně divné, dlouhé...ale až malá vyleze na svět bude to určitě utíkat tak, že si budu přát zabrzdit. A co ostatní? Už máte všechno připravené a taky čekáte?
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme