Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Miminko v únoru 2012

Zdravím všechny těhulky, které mají předpokládaný porod v únoru 2012, patřím mezi tyto těhulky, tak určitě piště, piště, piště
Celkem 681 odpovědí Zobrazit jako strom
@lenkafi ja tam nic jinyho nedávam a tvar mi drží :) , ale nekdo tam přidává želatinu. A nebo bych tam tu směs dala na pár hodin do síta s látkovym kapesníkem a nechat to trošku vykapat.
Odpovědět To se mi líbí0
@esleranda Esme, tak jsem to udělala přesně dle Tvého popisu, ale tu náplň mám děsně tekutou, tak, že mi z toho vytéká. Nemá se tam dát ještě něco???? Jinak je moc pěknej a dobrej
Odpovědět To se mi líbí0
to je ono :)
Odpovědět To se mi líbí0
lenkafi: do dortový formy vyložený potravinarskou folii sem po stranach nastojato postavila cukrářský piškoty ktery sem zkrátila tak aby nepčuhovali přes formu, na dno sem nakládala odřezky + bud nakrájený cukrářský nebo normální kulatý piškoty a pak to zalila směsí z bílýho jogurtu (2 velký kelímky), jeden měkkej tvaroh ve vaničce a velká zakysaná smetana (asi 400g) a trošku přisladila (asi 2 polívkový lžíce). To sem pořádně promíchala a pak část nalila do formy na piškoty potom sem tam dala přesnídávku (ale nemusí bejt) a zbytek směsi, popřípadě se to může proložit ještě jednou vrstvou piškotů nebo třeba ovoce. Přikrejt folii a šoupnout do lednice ztuhnout :)

Já si ještě opatřila jedlej papír s obrázkem Mickymause a dala ho nahoru, ale to sem neměla dělat hrozně se to rozpilo, Kdybych to dělala znova tak bez toho.
Odpovědět To se mi líbí0
@esleranda Počkej, počkej, jsem naprosto nepečící typ, to mi musíš popsat podrobněji, zní to velice dobře
Odpovědět To se mi líbí0
@lenkafi domácí - piškoty, tvaroh, jagurt, zakysaná smetana a přesnídávka :)
Odpovědět To se mi líbí0
@esleranda To už jsem také zkoušela a bez výsledku Zajímavé je, že chleba ale sní, i rohlík Je to malá mrška
Jaká byla oslava a jaký jsi měla dort domácí nebo kupovaný? Potřebuji nějaký mustr
Odpovědět To se mi líbí0
@lenkafi A co třeba nšco přírodně sladkýho třeba jen dušenou mrkev nejdřiv rozmixovat a pak pomalu menit konzistenci na hrubší??
Odpovědět To se mi líbí0
@esleranda Esme, děkuji, ale myslím, že je úplně normální
Teď jsem zkusila Zuzce opět uvařit a nemixovat a co myslíte, zase nic, navalovalo se jí z toho a odmítla to jíst, takže zase skleničkujeme umixované do hladka Jinak jí celkem hezky, zuby stále 2
Také nechodím do cvičení s dětma, je to na násmoc brzy (9 hod.), to se nevypravíme
Jinak malá na mě pořád visí a to doslova, věší se mi za nohavice, kam se hnu, tam jí mám za zadkem, až to tuhle dopadlo tak, že jsem jí stoupla na ručičku (omylem), to bylo pláče!!!!, ale nepoučí se, dělá to dál A ukecaná je teda fakt hodně, někdy mě z ní jde hlava kolem))
Odpovědět To se mi líbí0
@esleranda Ahojky, také Honzíkovi gratulujeme k narozeninkám****, přejeme hlavně to zdravíčko
Odpovědět To se mi líbí0
@Medwideg Děkuju i za Honzíka :) Pak sem hodim nějaky fotečky :)
Odpovědět To se mi líbí0
@esleranda < < < HOOONZÍK MÁ NAROZENINY, MYYY MÁME PŘÁNÍ JEDINÝÝÝ... HOOODNĚ ŠTĚSTÍ, HOOODNĚ ZDRAVÍ... HLAVNĚ TO ZDRAVÍ < < < .... Všechno nej z celého srdíčka přeje Péťa a malá Terezička flower
Odpovědět To se mi líbí0
< < < < < < < < < < < < < < < < < <


Tak dneska je Honzíkovi rok < Uteklo to jako voda

< < < < < < < < < < < < < < < < < <
Odpovědět To se mi líbí0
Lenkafi: Tak to je mala opravdu šikulka :)

Honzík taky cupitá kolem nábytku a chvilkama se i poští a stojí sám, ale dělat kroky se mu nechce, to sebou radši placne na zem a leze po čtyřech. A taky mame nějaky vztekací období, jakmile mu něco řeknu nebo ho okřiknu aby někam nelezl tak začne vřískat jak prdlej. :(

Cvičit s malym nechodim, tady neni kam a dojiždět do města se mi nechce. Jinak ja chodim tady u nas na břišní tance, chodila sem před i během těhotenství tak sem s tim zas začla :)
Odpovědět To se mi líbí0
My lezeme o 1O6 a taky furt někam šplháme.. spíš opravdu jen šplháme, okolo nábytku nechodíme .... No já začla malé vařit, i mi to začla jíst, tak jsem byla vážně spokojená... ale začla mít zácpy a to třeba i 6ti denní, tak jsme se zase vrátili na skleničky a kadíme každý den, max za 2 dny .... za 2 týdny jdeme na roční prohlídku... tak čekám, že už budeme moct baštit více, třeba pečivo s dušenou šunkou atp .... Zubů máme 6

My ještě nenočníkujeme.. mám to v plánu na jaře a hlavně to začít vychytávat v létě .... ta zima mě holky fakt neba

Týýý jo, to je Zuzka úplně geniální.. že už napodobuje zvířátka clamp

Holky, plánujete s prckama chodit někam na cvičení nebo na plavání??? ... U nás ve městě ted otevřeli nový klubík, je tam i cvičení... tak to chci s Terkou zkusit... líbí se mi, že to není předplacený kurz .. je to prostě tak, že člověk přijde, zacvičí si s mimčem, zaplatí a zase nezávazně odejde - přijde ... Chci, aby poznala nový kolektiv, neznámé prostředí.. asi to bude ze začátku krušné, ale snad to dáme a pak si to budeme i užívat
Odpovědět To se mi líbí0
@Medwideg Ahoj, mě to také nejde, podaří se tak nějak 1x za 10 příspěvků a to mě vážně nebaví. Máme se dobře Zuzka obchází nábytek, ale zatím se nepouští. Nočníčkujeme dobře, vždy když přebaluji, dám ji na nočník a ona se tak z 90% vyčůrá, kakání se nedaří
Jídlo, pořád skleničky, doma uvařené nechce, má jen 2 zuby, tak pořád dost mixuji, jinak se zakuckává, tak s tím nespěchám
Co se týče oslavy 1. narozenin, tak jen rodina s babičkama a dědečkama. Ale co koupíme....nespíš jen hadrovou panenku Zuzku, jinak peníze, které dostane necháme na první botičky
Jinak vykládá o 106, poznává obrázky zvířat a řekne jak dělají, je s ní velká sranda...na písničky skvěle paříDDD
...moc to uteklo...máte se, že Vás to ještě jednou čeká
Odpovědět To se mi líbí0
@Medwideg Ahoj, nějak blbne přidávání příspěvků :( A to víš už neni tolik času jako když ty naše prdelky jen leželi, ten náš loupežník pořád někam šplhá Už mame 7 zubů :) S nočníkem spíš jen tak seznamujeme, ale nijak to nehrotíme. A baštu tak nějak zvládáme, akorát mi absolutně odmítá kupovany maso-zeleninový příkrmy
Odpovědět To se mi líbí0
Holky, zase se to tady nějak seklo

Jak se máte Vy a Vaše mimčátka? ... Jak se chystáte na 1. narozky?? ... Co už všechno baštíte?? ... Učíte už na nočník?? .. No pište, pište clamp
Odpovědět To se mi líbí0
@Medwideg Já vím Peti, taky jsem ti tam odepisovala, děkuji holky, na to jak to bylo vymodlené dítě, tak nám to dávám pěkne sníst, hodně pláče, skoro nespí, po 4 týdnech jsme skoro jak chodící mrtvolky Esme sice to byl opravdu cvrček, ale potrhala mě tak, že mě hrozily chirurgickým zašíváním, nakonec mě dr.šila přes hodinu, tak jsem si to pak ještě užila :'( ale teď už mě to konečně přestalo bolet, tak jsem ráda
Odpovědět To se mi líbí0
@žanýsek Žanýsku, už jsem ti psala u vás na prosinci .. ještě jednou velká gratulace k Amálce <3
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme