Maminka.czDiskuze

Mimoděložní těhotenství

beruska91 2. 6. 2014 14:47:45
ahoj holky ,jsem tu nova achtela bych se s vami podelit o moji smutnou udalost a dozvedet se neco o tom.v Září 2013 v 6tt samovolny potrat a ted brezen 2014 jsem otehotnela a byla jsem moc stastna protoze po tom potratu jsem byla docela zdrcena bylo to vymodlene tehu ,ted kdyz jsem po clostííku prvni mesic otehotnela byla jsem hrozne rada ale nebylo nic videt tak nasledovali testy ultrazvuky ,jeste jsem do toho zacala krvacet tak ze me hlidali ale hcg mi rostlo normalne tak nevedeli co se deje mesic po doktorech a pak se mi zastavilo hcg a bylo to mimodelozni jeste ten den jsem jela na sal na laparku s tim ze mi vzali levy vejcovod +revize ted jsem zhruba 3 tydny po zakroku a nemuzu se s tim smirit a mam strach jestli budu moci normalne otehotnet s jednim vejcovodem a jestli se to muze opakovat mate s tim nekdo zkusenost?jsem zoufala :'( dekuji a preji vsem hodne stesti
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Video

Diskuze

Doporučujeme